Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Parovel in obrvi

Parovel in obrvi

Izgleda, kot da bo odletela nekam, si jih je izgleda z lakom zalakirala gor do las, namesto frizure?

Ji noben ni povedal, da je treba iti malce višje?

Ima čudne ja, al pa so umetne verjetno in je slaba reklama za tisto, ki ji je to naredila

Drugace pa reeeees ne razumem te obsesije z njenimi cotami drage čeprav znižane, nič ekstra poceni za kvaliteto ki jo daje… Imam ene in ne razumem zakaj tak hajp, ker po kvaliteti  ni nič ekstra in celo zelo drago za to kvaliteto

To je vaba za primitivke. Normalen človek gre v normalno trgovino, ne stoji v vrsti zaradi neke kvazi influencerke. V tej vrsti ni bilo kakšne zdravnice, odvetnice, ampak v glavnem primitivne Čapke.

Kdo, kaj? Kje?

Verjetno res, bolj studentke, srednjesolke. Tisti ki so v sluzbah si valda niso mogli vzet frej da bi lahko kupili ene pajkice.

drugace je pa to posebna tehnika urejanja obrvi- laminacija

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno515, 18.04.2024 ob 23:47

Drugace pa reeeees ne razumem te obsesije z njenimi cotami drage čeprav znižane, nič ekstra poceni za kvaliteto ki jo daje… Imam ene in ne razumem zakaj tak hajp, ker po kvaliteti  ni nič ekstra in celo zelo drago za to kvaliteto

Ne vem no, ali izgleda, kot da so iz shein ali temu? Ker sem videla oblike in tudi tiste z žepki na temu, shein, ampak ne vem, kakšna he kvaliteta.Če so njene iz Turčije, iz shein pa temu pa s Kitajske …

Odgovor na objavo uporabnika
Kdo ve365, 19.04.2024 ob 08:52

Ne vem no, ali izgleda, kot da so iz shein ali temu? Ker sem videla oblike in tudi tiste z žepki na temu, shein, ampak ne vem, kakšna he kvaliteta.Če so njene iz Turčije, iz shein pa temu pa s Kitajske …

Pa ti povem no…potem ko so eno leto opevali te pajkice, sem ene kupila prek spleta, ko so bile znižane, da vidim res to čudo… Slabse kot Lidl za 8 €, ker je material tak da se mi na riti spodnjice ven vidijo in jih lahko imam za športat samo z neko dolgo majco cez rit. Prve in zadnje so za njene cote ne dam niti centa, se manj mi pade na pamet, da bi stala v vrsti za ta krepko preplacani šodr

Cene ima do nebes navite,kvaliteta pa na ravni Kitajcev… Tudi ko jih vidiš neoblecene vidiš da so čudno krojene…

To je laminacija obrvi, ki je trenutno zelo popularna. 🙂 Meni osebno tudi niso ne vem kaj, ampak to je okus posmaznika.

Vsaka, ki je stala v vrsti za pajkice ima podpovprečen IQ. Stoprocentno.

Prvic sem slisala zanjo tukaj in za pajkice. Sem sla pogledat kaksna je in ne vem kaj pa je z njenimi obrvmi? Nic grse kot ostale, ki imajo debele. A res ne morte it na neko normalno debelino, da zgleda naravno

New Report

Close