Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partnerja za seks

Partnerja za seks

Priznam, da kar oboje. : ))
[/quote]

Če se tega zavedaš, imata kar dobro osnovo, da se tudi postarata skupaj. 😉

Ali bo neka oblika razmerja delovala ali ne je odvisno od karakterja obeh vpletenih.
Dejansko pa če zelo natančno pogledaš pri večini ljudi najslabše na dolgi rok delujejo prav ti. resne zveze. Zato se vedno od srca nasmejim, če nekdo že takoj na začetku govori, da išče resno zvezo. :-)))
[/quote]

Stvar zornega kota…
Nekdo, ki išče nekoga za resno zvezo in to tudi v resnici živi, se bo za to zvezo potrudil. Taka oseba je lahko odličen partner/partnerica.
…na koncu je skupni imenovalec le egotrip in posameznikova potreba po njem.

Ja… ko sem aktivno iskal, so itak bežale od mene. Ko sem jim povedal, da sem ločen, sem bil (tudi za nekatere ločenke!!) kot garjav. Hehe… Danes, ko pa mi je vseeno, ko sem opustil vsa pričakovanja pa imam občutek, da sem jaz plen. :))))
[/quote]

Tole sem pa že večkrat slišala in prebrala, pa tudi kar se mene tiče, lahko potrdim, da tole nekak….zna na nek način odbijat.

če je tip star kot ti, potem ima samo še par let aktivnega seksa pred sabo. Izkoristi ga in potem pusti. Ni hujšega kot pedenat starega nergača.

Ne. Nikdar me to ni zanimalo, me ne zanima, me nikdar ne bo.

Funkcionira ti pa ne. Zakaj? Če bi, se ti taka vprašanja, dvomi sploh ne bi porajali. Enostavno bi zgolj sexala, ti pa hočeš več, čeprav ne od tega tipa, za katerega si spoznala, da si mu zgolj vreča za praznenje, a se bojiš bolečine, da bi to končala.

Fak, kok se folk boji čustev, ker jih povezuje z bolečino, pol pa živijo s kamnitim tesno zaprtim srcem in zgolj trošijo svoje telo….

Vse za par mg adrenalina in endorfinov. 😉

Misst :*
Na-a, sem kar lepo frej 😀

Rule 34

Če se tega zavedaš, imata kar dobro osnovo, da se tudi postarata skupaj. 😉
[/quote]

Jp, enim se uspe iz zajebancije postarati skupaj, drugi pa resno ne zdržijo niti… eno leto. :-)))

Tole sem pa že večkrat slišala in prebrala, pa tudi kar se mene tiče, lahko potrdim, da tole nekak….zna na nek način odbijat.
[/quote]

Gre tudi v kontra… imel sem vmes eno, ki sem jo prav odrival od sebe, ona pa ni in ni porajtala, da bi se je rad znebil. Še bolj se je trudila. Potem sem jo nekega dne posadil za mizo in nazorno povedal…

Če me že sprašuješ: jaz sem že zdavnaj nehala opravičevat in pojasnjevat svoj način življenja ostalim. Pomemben je moj notranji mir in sreča (ki ne kali tega ostalim bližnjim, seveda).
Moj lajf, moja pravila. ;))
Torej, tvoj lajf…

Rule 34

Torej potihoma želiš/pričakuješ nekaj več kot le priložnostni seks? Edino ti verjetno poznaš ozadje tega moškega s katerim se videvaš…Pol leta ženska samo seksata in ti ne dojameš,da je to vse kar ti lahko ponudi ?! Po vsem kar si napisala gre pri vaju za odvisnost od seksa,zdrav partnerski odnos pa s tem nima ničesar skupnega,ti pa lepo dalje sanjaj kaj bi bilo,če bi itd.Dokler boš zmogla ali znala samo noge širit in se tolažit z seksom ne pričakuj sprememb .Začni se cenit in spoštovat malo,ali pa ostani še ena izmed mnogih kjer si tipi bildajo ego in praznijo jajca,kaj si res tako poceni ? Pa strokovna pomoč bi bila tudi dobrodošla očitno imaš zelo nizko samozavest in tvoji kriteriji so zelo nizki,da pristaneš na tako varianto,če želiš nek partnerski odnos potem zaključi to pa je lahko seks vrhunski! Če je samo seks merilo kar sem razbrala,da je potem raje pojdi delat v javno hišo ti garantiram,da boš tam imela boljšega in še plačali ti bodo.Pri svojih 40+ bi se lahko malo bolj cenila …

Misst :*
Na-a, sem kar lepo frej 😀
[/quote]

V bistvu je pomemben podatek tale 😀 na koncu 😉
Fajn bodi

Če me že sprašuješ: jaz sem že zdavnaj nehala opravičevat in pojasnjevat svoj način življenja ostalim. Pomemben je moj notranji mir in sreča (ki ne kali tega ostalim bližnjim, seveda).
Moj lajf, moja pravila. ;))
Torej, tvoj lajf…
[/quote]

Vprašanja so bila retorične narave.

Pri 40+ se tudi dec ne pali samo na stopnjo vlažnosti mednožja in se vpraša: Kakšen pa bi bil njen doprinos? Ima kaj več za pokazat? …in če tukaj umanjka materije, kaj dlje od rednega seksa itak ni v špilu. Še posebej to velja za tipe, ki prakticirajo “spinning plates” – beri imajo več žensk na dosegu.
Avtorica bi se morala vprašati, ali je tip pri njej vzpostavil kak red – npr. dobivava se samo za vikende ali samo v torek in sredo. Če to drži, je verjetno druge dni pri kaki drugi ženski. 😉

Funkcioniralo bo, ko boste popolnoma prepričani, kaj sploh hočete od življenja. Tudi sama sem 40 + (dva otroka) in niti nimam želje, da bi si spet nakopala 80 kilogramov teže zaradi ene klobase. Mogoče nekega dne, ko/če bom pripravljena. Sedaj uživam življenje. Ja, priznam, je včasih malo težje, ko nimaš rame, na katero bi se lahko naslonil, in začutil tisto brezpogojno pripadnost, pa vendar, je življenje nekaj najlepšega in temu tudi sledim. Če pa vam odgovarja takšno življenje, ga kar nadaljujte, vendar kot ste že sami napisali, mogoče boste ravno zaradi spregledali nekaj lepšega. Vse dobro vam želim 😊

Poznam pa tudi ogromnoooo poročenih parov, ko je v igri le denar/kredit/… in nobene privlačnosti, ljubezni, sama preračunljivost, kaj se jim nenazadnje vendarle bolj izplača.
A ni to nekako podobno- samo druge vrste prostitucija, ki nazven lepše (kao) izpade?!
In taki primerki znajo najbolj igrati sveta in nedolžna poštena bitjeca…

Pri 40+ ti bo samo klobasa neodgovornega tipa naredila 80kg…

Tudi meni bi se prilegla kakšna občasnica.

Jaz imam pa ta problem, da se v tistega, s katerim dobro seksam, tudi zaljubim.

Ja, hudič rata, ko se ženska v svojega jebača zaljubi.

Iz vica:
Kako se reče žnski, ki seksa za denar? Prostitutka.
Kako se reče ženski, ki seksa za 4x več denarja? Prostitutka visokega razreda.
Kako se reče ženski, ki seksa in ti pobere ves denar? Žena.
Kako se reče ženski, ki s tabo seksa le iz užitka? Milfača.
Kako se reče ženski, s katero seksaš le iz užitka? Kanta za spermo.

…sem pa ziher, da imate ženske tudi kak svoj vic te sorte. :))))))

Ali bo neka oblika razmerja delovala ali ne je odvisno od karakterja obeh vpletenih.
Dejansko pa če zelo natančno pogledaš pri večini ljudi najslabše na dolgi rok delujejo prav ti. resne zveze. Zato se vedno od srca nasmejim, če nekdo že takoj na začetku govori, da išče resno zvezo. :-)))
[/quote]

Dober predložek

No potem je pa že čas, da seksaš z menoj, se zagotovo ne bi zabljubila vame.

Iz vica:
Kako se reče žnski, ki seksa za denar? Prostitutka.
Kako se reče ženski, ki seksa za 4x več denarja? Prostitutka visokega razreda.
Kako se reče ženski, ki seksa in ti pobere ves denar? Žena.
Kako se reče ženski, ki s tabo seksa le iz užitka? Milfača.
Kako se reče ženski, s katero seksaš le iz užitka? Kanta za spermo.

…sem pa ziher, da imate ženske tudi kak svoj vic te sorte. :))))))
[/quote]

Pismo, zgleda, da so eni drugi iz tega foruma tudi brali te vice, samo jih zdaj prodajajo kot resnico. Zgleda, da ga niso poštekali. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Iz vica:
Kako se reče žnski, ki seksa za denar? Prostitutka.
Kako se reče ženski, ki seksa za 4x več denarja? Prostitutka visokega razreda.
Kako se reče ženski, ki seksa in ti pobere ves denar? Žena.
Kako se reče ženski, ki s tabo seksa le iz užitka? Milfača.
Kako se reče ženski, s katero seksaš le iz užitka? Kanta za spermo.

…sem pa ziher, da imate ženske tudi kak svoj vic te sorte. :))))))
[/quote]

Kako se reče moškemu, ki plačuje za seks? Budalo
Kako se reče moškemu, ki 4x preplača seks? Bedak
Kako se reče moškemu, ki je poročen? Povprečnež
Kako se reče moškemu, ki seksa za užitek? Alfa
Kako se reče moškemu, ki ga ženska izkoristi za seks? Luzer

BTDT hahaha jap, kdo pa potrebuje v teh letih še to. Čakam na vnuke 👀 🤣🤣🤣🤣

New Report

Close