Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pasti zagotovo niso primerne, vendar…

Pasti zagotovo niso primerne, vendar…

zato pa sem napisala prej tole:

V kombinaciji s to, ki si jo zgoraj napisal verjemi, da bi psi zelo hitro nehali “uhajati”. Je to malo predrag štos. Pri nekaterih pač zaleže samo, če jih po denarnici udari.


A sveda pretiravat, mase mestne drhali se zgrinjajo v hoste. In kaj imaš sploh tam za počet, če ni nič tvojega? Pojdi v Avstriji noret po hostah, boš videl kako poceni boš prišel skozi.
[/quote]

Še enkrat ne pretiravat :). Ne moreš govoriti o masi ljudi, ko gre 15 ljudi v hosto. In da so lahko tam in tam nabirajo gobe in ostale šumne plodove je zapisano v ZG, prav tako je navedeno česa se tam ne sme delat. Drugače pa vsaka država to ureja na svoj način. V nekaterih ameriških zveznih državah, lahko človeka, ki se brez dovoljenja sprehaja po tvoji zemlji ustreliš. Najbrž ni potrebno poudarajti, da je večina ustreljenih družinskih članov ali pa z njimi povezanih oseb.


Ti si sumljiva😁, sem imel soseda, ki je imel nemškega ovčarja za krivolov. Mu je redno nosil zajce in fazane domov. Potem je človek storil samomor, pes pa se še leta na ta način preživljal, koliko ni dobil hrane pri kaki hiši. Tudi sam vem, da sem mu dal jest, če je slučajno prišel.
[/quote]
Ahh, naša k sosed hod na piškote, tko da…najprej lastna rit. Ne vem po kom 😀😀😀

Še enkrat ne pretiravat :). Ne moreš govoriti o masi ljudi, ko gre 15 ljudi v hosto. In da so lahko tam in tam nabirajo gobe in ostale šumne plodove je zapisano v ZG, prav tako je navedeno česa se tam ne sme delat. Drugače pa vsaka država to ureja na svoj način. V nekaterih ameriških zveznih državah, lahko človeka, ki se brez dovoljenja sprehaja po tvoji zemlji ustreliš. Najbrž ni potrebno poudarajti, da je večina ustreljenih družinskih članov ali pa z njimi povezanih oseb.
[/quote]
Ne kvasi tam kjer nimaš pojma. In nima smisla s takim debatirat.


Ahh, naša k sosed hod na piškote, tko da…najprej lastna rit. Ne vem po kom 😀😀😀
[/quote]😂

Po eni starni ja. Po drugi strani pa s biciklom nimaš kaj iskat v hosti, torej tudi če je taka past, zate n nevarna in se ti ne more zgodit nič.

Zraven tega je pa vedno tako bilo, če sistem proti drhali ne deluje, vzamejo ljuje stavri v svoje roke.

Zdaj pa da ne boste tako noreli. Prilepil sem le delček slik, so pa iz Francije, ne pri nas. Čeprav se pri nas tudi to dogaja in ljudje tudi iz jeze postavljajo pasti.

Po moje ne gre toliko za zahrbtnost, kot za to, da vejretno nastavljalec pasti nima cel dan časa čakati z vilami ali sekiro v zasedi in je pač posebej po arhaičnem pripomočku, znanem že v času Starega Rima.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Evo danes v Tivoliju. Sedim z otrokom in pride neobvladljiv pes z maksimalno raztegnjenim povodcem. On vodi lastnico, in ne lastnica njega. Vleče jo na vse strani, ona laufa za njim, ga vleče k sebi, pes močnejši. Laufa za njim po travniku, napada ljudi, ki sedijo. Adijo pamet.

Po moje ne gre toliko za zahrbtnost, kot za to, da vejretno nastavljalec pasti nima cel dan časa čakati z vilami ali sekiro v zasedi in je pač posebej po arhaičnem pripomočku, znanem že v času Starega Rima.
[/quote]

Večinoma gre za manjvrednostni kompleks, pri katerem hoče kmet preko zemljišča pokazati svojo moč in nadvlado. Pač eni to zdravijo preko avtomobilov, drugi preko zajebavanja podrejenih tretji pa preko zemljišča.


Kaj mislijo ti da se vlaka sama naredi,je potrebno kar nekaj truda in financ ! Potem pa ti jo lepo s krosarji in kolesi razrijejo+ podrast itd!
Vtrgaj zasčiteno rastlino ,bo kar lep ček a oni jih vse pomendrajo!
Kupi si parcelo pa se po svojem vozi!
Prav je tako da se jim nastavi butla pač moŕač dobro spečt da prične razmišljat!


Kaj mislijo ti da se vlaka sama naredi,je potrebno kar nekaj truda in financ ! Potem pa ti jo lepo s krosarji in kolesi razrijejo+ podrast itd!
Vtrgaj zasčiteno rastlino ,bo kar lep ček a oni jih vse pomendrajo!
Kupi si parcelo pa se po svojem vozi!
Prav je tako da se jim nastavi butla pač moŕač dobro spečt da prične razmišljat!
[/quote]
Danes se drhal iz mestnih betonskih kurnikov “vrača nazaj k naravi”, je vse njihovo. Excel pravi 15 ljudi, ker se mu ne sanja. Mendrajo povsod, po nepokošenih travnikih , gozdovih, s picikli, motorji, avtomobili, cucki. Mene tudi ne preseneča, da ljudje začno sami ukrepat, ker imamo veljavno zakonodajo, je bila potrebna, ker je čreda zblaznela, tako da je predpisano kaj se sme in kaj ne in predpiasne globe, pa nič ne pomaga.


Danes se drhal iz mestnih betonskih kurnikov “vrača nazaj k naravi”, je vse njihovo. Excel pravi 15 ljudi, ker se mu ne sanja. Mendrajo povsod, po nepokošenih travnikih , gozdovih, s picikli, motorji, avtomobili, cucki. Mene tudi ne preseneča, da ljudje začno sami ukrepat, ker imamo veljavno zakonodajo, je bila potrebna, ker je čreda zblaznela, tako da je predpisano kaj se sme in kaj ne in predpiasne globe, pa nič ne pomaga.
[/quote]
Vzor Avstrija.
Zaseg vozila+ prodaja na licitaciji+1200€ kazni
Zato pa je Pohorje polno jodlarov z našimi vodniki!
Pripelje kombi s prikolico ven 4 tipi jodlarji seveda kroske ,se pripelje domačin,potegnejo denarnice 50€ in gas z njim po gozdu!
Jaz pa dal 560€ da mi je z jcb vlako porihtal!
Zalega posrana


Vzor Avstrija.
Zaseg vozila+ prodaja na licitaciji+1200€ kazni
Zato pa je Pohorje polno jodlarov z našimi vodniki!
Pripelje kombi s prikolico ven 4 tipi jodlarji seveda kroske ,se pripelje domačin,potegnejo denarnice 50€ in gas z njim po gozdu!
Jaz pa dal 560€ da mi je z jcb vlako porihtal!
Zalega posrana
[/quote]
Saj pravim, v Avstriji je lahko red, pri nas drhal počne kar hoče. Pa sploh ni novo v Avstriji, je bil red že pred desetletji. Sem imel starega očeta na Dunaju poročenega z Avstrijko, je bil policist in lovec. In je razlagal o tem, da more od lastnika imet dovolilnico, ko gre na jago.

Srne delajo škodo kmetom. Volkovi trgajo drobnico. Medvedi so se razmnožili. Divje svinje so vsepovsod. Polja se zaraščajo z gozdovi,opušča se kmetovanje in vi tukaj bluzite o uničevanju narave in strašenju živali. Resno?


Ja, ja, točno tako je kot si pezde zdaj prdnilo. Pa od kje se jemljete zarukani prfliknjenci?😂


Ja, ja, točno tako je kot si pezde zdaj prdnilo. Pa od kje se jemljete zarukani prfliknjenci?😂
[/quote]

A ti, poleg foruma, še kaj drugega spremljaš kaj se dogaja okoli tebe ali si samo po naravi tako zagoveden? 🙂

A ti, poleg foruma, še kaj drugega spremljaš kaj se dogaja okoli tebe ali si samo po naravi tako zagoveden? 🙂
[/quote]

Ker takšni kot so tukaj opisani poženejo divjad na polja,ker v gozdovih ni MIRU!
VENDAR FOTELJKARJEM TO NI JASNO!
Gozdovi razriti,nasmeteni,drenje,spuščeni cucki itd.
TOTALNA ANARHIJA!

Ker takšni kot so tukaj opisani poženejo divjad na polja,ker v gozdovih ni MIRU!
VENDAR FOTELJKARJEM TO NI JASNO!
Gozdovi razriti,nasmeteni,drenje,spuščeni cucki itd.
TOTALNA ANARHIJA!
[/quote]
Drhal je postala narvnot uničujoča. Ampak oni pravijo, da imajo pravice, “se obračajo nazaj k naravi”, frdamana golazen ničvredna.

Ker takšni kot so tukaj opisani poženejo divjad na polja,ker v gozdovih ni MIRU!
VENDAR FOTELJKARJEM TO NI JASNO!
Gozdovi razriti,nasmeteni,drenje,spuščeni cucki itd.
TOTALNA ANARHIJA!
[/quote]

Nope, je ravno obratno. Treba bo krosiste poslat tja, kjer srne in volkovi delajo škodo.

Nope, je ravno obratno. Treba bo krosiste poslat tja, kjer srne in volkovi delajo škodo.
[/quote]
V tvojo glavo!
Pa bo mir za vedno!
Si sčistil krosarja?


V tvojo glavo!
Pa bo mir za vedno!
Si sčistil krosarja?
[/quote]

Jaz ne, sin ga je.


Danes se drhal iz mestnih betonskih kurnikov “vrača nazaj k naravi”, je vse njihovo. Excel pravi 15 ljudi, ker se mu ne sanja. Mendrajo povsod, po nepokošenih travnikih , gozdovih, s picikli, motorji, avtomobili, cucki. Mene tudi ne preseneča, da ljudje začno sami ukrepat, ker imamo veljavno zakonodajo, je bila potrebna, ker je čreda zblaznela, tako da je predpisano kaj se sme in kaj ne in predpiasne globe, pa nič ne pomaga.
[/quote]

Če bi bilo res kar praviš, potem ti nebi bilo potrebno iskati slik za dokaz. Šel bi na balkon bajte in bi poslikat tistih 100 ljudi, ki rinejo v tvoj gozd. Glede na to, da praviš da je tega ogromno, ti najbrž ne bo težko pripeti malce lastnega dokaznega gradiva.

Če bi bilo res kar praviš, potem ti nebi bilo potrebno iskati slik za dokaz. Šel bi na balkon bajte in bi poslikat tistih 100 ljudi, ki rinejo v tvoj gozd. Glede na to, da praviš da je tega ogromno, ti najbrž ne bo težko pripeti malce lastnega dokaznega gradiva.
[/quote]Pa saj je že bilo v medijih ne vem kolikokrat, nič ne bereš, samo na monu tupaš? Ne vem zakj na monuč čisto vsi pričakujete, da se vam bo vse od začetka razlagalo in dokazovalo?

Zakaj pa misliš, da so se zakoni sprejemali, če ne bi to bil sicer resen problem? Samo nič ne zaleže.

Pa saj je že bilo v medijih ne vem kolikokrat, nič ne bereš, samo na monu tupaš? Ne vem zakj na monuč čisto vsi pričakujete, da se vam bo vse od začetka razlagalo in dokazovalo?

Zakaj pa misliš, da so se zakoni sprejemali, če ne bi to bil sicer resen problem? Samo nič ne zaleže.
[/quote]

Dokazuje se z namenom, da se situacija realno oceni. Ker če nekdo dela resno škodo, potem naj se ta resna škoda tudi pokaže.

Zakoni se sprejemajo zato, da se vnaprej določijo pravice, dolžnosti in razmerja med ljudmi.

Dokazuje se z namenom, da se situacija realno oceni. Ker če nekdo dela resno škodo, potem naj se ta resna škoda tudi pokaže.

Zakoni se sprejemajo zato, da se vnaprej določijo pravice, dolžnosti in razmerja med ljudmi.
[/quote]
Brezvezen si, se ne splača s takimi diskutirat. Poln splet imaš te problematike, pa še praviš da si računalničar, tu se pa obnašaš, kot da si včeraj rojen.

New Report

Close