Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pejmo skesano seksat!

Pejmo skesano seksat!

Cel teden ste me rajcali: Sprevržko, Razzy, R. Cvetko, Sharkončk in še kdo… zdej pa morm pod mus jt…. petek je dan za zadetek v polno…

Čauči… ;))

:(((((((((((
Oblilo užitka ti želim!
smrk…
samo lušte delaš 🙁

hm, draga Arči… probej jutri kšnga kurentka zrajcat… tisto so pravi moški, veliki, močni, kosmati, pa še zimo odganjajo… ;))

bodi pridna Arči, cmok cmok

Helči,poročaj kolko krat ti bo pršlo,tko,da še nas narukometaše zrajcaš malo;-)
Lepa si
Sp

Ej, helči, zakaj pa skesano, kaj si pa ušpičila, ali ne boš seksala iz ljubezni, in zato ker je to takooo lepooo, ne pa skesano, ej, ej, ej!!!

Uživaj, jaz bom tudi, ampak ne skesano, ampak romantično…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če bi pa jaz mel zdaj možnost,bi pa romantika odpadla,ker bi tisto,ki jo želim zdaj,tu,takoj imeti,strgal,ker me tolk razganja,da niti obleke ne bi mogel na človeški način z nje snet.
Lepa si
Sp

ja ala prvinski nagon, to je zakon!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

In mislim,da bi jo tako nasadil,da bi one na drugi strani ven pogledal!
Sp

Ne bi, saj si nežen, joj ne vem, ali si???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne danes,ne danes!Danes bi bil žival,ris,medved,tiger,lev,vrabec
Sp

ej vrabec, še dobro da nisi napisal sokol ali kanarcek…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Grdoba grda!Kako moreš biti tako kruta?Bom lovca poslal,pa bo eno žval skenslal,da veš!
Sp

Pazi, Grdobka pa nisem, je pa Grdobka nekdo, ki je tako moj, najbolj moj na svetu….evo! Ja lovca pa jaz naslednjič pokličem bo res treba malo reda narediti …

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close