Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partnersko svetovanje / terapija

Partnersko svetovanje / terapija

Nama je Barbara zelo pomagala! Toplo priporočam!
http://www.stik.si/poslanstvo/ekipa-in-sodelavci/as-dr-barbara-kres/

Srečno

Meni vse skupaj deluje, kot dva obupanca, ki nista mogla dobiti partnerja.
Sta nesposobna.
Sedaj bi se pa šla partnerski odnos. Moški je za, ženska je iz preračunljivosti za.
Iz te veze ne bo moke in kruha.
Avtorica, ti to dobro veš. Nehaj zavajati sebe in druge.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


A za vaju, ki ne znata sobivati in se prenasati drugace kot cimra, pa ne mislis, da “nista normalna”? Pet let se ze gresta hocem-nocem-pojma nimam, kaj bi rada, in to pri 40?! Tipicen primerek odvisneza od odnosov pa nima veze a je odnos za kaj ali ne, vazno, da se “trudita” na zvezi, ki iz opisanega vec kot ne funkcionira. No, meni osebno bi bilo skoda casa in zapravljenega zivljenja, ti pa si se tudi ze odlocila… Vprasaj(ta) se, zakaj te (vaju) tako hromi strah?

Bom povzela več postov hkrati – Zartrozi in še eni, ki je pisala podobne stvari, ne bom odgovarjala, ker se v ničmer, kar piše, ne najdem in se ne sklada z najino situacijo, zato bi bilo enostavno preveč za pisat (da nama manjka nekaj globjega – skupaj sva dala praktično čisto vse večje – lepe in zelo negativne, ampak neizogibljive – stvari, zato bi težko našla še kakšen drug odnos s toliko globine, pa imam veliko res dobrih, bližnih prijateljev. Poleg tega se že zadnjih 15 let vedno prva pokličeva, ko se nama karkoli omembe vrednega zgodi. Ali pa da sva obupanca, ki ne moreva dobiti drugih partnerjev – mislim, da je to zelo opisno o avtorici tega stavka, ki se v življenju morda s tem problemom sooča sama. Ker meni oz. nama ta problem ni blizu, bi si upala celo trditi, da si dobesedno čisto vsak človek na svetu lahko najde nekoga – če si tega želi, čisto vsak je nekomu všeč). In tako dalje.

Najlepša hvala tudi vsem ostalim za predloge in priporočila, se bom pozanimala kateri mi bi bil najbolj blizu zaenkrat se mi od Sočutno partnerstvo zdi zelo interesantno.

Pa lep večer.

http://tjasakos.net/

Ne, kadar jaz dražim sem dobre volje in prelen da bi kaj bolj pametnejšega delal.;-)))

Dobre volje sem pa zato, ker sem se rešil še ene take kot je avtorica. To ste babe čist usekane, taprv ste vse metuljčkaste na moške pičke, ko je cajt pokazat moškost logično ni nič od njih, zato bebce vodite k psihoterapevtkam. Ane, kok je svet krivičen? ;-)))))))

Ve pa nič krive reve… ;-))))))
[/quote]

Kok dobr, da maš ti use poštiman pr seb, ane, pa pol sam druge jebeš u glavo?

Not…

Nočeš zastopit. Ni problema.
Najdi terapevta in se čez nekaj let tukaj zopet slišimo.
Če sta pa oba aseksualna, potem vama bo pa uspelo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

vama želim! Pa lep večer!

Pozdravljena, priporočam Niko Kosa. Meni in možu je pomagal. Sva šla skozi veliko solz, vendar sva že vrsto let izredno hvaležna. Njegov email je [email protected]

Če bi ti pustila da naredi otroka bi teh problemov že zdavnaj ne bilo. On bi delal, otroci bi prinesli triangulacijo in to bi bilo to. Tako sta pa obtičala v VROČE HLADNEM odnosu izogibanja.

Ker sta BLOKIRALA naravo z tabletki in kondomi.

Zanosi čimprej pa nehaj bluzit. Vrži pa karte na mizo da boš mejbi rabila kdaj fuk iz tinderja in da mu dovoliš tudi njemu. Pa Cao.

Odgovor na objavo uporabnika
Moderni moški, 25.05.2023 ob 20:31

Če bi ti pustila da naredi otroka bi teh problemov že zdavnaj ne bilo. On bi delal, otroci bi prinesli triangulacijo in to bi bilo to. Tako sta pa obtičala v VROČE HLADNEM odnosu izogibanja.

Ker sta BLOKIRALA naravo z tabletki in kondomi.

Zanosi čimprej pa nehaj bluzit. Vrži pa karte na mizo da boš mejbi rabila kdaj fuk iz tinderja in da mu dovoliš tudi njemu. Pa Cao.

Moderni pišeš v pet let stari temi 😀😛

New Report

Close