Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partnerja za seks

Partnerja za seks

Na podlagi napisanega ocenjujem, da je tudi tvoja vrednost nominalna.

Pismo, zgleda, da so eni drugi iz tega foruma tudi brali te vice, samo jih zdaj prodajajo kot resnico. Zgleda, da ga niso poštekali. 🙂
[/quote]

Jah… v vsakem vicu je nekaj resnice. Vprašanje je le koliko te ta resnica zadane… 😉

Kako se reče moškemu, ki plačuje za seks? Budalo
Kako se reče moškemu, ki 4x preplača seks? Bedak
Kako se reče moškemu, ki je poročen? Povprečnež
Kako se reče moškemu, ki seksa za užitek? Alfa
Kako se reče moškemu, ki ga ženska izkoristi za seks? Luzer
[/quote]

E, e… saj ti gre! 😉

…in kot opažam, ženske v večini nimate spoštovanja do lastnih partnerjev/mož in se vse bolj ali manj podite za alfa samci, ki vas po uporabi zavržejo oz., ste jim kante za spermo.

Ali bo neka oblika razmerja delovala ali ne je odvisno od karakterja obeh vpletenih.
Dejansko pa če zelo natančno pogledaš pri večini ljudi najslabše na dolgi rok delujejo prav ti. resne zveze. Zato se vedno od srca nasmejim, če nekdo že takoj na začetku govori, da išče resno zvezo. :-)))
[/quote]

Verjamem, da je smešno takim, ki bi celo življenje samo f… brez obveznosti. Eni si pač želimo nekaj več in ker vemo, kaj želimo, to tudi takoj povemo.

Iz vica:
Kako se reče žnski, ki seksa za denar? Prostitutka.
Kako se reče ženski, ki seksa za 4x več denarja? Prostitutka visokega razreda.
Kako se reče ženski, ki seksa in ti pobere ves denar? Žena.
Kako se reče ženski, ki s tabo seksa le iz užitka? Milfača.
Kako se reče ženski, s katero seksaš le iz užitka? Kanta za spermo.

…sem pa ziher, da imate ženske tudi kak svoj vic te sorte. :))))))
[/quote]Tole ne drži, ena trditev je napačana in to ni vic kar ste napisali, je kar resnica 🙂
“Kako se reče ženski , s katero seksaš le iz užitka? kanta za spermo.”

Napačno! kanta za spermo je tista ženska, s katero se moški spustite v seks samo za praznjenje ne glede na to, kako izgleda.
Povečini tako, da ji date plahto čez obraz!
Takih kant je pa kar ogromno….( kakšne odvisnice od alkohola, drogerašice…)

Verjamem, da je smešno takim, ki bi celo življenje samo f… brez obveznosti. Eni si pač želimo nekaj več in ker vemo, kaj želimo, to tudi takoj povemo.
[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=BXuveostQaQ

PS
Saj ti nihče ne brani, da poveš, kaj želiš. Problem je v tem, kako dolgo te je pripravljen prenašati. :-)))

Mogoče pa ostajajo s partnerji z izgovorom, da zaradi kredita, financ, otrok…v resnici pa nimajo nobene boljše ponudbe. S konja na osla ne presedla nihče kar tako iz dolgčasa. In vsekakor jim dam za prav, dokler je znosno, se splača vztrajati.

https://www.youtube.com/watch?v=BXuveostQaQ

PS
Saj ti nihče ne brani, da poveš, kaj želiš. Problem je v tem, kako dolgo te je pripravljen prenašati. :-)))
[/quote]

Tisti, ki nima podobnih želj, me sploh ne rabi prenašat, ker se tudi jaz ne ukvarjam z večnimi otroci 😉

😀

[img]http://shrani.si/f/1q/DJ/xvQK4aU/fbimg1582056111254.jpg [/img]

"Življenje in Svoboda"

Ponavadi se ženske zaljubimo v tistega s katerim seksamo. To da imaš seks frenda je sicer praktično ampak pogosto ženske, ki imajo tak življenjski stil le menjavajo te seks frende oziroma nekatere jih imajo par na zalogi. Ponavadi se ti frendi takim prijateljicam oddolžijo z večerjicami, darilci, potovanji…V primeru da ima tvoj tip dejansko za ponudit samo k…. pač ponucaj to kar je na razpolago.

Ne vem, kaj želiš slišati od nas. Dobivaš to, kar pričakuješ, torej? In ja, najbrž bo nekoč konec.

Funkcionirajo, funkcionirajo izmišljene teme, sodeč po odzivih…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close