Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partnerjev telefon

Partnerjev telefon

Ali vam partner dovoli, da pogledate njegov telefon, tako da bi ga pregledali…?

Zakaj ne bi? Midva imava telefone na mizi, odklenjene, se tudi oglasiva drug drugemu na klice, če je eden recimo pod tušem. Komot ga uporablja kadar želi in jaz njegovega. Recimo shazam-am si komad, ki ga poslušam na mojem fonu z njegovim.

meni je to tako mimo res… pa ne zato, ker bi kaj človek skrival,

lahko pokažem vse, samo nekako pa telefon razumem ko osebno lastnino – v smislu človek ne postane moja last,da mu bom jaz zdaj brskala kot mama otroku po telefonu , enako velja za mail, itd..

in enako pričakujem tudi nazaj… neko spoštovanje,da je človek čeprav v partnerstvu še vseeno sam svoja oseba odrasla in ima pravico do neke zasebnosti, ni naša lastnina,da bomo vse razkapali po njegovih stvareh in da bi nam moral kaj dokazovati – jaz tako pravi, … spoštujem in zaupam,dokler ni prvič to prekršeno – potem se niti ne grem  mame špoilat in pregledovanja, ampak takega odnosa je konec…

jaz imam telefon zaklenjen na prstni odtis  tudi ko sem samska – in to iz varnosti splošno… ne ker bi karkoli skrivala

ljudje božji dva v partnerstvu sta še vedno vsak sam svoja oseba odrasla – združena sta skupaj, ker jima je skupaj lepše, ne ker sta podrejena drug drugemu in en drugemu starša igrata, in se morata drug drugemu dokazovati…

Ne samo telefon, poznam tudi gesla za maile, računalnik, tudi PINe za bančne kartice.

In on moje.

 

Nisem pa nikoli vzela telefona in iskala, da bi našla kaj nenavadnega.

Domnevam, sem 99,99%, da ne bi kaj posebnega našla.

 

 

Nisem v vezi, ampak nikoli ne bi dovolila partnerju, da gleda, uporablja moj telefon. Telefon mi je kot podaljšek telesa. Če mi ne zaupaš, lahko spelješ.

Odgovor na objavo uporabnika
Zaupanje, 24.04.2024 ob 22:53

Nisem v vezi, ampak nikoli ne bi dovolila partnerju, da gleda, uporablja moj telefon. Telefon mi je kot podaljšek telesa. Če mi ne zaupaš, lahko spelješ.

jaz tak na strogo ne grem- če človek slučajn rabi telefon in svojega nima pri roki, evo valjda odklenem ga in ga uporabi –  in enako pričakujem tudi nazaj…

samo neumno mi pa je,da bi si dva pregeldovala telefone in maile itd… to pa mi je kot bi mamo špilal nekomu in mi je nespoštljivo do partnerja

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno989, 24.04.2024 ob 22:49

meni je to tako mimo res… pa ne zato, ker bi kaj človek skrival,

lahko pokažem vse, samo nekako pa telefon razumem ko osebno lastnino – v smislu človek ne postane moja last,da mu bom jaz zdaj brskala kot mama otroku po telefonu , enako velja za mail, itd..

in enako pričakujem tudi nazaj… neko spoštovanje,da je človek čeprav v partnerstvu še vseeno sam svoja oseba odrasla in ima pravico do neke zasebnosti, ni naša lastnina,da bomo vse razkapali po njegovih stvareh in da bi nam moral kaj dokazovati – jaz tako pravi, … spoštujem in zaupam,dokler ni prvič to prekršeno – potem se niti ne grem  mame špoilat in pregledovanja, ampak takega odnosa je konec…

jaz imam telefon zaklenjen na prstni odtis  tudi ko sem samska – in to iz varnosti splošno… ne ker bi karkoli skrivala

ljudje božji dva v partnerstvu sta še vedno vsak sam svoja oseba odrasla – združena sta skupaj, ker jima je skupaj lepše, ne ker sta podrejena drug drugemu in en drugemu starša igrata, in se morata drug drugemu dokazovati…

Za anonimno 989…se strinjam, razen s prstnim odtisom… ma nisem paranoična in sploh nimam zaklenjenega telefona. Ampak vseeno neko intimno pa človek po moje še vedno mora imeti, četudi je v partnerski zvezi. Ma za res prav vsak prdec pa partner tudi ne rabi vedeti, tole pregledovanje telefonov je pa stvar nezaupanja in ljubosumja… Zakaj bi s takim človekom sploh želel biti?

Vedno ga lahko uporabi če potrebuje – in jaz tudi njenega. Brskanje nje po mojem ali moje po njenem je pa nekaj kar se mi zdi odveč in izkazuje nezaupanje; če želi kaj vedeti vedno lahko vpraša – jaz pa tudi. In odgovor bo pošten.

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 24.04.2024 ob 23:06

Za anonimno 989…se strinjam, razen s prstnim odtisom… ma nisem paranoična in sploh nimam zaklenjenega telefona. Ampak vseeno neko intimno pa človek po moje še vedno mora imeti, četudi je v partnerski zvezi. Ma za res prav vsak prdec pa partner tudi ne rabi vedeti, tole pregledovanje telefonov je pa stvar nezaupanja in ljubosumja… Zakaj bi s takim človekom sploh želel biti?

jaz imam telefon zaklenjen s prstnim odtisom od kar se je pojavila ta možnost na pametnih telefonih, tudi vse appe, ki se dajo notri odklepam s prstnim odtisom, ker je varneje – naj kakšno kaki goljufi skrekajo in ti pobirajo pine – tega je dan danes že toliko…

sem že našla tuj telefon na tleh izgubljen… v takem primeru je najbolje,da je zaklenjen s prstnim odtisom

tudi če sem samska je tako zaklenjen – to nima veze s partnerstvom, pa še lažje mi je kot neke like po tistih pikah risati ali si neskončne kode  še za odklepanje ekrana zapomniti, ker jih imamo že tako preveč

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 24.04.2024 ob 23:06

Vedno ga lahko uporabi če potrebuje – in jaz tudi njenega. Brskanje nje po mojem ali moje po njenem je pa nekaj kar se mi zdi odveč in izkazuje nezaupanje; če želi kaj vedeti vedno lahko vpraša – jaz pa tudi. In odgovor bo pošten.

+1

Itak morm pa tud povsod to kurčevo elektroniko jz štelat, tak da……

Oba imava vse dostope in omogoceno odklepanje naprav s biometriko. Dostop do obeh shramb gesel tudi veva oba. Enako je s PINi in podobnimi stvarmi. Ce te je volja brat, kar…

New Report

Close