Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pasjeljubka v ikeji TE CUCKARJI STE PA ŽE NORO NADLEŽNI

Pasjeljubka v ikeji TE CUCKARJI STE PA ŽE NORO NADLEŽNI

Kar pot pod noge. Nič hudega.
V Celovcu boš ti drago plačala, če boš ti svojega psa spustila od sebe, zato ne upaš in se držiš pravil. Pri nas na tem področju lastniki nimate prav nobene kulture, mislite, da lahko počnete s psmi vse kar vam je volja, potem taca po trgovini in liže stranke. Ne, zato, ker se v Sloveniji ne znate obnašat, zato ne smeš tu v Ikeo s psom. Srečno v Celovec.!
[/quote]

Nimam psa. Preberi preden neupravičeno obtožuješ.

Ta je dobra 🙂
O pravilni rabi vejic bleja nekdo, ki mu je uporaba vejic očitno tuja. Ne duha ne sluha je namreč frazem, ki se piše brez vejice.
Saj nekdo, ki primerja otroke in pse, res ne more imeti urejenega podstrešja, pa verjetno tudi uporaba spodnjega nadstropja ni čisto v skladu z običajno rabo 😉
[/quote]Kadar oseba, ki je citirana izgubi moč v svojih nebulozah, se vtakne v vejice, pikice, klicaje, vprašaje. Domet trolov.

Nimam psa. Preberi preden neupravičeno obtožuješ.
[/quote]Koga briga tvoj pes.
Srečno v Celovec. Bo manj gužve pri nas.

Kakšen odnos do kupca te moti? Jaz sem kupec in pes nima kaj delat v trgovini. Nobeni.
Pika. Ikea Pohvalno. Pridem.

Ta je dobra 🙂
O pravilni rabi vejic bleja nekdo, ki mu je uporaba vejic očitno tuja. Ne duha ne sluha je namreč frazem, ki se piše brez vejice.
Saj nekdo, ki primerja otroke in pse, res ne more imeti urejenega podstrešja, pa verjetno tudi uporaba spodnjega nadstropja ni čisto v skladu z običajno rabo 😉
[/quote]

Če že nameravaš kritizirati mojo rabo vejic, se najprej prepričaj, da je vsaj tvoja pravilna. 😊

Če že nameravaš kritizirati mojo rabo vejic, se najprej prepričaj, da je vsaj tvoja pravilna. 😊
[/quote]Dej pokaj s to svojo primitivnostjo!

Če že nameravaš kritizirati mojo rabo vejic, se najprej prepričaj, da je vsaj tvoja pravilna. 😊
[/quote]

Je kar pravilna.


Tok boste folku pritisk dvignl, da bo prepovedan vstop z otrokom povsod. Samo še največje zahojene gmajne vam bodo ostale. Še sprehajalne poti vam bodo zaprli.
Jaz se veselim, vsaj ne bo vse smrdelo po sranju in scanju. Ni hujšega vonja kot otroško scanje in kozlanje.
Omejit vstope z otroci nujno, sploh v večje trgovine in živiljske.
Prepovedat otroke na igriščih.
Strog nadzor glede uporabe povodcev in nagobčnikov za vse otroke.
Omejitev števila otrok na enega lastnika.
Strožji nadzor nad izdelavo otrok, zdaj je enako kot da se dela žemlje.
Nujno določit možne nevarne otroke in nadzor nad ravnanjen s takim otrokom (nagobčniki, zavarovano bivališče, obvezna prevzgojna šola, …)
[/quote]

Ti pa si ena kokoš zabita.
Taki ste vzrok, da gre svet v maloro.
Otroci in psi niso za primerjat.
To počnete samo bolni pasjeJEBCI.

Ti pa si ena kokoš zabita.
Taki ste vzrok, da gre svet v maloro.
Otroci in psi niso za primerjat.
To počnete samo bolni pasjeJEBCI.
[/quote]

Spet ti povemo da tako razmišljanje ni normalno. Normalen človek ne razmišlja o zoofiliji ko nekdo omeni psa! Rabiš dolge ure terapije.

Spet ti povemo da tako razmišljanje ni normalno. Normalen človek ne razmišlja o zoofiliji ko nekdo omeni psa! Rabiš dolge ure terapije.
[/quote]Čisto prav je povedala.
PSA ste zamenjale za partnerje in kar je najbolj gnusno, delate s psmi kot, da so to vaši malčki.
Psu ste odvzele življenjski prostor, bivalno okolje in svobodo. Tlačite jih v svoje postelje, vozičke, trgovine. Torej lahko pripelje lastnik tudi kravo. Ne vidimo razlike.
Ikea velik plus.

Obožujem vzgojene živali, ki so odraz vzgojenih lastnikov.

Čisto prav je povedala.
PSA ste zamenjale za partnerje in kar je najbolj gnusno, delate s psmi kot, da so to vaši malčki.
Psu ste odvzele življenjski prostor, bivalno okolje in svobodo. Tlačite jih v svoje postelje, vozičke, trgovine. Torej lahko pripelje lastnik tudi kravo. Ne vidimo razlike.
Ikea velik plus.

Obožujem vzgojene živali, ki so odraz vzgojenih lastnikov.
[/quote]

Sploh veš kaj je napisalo?

A si ti v inkubaturju, pod umetnimi lučmi gor zraslo? Ma ti v naravi ne bi preživelo niti en dan. Le kako ti je uspelo preživeti do sedaj? Največja ironija pa je, ko vas na prehodu za pešce zbil avto.
Isti si ko pes. Veliko renčanja in bevskanja po forumu, ko pa je treba se soočit v realni situaciji pa rep med noge. Pfeeeej, đukelo strahopetno.

Sploh veš kaj je napisalo?
[/quote]Če boš prebralo trikrat petkrat, boš razumelo nje.

Imam psa, pa mi na pamet ne pride, da bi ga vlacila v trgovine.
Se v mr. Peta ga ne peljem. Zakaj ze?
Prvo kot prvo to pau predstavlja samo stres, kot drugo pa mi je ze sama misel, da bi s svojim smrskom in jezikom se dotikal stvari. Itak pa shopingiram jaz in ne on.
Mi gredo pa pasjeljubci tudi precej na zivce, ker ze ko izustim, da mu ne dovolim hodit po celem stanovanju, sledi obsojujoci pogled in nato, da sem kruta, ker ko je je notri – ima da lezi na enem prostoru. Ce se hoce gibat – nej gre na vrt.
Ikea – podpiram!
Ce je pa prisla s sprehoda, naj pa psa prvo domov pelje in nato v trgovino.

meni pa pritisk dvignejo ti vaši sončki, ki se derejo sredi trgovskega centra, pa mečejo po tleh ko ne dobijo nove igrače. Vsem otrokom do 10.leta starosti bi prepovedal vstop v trgovski center!

pasjelubci – izmečki človeštva

Čisto prav je povedala.
PSA ste zamenjale za partnerje in kar je najbolj gnusno, delate s psmi kot, da so to vaši malčki.
Psu ste odvzele življenjski prostor, bivalno okolje in svobodo. Tlačite jih v svoje postelje, vozičke, trgovine. Torej lahko pripelje lastnik tudi kravo. Ne vidimo razlike.
Ikea velik plus.

Obožujem vzgojene živali, ki so odraz vzgojenih lastnikov.
[/quote]

S psmi? Meni grejo na jetra ljudje, ki ne zmorejo pravilno izgovarjati slovenske besede! Piše se s psi!

Dokler po trgovinah skačejo krdela falzetno vrešćećih mulcev, ki se zaletavajo v bakice, nekega problema s tem, da so psi v trgovinah (neživilskih!) ne vidim. Bi pa jaz dal obvezno uporabo nagobčnika, ker se nekateri levićarji bojite psov.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Otroka primerjaš s psom?

Saj tudi ti si ista, kot krava. Med podobnostjo s tabo in kravo, ni razlike.
[/quote]

Večina psov je bistveno bolje vzgojenih kot večina otrok.

Če že nameravaš kritizirati mojo rabo vejic, se najprej prepričaj, da je vsaj tvoja pravilna. 😊
[/quote]

Ta navodila pišeš sebi, kajne?

S psmi? Meni grejo na jetra ljudje, ki ne zmorejo pravilno izgovarjati slovenske besede! Piše se s psi!
[/quote]No vidiš, vsaj nisi zamenjala za kravo. Oboje ne sodi v trgovino. Pes, krava, kača ni razlike!

Dokler po trgovinah skačejo krdela falzetno vrešćećih mulcev, ki se zaletavajo v bakice, nekega problema s tem, da so psi v trgovinah (neživilskih!) ne vidim. Bi pa jaz dal obvezno uporabo nagobčnika, ker se nekateri levićarji bojite psov.
[/quote]

Omg…s takimi zapisi pasjeljubci dokazujete, da brez psa ne morete niti trenutka – na delovnno mesto ga ne vodite, ker…?
Trgovina je prostor, ki ni namenjen sprehajanju, temvec izbiranju izdelkov. Kaj ima pri tem vas kosmat prijateljček za početi, ni jasno, še manj, kako lahko obenem nakupujete in hkrati pazite nanj …
Edino.pravilno postopanje, kot je bilo še nekaj let nazaj: v trgoviine ne sodijo konzumiranje, ravno tako ne vstop s špottnimi rekviziti, in logično, domaci prijatelji.
(Že ženščeta z malimi bevskajocimi cucki so obup, kaj šele pozensceni deci …)

Omg…s takimi zapisi pasjeljubci dokazujete, da brez psa ne morete niti trenutka – na delovnno mesto ga ne vodite, ker…?
Trgovina je prostor, ki ni namenjen sprehajanju, temvec izbiranju izdelkov. Kaj ima pri tem vas kosmat prijateljček za početi, ni jasno, še manj, kako lahko obenem nakupujete in hkrati pazite nanj …
Edino.pravilno postopanje, kot je bilo še nekaj let nazaj: v trgoviine ne sodijo konzumiranje, ravno tako ne vstop s špottnimi rekviziti, in logično, domaci prijatelji.
(Že ženščeta z malimi bevskajocimi cucki so obup, kaj šele pozensceni deci …)
[/quote]

A sedaj pa pes ne sme izbrati izdelkov, ki so mu pogodu ali kaj?

No vidiš, vsaj nisi zamenjala za kravo. Oboje ne sodi v trgovino. Pes, krava, kača ni razlike!
[/quote]

Tudi nadrkani ljudje ne spadajo v trgovino, niti na forum. Ampak tega še res ni noben dojel. S svojo neprijetno energijo povozijo vse.

Tudi nadrkani ljudje ne spadajo v trgovino, niti na forum. Ampak tega še res ni noben dojel. S svojo neprijetno energijo povozijo vse.
[/quote]Opis sebe si zadela v nulo. 😆

New Report

Close