Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu pearcing v intimnih predelih

pearcing v intimnih predelih

Zanima me če ima katera ženska ali pa da je kdo sexal s katero žensko, ki je imela pearcing v ščegetavčku ali pa sramni ustnici ali pa mogoče v bradavički. Ali ta zadeva kej bolj poveča seksualne užitke?

Jaz ga imam nad scegetavckom in ne morem ravno trditi, da se dogajajo cudezne stvari kot nekateri mislijo! Marsikdo me sprasuje, ce dozivljam orgazme med hojo ali pa mislijo, da se ga samo dotaknes in bum??!!??:) Saj to je le zelo majckena stvar! Je pa kr fajn obcutek, ko drazis le pearcinga in nic drugega!;) Sicer pa ga imam ze kar nekaj let in si niti ne morem predstavljati kako bi bilo brez njega…

Zakaj si pa ne moreš predstavljati kako bi bilo brez njega?

Postal je del mene!:) Tukaj ne gre toliko zaradi uzitkov (kaksni so, verjetno najbolj vedo tisti, ki pearcinga na tem mestu nikol niso imeli!), temvec za polepsavo telesa! Vsaj zame…kot tudi verjetno za vecino mladih! Sicer pa ima danes ze skoraj vsak drugi pearcing na taksnem ali drugacnem mestu… Da ga ima kdo v scegetavcku pac ne mors na ulici videt!;)

Mene pa prav zanima, kako more bolet, če se ti pearcing kam zatakne, recimo v spodnjice, ko ti jih v navalu strasti partner trga dol…AUČ

Kje si ga pa dala vstavit?

nisem še… (pa bi ;-)))

ej ememe ti bi pa tud svakog vraga

he he he…. ja, ampak samo, če ma piercing (:-P)

nisem, pa ne vidim kako bi lahko to povečalo užitke

kje si ga pa nardila?

sue rad bi ga videl:), resno dej rad bi navezal stik s tabo za kakšen pogovor. čau.

New Report

Close