Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu par par

par par

isceva se en par za igrice

Take dobiš (če jih sploh dobiš) na kupidu ne pa tu! Tole je namreč forum!

Ja pa še res je strani je kar nekaj z oglaševalsko vsebino.
Kok sta pa mlada 🙂

a za človek ne jezi se?

Hm… me zanimajo vajina leta )) javita se 😉

Za velike in male užitke - trdi tički in vroče mucke ;)

Motiš se! Tudi tukaj se vse dobi! :)))

JAZ 33/170/80 ONA 30/165/55/3

Ja, ampak mi nočmo iskat, zato se iščite tam kjer se išče!

Ma za trojko jaz ne dam nič :)))

Gremo naprej z licitacijo! Kera ma večje?

meni se zdiš preobilen.

… midva sva za tenis!

bo ok?

MOJA PA ZA IZPOT 24 NIČ HA HA …ODPADEŠ…

A potem pa tudi ti nič ne prideš na svoj račun? Sedaj mi je pa jasno zakaj moraš nujno dobiti iskati še enega… 🙂

he he he… sej ne iščeš ti, ampak išče “par”

lol

he he he he he

ja, na fitnes bo treba (:-P)

sori, ne tarokiram :))))

za seks bom pa vprašal ljubco, če je za, pa ženo, če me pusti :))))

Mislim, da nekateri nimajo počiščene pojme če neki par išče somišljeni par za popestritev uric. Če bi se nekdo sramoval svojega izgleda in ne bi imel dobrega orodja ne bi iskal popestritve, ker bi mu bilo verjetno nerodno.
Nekateri, ki bi bili radi duhoviti verjetno nimate vseh stvari na svojem mestu saj takšna popestritev zahteva od človeka tudi zrelost. Pri nekaterih pa taga le nimate zato vas vljudno prosim da se prestavite na kakšen drug forum lahko tudi na kakšne otroške strani. Za tiste, ki pa imate vsaj nekaj zrelosti pa ste dobrodošli saj je navsezadnje ta tema SEX V MESTU a ne nekakšno duhovičenje.
Miselnost tega foruma je tudi spoznavanje istomišljenikov.
Hvala za razumevanje za tiste ki to razumejo!

Kake igrice kartanje,monopoli ali igre z žogo?

hm… saj do neke mere maš morda celo prav, čeprav po mojem je tisto z orodjem in sramovanjem navadno nakladanje in samohvaljenje. Res pa je tudi, da je to navsezadnje forum, ne oglasna deska.

a je kaj, kar bi mogli razumeti?

Hudo si zbegan(a). “Sex v mestu” ni “kupido”, pa daj preberi si že enkrat kaj piše spodaj:

“Forum namenjen vsem, tudi tistim s podeželja:-))). Tisoč informacij o spolnosti, zaščiti, tehnikah, nove ideje za izboljšanje spolnega življenja. “

Poznamo več vrst parov kot so plesni par , ljubezenski par , igri par , prijateljski par in družabni par .
Ponavadi so tisti ki so par ljubezni najbolj srečni in zadovoljni .

New Report

Close