Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pasterizacija zenske

Pasterizacija zenske

Moji sem predlagal da naj se pasterizira pa noce, stara je 38 imava dva otroka in mislim da je najbolje da se pasterizira ker otrok ne bo vec imela, pa noce, kaj naj naredim?

Dvomim, da bi katera privolila v pasterizacijo. Morda razmišljaš o sterilizaciji? O tem naj se posvetuje z ginekologinjo. Obstaja tudi možnost sterilizacije moških.

Pasteriziraš lahko na primer marmelado. Bilo bi pa primerno, da sebe konzerviraš in vsekakor opraviš vazoktemijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6789, 28.03.2024 ob 18:55

Moji sem predlagal da naj se pasterizira pa noce, stara je 38 imava dva otroka in mislim da je najbolje da se pasterizira ker otrok ne bo vec imela, pa noce, kaj naj naredim?

😆🤣🤣🤣

Hvala. Do solz sem se nasmejala.

Lepe praznike

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 28.03.2024 ob 19:50

Pasteriziraš lahko na primer marmelado. Bilo bi pa primerno, da sebe konzerviraš in vsekakor opraviš vazoktemijo.

Vazektomijo. Zatipkala sem se od jeze, da nimaš pojma

rajši se ti kastriraj, je manj invazivno

Če se noče pasterizirat, pa ji predlagaj fermentacijo, to tudi baje pomaga.

Odgovor na objavo uporabnika
če se noče, 29.03.2024 ob 02:20

Če se noče pasterizirat, pa ji predlagaj fermentacijo, to tudi baje pomaga.

Hehehe dobri poskusi jebela 😂

Koliko si pa ti star? Predvidevam, da tam okoli 40+.

Zdaj si pa zamisli, zena se pasterizira, ostane vecno 38, ti se pa normalno staras. Cez 15 let bos ti ze 60 letnik, ona pa se vedno 38!

A? To pa ne bo vec zabavno, a ne?

Pravilno se reče sterilizacija, kjer s posebnim postopkom in povišani temperaturi uničijo vse mikroorganizme in spore. Vendar ta postopek ni vedno uspešen, zelo je pomembna starost ženske. Moja bivša je šla na sterilizacijo pri 48 letih in se sedaj goni naokoli kot “bicikel”, namesto da bi doma štrikala nogavice in gledala čez okno. Zato previdno, da ne bo kaj narobe!

Tale MON je pa res demokratičen medij, Tudi nepismeni (pasterizirane ženske 🙂 🙂 🙂  ) imajo tu svoj glas.

predlagam, da se greš ti spasirat, bo bolj učinkovito.

Ni šans. Udobno se počutim pri 22-25 stopinjah, pri 30-35 je že čist prevroče, tja do 40 bi za kratek čas še prenesla, nad tem pa nikakor ne.

Tko da ti pasteriziraj koga drugega.

 

Tako na glas se pa že dolgo nisem nasmejala. Hvala.

Lahko jo daš še homogenizirat in delno posnet (maščobo, ne “pofilmat”), bo še bolj lepa obenem.

hahahahaha hvala za to si mi polepšal dan 🙂
Ti idi je bojle, hitreje in varno v razlličnih pogledih, pa še ona te ne bo čudno gledala ali bila celo prizadeta

..haha…originalne 😀

Pejt na vazektomijo, ambulanti poseg, tiktak nisi več raznašalec potomcev.

Hm, baje da po pasterizaciji ženska ne more več doseči organizma. Povprašaj, da se ne zafrkneš!

Le kje je tebe neumneža pobrala?

če imaš doma finsko savno, bi jo lahko našopal do ene 65-70, samo moraš dobr zadihtat vrata in zaklenit, ker bo ziher poizkušala pobegnit- upam da ti pasterizacija ne uspe.

A k bo šla a bo pol bla 1,5% al 3.5%?

LAHKO BI MI EN BRUSBIK PRODAU? PROSAM DA IGROLAC SA BAJTA IN BORZA???

Segreješ jo na 68 stopinj, pa bo pasterizirana. Lahko kar med spanjem.

New Report

Close