Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu PAZI; ne lagat!

PAZI; ne lagat!

zadnje case – dva, prvi med predigro (sploh ce je predigra kaksno kurjenje pri vecerji v restavracijo – uf), drugi pa potem, ko namesto besed govorijo dejanja ;)))
prej pa kar dolga leta samo eden. Je pricakovati se izboljsanje? ;)))

Ženkica:)))

Kako ljubko ji rečeš:)

btw: kren sem jaz, samo pod drugo masko 😉

Nebi rekel, da ne maraš ampak prej, da ne razumeš! Ti misliš, da je pri njej + ali – pa nič drugega oz. ljubezen in seks kaj drugega pa ne. Malo več poudarka moraš pri njej dati na seks, ker po mojem ona svoj libido nadomešča s čiščenjem stanovanja. Zrihtaj ji profi striptizerja, ta ji ne bo čustva nič omenjal. Potem se z njo o njem pogovarjaj. Ali pa napelji pogovor na temo koliko pa njo kaj zanimajo ženske itd.

Sicer pa se mi zdi, da na temle forumu nonstop ugotavljam kakšno srečo imam ;-). Nimamo kaj preveč pospravljeno, niti zlikano, niti čisto, ampak seksamo pa še kar dobro… 🙂

Me še kar vedno presenečaš. V pozitivnem smislu. Upam, da pridem kdaj spet do teh številk oziroma, da sem jim vsaj približam….ha ha.
Ko otroci mal zrastejo?
Ko si mogoče vzameva vikend off? Le kdaj nazadnje tako frej, kot opisuješ ti? Oh, ja se ne splača tarnat, narest kaj, bo bolje…

Pa še na drug tvoj odgovor imam nekaj za rečt. Si povedal končno nekaj o sebi. Lepo. Ne, kaj delaš. Kakšen si.

ps: tud mi bolj mal pospravljamo, ha ha, pa še pasjih dlak je preveč…

He, za ljubko bitje – ljubki izrazi, sicer pa se za tem skriva pravi pohotni zmaj, samo dobro jo je treba znati podkuriti… huh, še dobro, da ne bere tega foruma (ali pač?)

K temu bi pa lahko jaz hitro dodal svojo zgodbo. Tudi sam sem bil prepričan, da je tako.Tudi razmišljal sem tako kot Plemeniti in Kir. Seveda to, da zakaj pa ne bi ženi privoščil še koga drugega… Samo da bo zadovoljna. Sicer jetako samo služba in domov… Pa sem se prekleto motil… Ženske že znajo poskrbeti same zase. Sploh pa če začutijo, da mi malo tu, malo tam…

Hočeš rečt, da si bil prepozen? Hja, vse to je treba ob pravem času.

uf čisto odvisno.
največ je bilo 6 krat v 24 ih urah.
po prvem lahko začnem seksat po cca 10 ih minutah.razpoloženje itd.

Hočeš rečt, da si bil prepozen? Hja, vse to je treba ob pravem času.

Zgleda, da res…Na žalost.Kaj pa vem. Včasih pomislim, da res drži tista, da je bolje ne vedeti – vsaj ne boli. Zakaj sem sploh spraševal. Vendar, ko se enkrat začuti in opazi, da nekaj ne štima, se mora zadeva obelodaniti in videti kaj to pomeni.

Vse to je odvisno od vajine sposobnosti reševati take in drugačne probleme in težave. Partnerjema je ponavadi težko misliti objektivno, razmišljata bolj s čustvi. Sicer pa sem mnenja, da nisi ničesar izgubil (razmišljam objektivno!), če si je tvoja ženska privoščila drugega moškega. Seveda se boš moral tudi malo sprijazniti s tem, da pri njej igrajo tudi čustva, ampak konec koncev si pri njej (predvidevam) glavni še vedno ti. Če se bosta dogovorila, da se potešita tudi drugje, se morata dogovoriti, tudi to, da ostanejo čustva med vama. To pa je ta glavno!

Ali je to sploh mogoče – mislim takšen dogovor. Se pa to navezuje na novo temo, ki sem jo odprl danes -varanje po moško…
Veliko medsebojnega zaupanja bi moralo biti med partnerjema, mal dvomim da je to mogoče. Me pa spominja na film izpred let “Emanuela”.

Res pa jeda to, če je dogovorjeno ni več varanje. Zanimivo, ne vem…

hm, dogovor… Jaz mislim, da je vse možno. Konec koncev je kar nekaj parov, ki swingajo, kar pomeni, da so se o tem prej dogovorili. Problem ostajajo le čustva. Če imaš ti npr. rad svojo žensko in nisi z njo zgolj zaradi otrok in je podobno pri njej, da ima ona tebe rada in ni samo s teboj zaradi otrok, pa si pri tem želita še “skakat” čez plot kje drugje, zakaj se nebi o tem pogovorila in dogovorila? Mogoče si oba želita isto, samo nista si v stanju to tudi priznati. Hočem rečt, da če obstajajo dobra čustva med vama, da si zaupata, zakaj si nebi uresničila želje? Zato jaz mislim, da bi “varanje” lahko mirne duše poimenovali “delanje za hrbtom, ravno toliko, da se odnos začne sesuvati”. Nebi namreč mogel trditi, da je varanje skok čez plot, pa da ostane vse ostalo tako kot je… če veš kaj mislim…

New Report

Close