Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partnerjev otrok oz bivsa zena

Partnerjev otrok oz bivsa zena

Dragi moji, saj vidite, da sta Hruška in PARTNER eno isto isto. Ali pa ima PARTNER, kot pravi, še enega partnerja. Kriza.

Vem, da otrok malo že razume sigurno pa ne razume toliko kot bi razumel če bi bil starejši.

lp

;-))))))))))))))

Yes!

U bistvu sploh ne vam kaj si hotla povedat, ampak nisva eno in isto. Jaz sem HRUŠKA, moj partner je pa PARTNER. Vsak sv av svoji službi in piseva na forum, v čem je zdej problem?
Lp

Žal si narobe predstavljate, kakšen smisel bi imela Hruška spraševati za nasvet v svojem imenu in pisat tudi v mojem imenu??

Hallo

Preberi, kar je napisal tvoj ljubi, pa ti bo jasno. Sicer pa mu predlagaj, naj več in hitreje dela, da bo prej doma.

Res ne vem kaj vama ni jasno?!

no comment

kako smo se nizko spustili?

ej pust jo k nima smisla…

Šema, tvoj partner je napisal, da ima zdaj za otroka in za partnerja vedno čas. A si ti partner ali partnerka, verjetno si ženska, bi rekla. On pa ali nima pojma o spolih ali ima pa partnerja:))

zame je partner in moki in ženska

kako smo pikolovski

Pa če si brez smisla za humor. Delo osvobaja.

Če ima mogoče še kdo kakšen nasvet za naju z Hruško naj ga prosim, pove drugače se je pa tema tako ali tako v druge vode speljala

Lp Partner

Ej sem prebrala, pa mi ni nč nenavadnega, tko da mislm da si se zmotila

Nisem brez smisla za humor ampak pogovarjamo se o mojmu otroku itd. in mi ni ravno do humorja ampak do kakšnega nasveta

lp pa brez zamere

…ali že danes se bo oglasila s svojim pisanjem še bivša, čez kak dan bo pa še dete kako pripisalo….

Daj no!

Še enkrat v OŠ pa bo šlo.

Aja to si mislna, pol je pa ok,sam spol je narobe napisu.
Nesporazum pač
Lp

Pomota, ne pogovarjamo se o otroku, temveč o odnosih med odraslimi.

mal si tud ure poglej pa mi povej kako je možno napisat in odgovorit 2-ma hkrati….
cya

Možno , možno…

Se mi je zdelo, da bo kak tak argument tudi padel:-)))

No tkole je zdej, kot je rekel že moj partner, smo zašli s teme, in se kr neki začel pričkat, tko da bi blo fino da to zaklučmo.
Nasveti in vaše izkušnje so pa dobrodošle.
Lp
Hruška

glej mislim, da nima smisla,ti mas svoje stališče,ki si si ga ustvarila, vedi pa da se motiš

lp

to

rti

Kar pomenta se s Hruško… tule, da nam bo ja vse jasno…

Tako kot vsak normaln ljubeč par, ki pač mal bol sodobno komunicira…

Ni problema!

New Report

Close