Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Partizanske pesmi

Partizanske pesmi

Komaj čakam,da se oblast zamenja in da bodo po radijskih postajah zopet začeli vrteti Partizanske pesmi in koračnice.Sedajšnja vlada jih je skorajda “prepovedala”.

http://www.ohgizmo.com/2007/05/30/create-a-commie-toy-for-kids/

Partizan, dober dan!

V tem linku, v četrtem postu jih je nekaj, zavrti si jih, jaz si jih večkrat.:-)))))))))))
http://med.over.net/forum5/read.php?186,4722438
Zunaj je vroče, pa sem jo popihala v senco. Uživaj v poslušanju.

Lep dan vsem!

Meni so nekatere partizanske pesmi tako lepe, da jih navijam ne glede na oblast. V naši ulici sredi noči rjovejo srbske pesmi, plešejo se kola in ne vem zakaj ne bi smel biti kak večer popestren z ruskimi, partizanskimi, delavskimi pesmicami. Briga me, itak me bodo enkrat zaprli, ker sem kot smrketa nosila štafetno palico. Se prav rada psomnim tistih časov.

V kakšno brezno morda? Tam je menda zelooooo hladno…

Za ljudi brez posluha je petje rjovenje, ampak tole tvoje nakladanje je pa hujše.

V kakšno brezno morda? Tam je menda zelooooo hladno…[/quote]

ja v peči pa zelo vroče!

V kakšno brezno morda? Tam je menda zelooooo hladno…[/quote]

ja v peči pa zelo vroče![/quote]

Ninej,

hahahaha, temule osebku “fb”, je tolk vroče, da se ne upa več pisati s starim nikcem.:-))

Vidiš kakšni zajci/ke so, da se skrivajo, danes jih je kar veliko.
Kaj praviš, če so BREŽIČANI krivi, ko so izžvižgali JJ. Nasmejali smo se pa le, na njegov račun, ko povsod nabira pike, a ne? Hahaha.

Jaz skrivačem ne odgovarajam, ker niso vredni odgovora.


Zima1,
Tudi jaz jih navijam, ker me spominjajo na tiste čase, pa še lepe so, pa tudi druge, ki so mi všeč.
Saj komur ne paše, naj si navija pesmi po svojem okusu.
Hahaha, zaprli, ne ne, samo naj se mi kdo prikaže. Vohunov, se pa sedaj ne manjka, več jih je kot kdajkoli, pa že tehnika je napredovala.:-)

Komur pašejo “legionarji-do”, pa naj si navija te.

Za ljudi brez posluha je petje rjovenje, ampak tole tvoje nakladanje je pa hujše.[/quote]

Kaj te pa zopet moti?
Ti nikoli ne nakladaš, ker imaš posluh, a ne?? Mal se ber, nazaj!

Mik, najmanj toliko posluha pa imam kot kakšna slovenska misica. Definitivno pa bi jim tudi po lepoti in simpatičnosti lahko konkurirala. Za zmago moraš seveda imeti zveze, a me niti ne zanima. Raje sem v prvih bojnih vrstah drugje. 😉

Glede rjovenja… ja, tudi za poslušanje moraš imeti mero. In če je pesem zaradi glasnosti oropana umetniškega vtisa, to pomeni da je to rjovenje. Seveda pa je razlika, če rjove radio oz. pijan osebek ali pa žival. Žival dobi za rjovenje lahko čisto 10, medtem ko radio/pijanec 0.

Tudi jaz poslušam partizanske pesmi vsak teden,če je le čas.Na današnjih proslavah pa je zaradi Janše vse manj teh pesmi…in na radijskih postajah.Upam,da bo v jeseni bolje.

ja v peči pa zelo vroče![/quote]

Ninej,

hahahaha, temule osebku “fb”, je tolk vroče, da se ne upa več pisati s starim nikcem.:-))

Vidiš kakšni zajci/ke so, da se skrivajo, danes jih je kar veliko.
Kaj praviš, če so BREŽIČANI krivi, ko so izžvižgali JJ. Nasmejali smo se pa le, na njegov račun, ko povsod nabira pike, a ne? Hahaha.

Jaz skrivačem ne odgovarajam, ker niso vredni odgovora.[/quote]

točno to, nimajo “jajc”, da bi pisali in komentirali pod enim nickom, pa še “podpora” se jim zdi večja, tako kot misli JJ, da bo s svojimi motečimi obiski zasenčil tiste ki so res nekaj vredni. Mah s takim usiljevanjem jih samo izgublja, ljudje ga imajo dovolj!:)

se mi je pa Urška kar malo zasmilila, sploh ni vedela kam naj pogleda, ko je njen Janez požel takšno “navdušenje”, ej uboga punca, sploh ne ve v kaj se je spustila.:)JJ pa z grenkim nasmehom na obrazu, se mi je za trenutek zazdelo, da ga bo razneslo!:)))

Daj, zbudi se že enkrat in začni malo gledat tudi naprej…

Ne verjamem. Te predobro poznam. Prej bi rekel, da si ji fouš.

hahaha, vidiš da me res ne poznaš.

ampak tebe zadnje čase res živčki dajejo, zakaj le???:)))

Res se mi vsak dan bolj zdi da te poznam.

Toda ne skrbi, saj boste verjetno res zmagali. Bo pa to na žalost poraz za Slovenijo.

Živčki me pa ne dajejo. Moja penzija bo slaba, pa naj zmagajo tvoji ali pa oni drugi. Mojih žal med njimi NI, tako da mi je čisto vseeno katera opcija bo skrbela za moj boljši jutri.

ej mik končno, men pa ni vseen, mam še kar nekaj cajta do penzije, pa otroke, ki jim privoščim dobro življenje, pa ne samo mojim.

za penzijo pa itak vemo, da moramo šparat, še toliko bolj, ker bodo sedaj sledili še bolj drastični ukrepi, ker je ta vlada že precej zamudila.

hja, ne bomo zmagal (nisem v nobeni stranki, kolikokrat moram še povedat), bom pa rade volje dala svoj glas nekomu, ki ga bo vreden z veliko večjim premislekom kot pred 4 leti!:)

Ja, šparat bo treba. Tako je vedno bilo in vedno bo. Mogoče bo še najbolje šparat sedaj, ko imamo vsega dovolj, kajti neizogibno pride za sedmimi debelimi kravami sedem suhih.

Komu pa boš dala svoj glas pa le pazi. Da ne boš tako kot jaz, ki izgubim na vsakih volitvah. Je pa tako in tako vseeno kdo zmaga, dokler ne bomo mogli izvoljenih takoj po volitvah globoko zamrzniti. Lahko pokvarljivo blago.

Daj, zbudi se že enkrat in začni malo gledat tudi naprej…[/quote]
mik,
brezmadežnik, sem prebujena, pa naprej tudi gledam.:-)
Predlagam, imaš možnost iti k spovedi, da ne boš živel v grehu, to si meni priporočal, ane?
Sem slišala bo lepo, spotoma pa greš lahko še na krem šnito ali pa si naročiš grmado , ki ti je bolj všeč. Lahko se pa sprehodiš tudi okrog jezera, če bo lepo vreme.
Lahko noč, pa srečno vožnjo, ker tam je dren.

Spet nakladaš. Zakaj naj bi mi bila bolj všeč grmada, če je pa kremšnita boljša.

Spet nakladaš. Zakaj naj bi mi bila bolj všeč grmada, če je pa kremšnita boljša.[/quote]
Hahaha, bom še na hitro še nekaj naložila, pol pa ugasnila, da ne bo kaj vrag vzel .

Krem, štino imaš rajši, žena pa grmado, tako nekako si napisal, a ne?
Na Grmado se pa vzpenjaš. Je sedaj pravilno? :-))))))))))

Lahko noč!

Daj, zbudi se že enkrat in začni malo gledat tudi naprej…[/quote]
mik,
brezmadežnik, sem prebujena, pa naprej tudi gledam.:-)
Predlagam, imaš možnost iti k spovedi, da ne boš živel v grehu, to si meni priporočal, ane?
Sem slišala bo lepo, spotoma pa greš lahko še na krem šnito ali pa si naročiš grmado , ki ti je bolj všeč. Lahko se pa sprehodiš tudi okrog jezera, če bo lepo vreme.
Lahko noč, pa srečno vožnjo, ker tam je dren.[/quote]
mik,
na tole pa nisi odgovoril, si bil ali ne?
http://www.siol.net/slovenija/novice//2008/08/brezje_srecanje_treh_dezel.aspx, pa komentarje preber!

prababi mi vsi čakamo na tvoj komentar, pa ti je odveč na karkoli odgovort, aja butl sm….ti maš preko 200 IQ tebi ni treba odgovarjat

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Ja, === “aja butl sm….” ===, končno si ugotovil, da si!

New Report

Close