Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek partner mi prdne v glavo, razmisljam o razhodu

partner mi prdne v glavo, razmisljam o razhodu

pozdravljeni, resno razmisljam da bi zapustila partnerja, ker se obnaša nesramno (pri prdenju). Dugače se razumeva ok, ampak kar bom povedala je razlog za moj odhod, ki se bo verjetno zgodil. Namreč, partner me je zasnubil pol leta nazaj in sem sprejela ker sva v vsem kompatibilna, ampak kar se tiče prdenja pa sem lahko samo zgrožena. Namreč, ne rečem da normalno prdne in je toto, ampak ne on neve kaj pomeni normalno vedenje pri prdenju. On pride do mene dvigne levo ali desno nogo v zrak in se mi nastavi pred obraz in prdne, po tem se začne hihitati češ da kolko je on zabaven in sam sebi umira od smeha, medtem ko sem jaz besna. Vedno to dela in ne smirgla da meni to ni smešno, medtem ko se on smeje kot počena hruška tej vsakdanji BEDNI FORI.

Dobrodošla na forum. Direkt zate je bil narejen. Čudovit par sta. Primitiven osel + koza z nula samospoštovanja. Super zakon bo to.

Samo eno vprašanje: zakaj hodiš z otročkom v posteljo? Si mazohistka ali nagibaš k pedofiliji?

Odgovor na objavo uporabnika
mela_x, 24.04.2024 ob 12:41

pozdravljeni, resno razmisljam da bi zapustila partnerja, ker se obnaša nesramno (pri prdenju). Dugače se razumeva ok, ampak kar bom povedala je razlog za moj odhod, ki se bo verjetno zgodil. Namreč, partner me je zasnubil pol leta nazaj in sem sprejela ker sva v vsem kompatibilna, ampak kar se tiče prdenja pa sem lahko samo zgrožena. Namreč, ne rečem da normalno prdne in je toto, ampak ne on neve kaj pomeni normalno vedenje pri prdenju. On pride do mene dvigne levo ali desno nogo v zrak in se mi nastavi pred obraz in prdne, po tem se začne hihitati češ da kolko je on zabaven in sam sebi umira od smeha, medtem ko sem jaz besna. Vedno to dela in ne smirgla da meni to ni smešno, medtem ko se on smeje kot počena hruška tej vsakdanji BEDNI FORI.

Za tako banalen razlog ločitve pa res še nisem slišala, ojoj no, pamet v glavo, finost pa nekam proč.

Tudi meni gredo ljudje, ki tako prdijo, na živce. Pri nas v sorodstvu je kar nekaj takih, ki prdne ob kosilu in se na glas reži kako je to zabavno. Samo sorodnikov ne moreš menjat, moškega pa lahko in to mu kar povej.

Pa ja, se najdejo kaki taki prašiči, ki radi drugim smradijo pod nos in jim je to nadvse zabavno. Imam kake take znance, se jim vsi ogibamo, ko imajo svoje zabavne urice. Tudi večina moških ne mara takih prašičev za družbo.

Pogovorita se in se naj začne normalno obnašat ali pa ga načevljaj.

omg katero budalo imaš

oprosti izrazu…prdni mu nazaj..na nos

super par…dolgčas vama ne bo, pa dišalo bo tudi

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10292, 24.04.2024 ob 14:58

Za tako banalen razlog ločitve pa res še nisem slišala, ojoj no, pamet v glavo, finost pa nekam proč.

Zate je banalno da se odrasel moški obnaša kot primitivni petletnik? Kje je pa meja? Ko ti začne driskat v glavo? Ti, ki nisi finoča pa to 🙂

Bot srečna da nima driske in se ti ne posirje v glavo.

Skuhaj mu “šipkov” čaj s fajn napojenim tamponom.

V službi tudi prdi sodelavcem v glavo?

Odgovor na objavo uporabnika
čestitke, 24.04.2024 ob 12:46

Dobrodošla na forum. Direkt zate je bil narejen. Čudovit par sta. Primitiven osel + koza z nula samospoštovanja. Super zakon bo to.

zakaj ozmerjanje živali?

Zakaj si si omislila čustveno nezrelo osebo za partnerja. Mislim ima še kašne nezrele navadi, ki te ne motijo tako.

Upam, da je zgodbica izmišljena, ker ne morem verjeti, da bi kdo to res delal. Še otrok tega ne dela, kaj šele odrasel moški.

Če je pa res, potem pa mu še enkrat lepo povej, da je to absolutno nesprejemljivo in če še enkrat to naredi, greš. In dejansko odideš. Sploh ni debate.

New Report

Close