Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pečica

Pečica

Kako čistite svoje pečice v štedilniku? Jaz še vedno nisem našla nekega čistila, ki bi bilo res TO, kar si želim. Z ničimer ne spravim ven vsega, kar se nabere Res je, da je dosti v uporabi – vsaj 5x na teden. Pa si zdaj zamislite, kako pogosto jo čistim, izgleda pa nima nobenega!
Pomagajte, prosim!

Jaz uporabljam Dexal (meglio). Sicer kar dosti časa porabim, da jo očistim, vendar se potem kot nova.
LP

Meni je bilo čiščenje pečice največja mora. Potem smo pri selitvi kupili novo in sem se odločila, da bom vse pekla v zaprtih pekačih, z izjemo pizze, piškotov in peciva. Pečica je še danes po 6m uporabe kot nova.

Temeljito si jo zdrgni in potem naprej peči v pokritem pekaču in se zavedno reši tega čiščenja.

LPT

Nik, a kaj pustiš potem, ko pošpricaš, ali takoj obrišeš?

TaNiTa, tole je pa OK ideja. Kako pa rešiš problem “škorjice” na mesu? Naši nimajo radi, da je kot kuhano. A odkriješ, predno se do konca speče?

Ja Višnja, malo pred koncem pečenja odkrijem pekač, da rata skorjica, ker potem ko je že pečeno ne šprica več.

LPT

Tudi sama sem imela zelo “umazano” pečico. Kupila sem Trim – razmaščevalec, ki je zelo, zelo dobro spral umazanijo, pa še drgnit mi ni bilo treba. Le pošpricaš in pustiš nekaj časa, nato obrišeš. Pa je. Res učinkuje.
Lp

imam eno faJjn čistilo. Stanhome Degreaser, Oven Cleaner. Diši po limoni, te ne “ubije” agresiven vonj in pečica se res krasno sčisti.

New Report

Close