Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pepi, Štrumpi, Jani, Edi, Hubi, ……

Pepi, Štrumpi, Jani, Edi, Hubi, ……

Fantje, kje hodite, kje ste?
Ste se ustrašili? Koga? Klinčkov?
Ajd, gremo klinčke žvečit!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marijaaaa..pejt tamle dopolnit moj recept Wolfiju..kako se jih zveči..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha, zakaj, čemu, kam, kje, kdaj, s kom?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ups…mi je kar vroče ratal..ježek..a kej pikaš..hihi****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pikam, nisem še pozabil, zakaj pa?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ma ja če si pravi ježek..ti dovolim da me mal pošpikaš..ker se tolk rada siskam k teb..*0*0*0*0*=***************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Marička, ker mi delo stalno buta v rit…. ne morem mimo njega…. sej kakšen dan je pa potrebno tud delat…. a da bi klinčke žvečili… a ta lesene, al ta plastične ;)))

Lep dan vsem skupi… mojga šihta bo pa kmalu konec… hehehehe 🙂

Jani

no še mal..en mal..kje ste še ostali sanjači..šmekerčki in zavajači..na plan..kliče vas tjavendan!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, Štumpi, dej no, javi se, kje hodiš,
danes mi je pa resnično dolgčas po tebi;
sej včeraj mi je tudi bilo, pa sem te imela
v glavi, danes imam v glavi pa samo še….
tuš in klinčke ……. zdaj manjkaš pa še ti!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej, Jani, ali se spomniš, “leta in leta nazaj”,
ko smo si začeli pisati na tem forumu, da si
enkrat nekje obtičal v enem jarku s kombijem ??
Ne vem prav točno, kaj in kako je bilo, vem samo,
da si moral iti nekaj reševati in da smo te dva dni
hudičevo pogrešali? In te klicali? Ja, tudi danes
imaš kaj reševati? Ves ženski svet se bo v tuš
kabini zadušil, dihati se ne da več, v glavo je vroče,
ušesa so rdeča, in po kabini diši, diši, diši ………….
po breskvicah! Reši se, kdor se more.

Jaz grem zdaj v prestolinco! Ne morem več, res
se bom še zadušila. Čao!!!! Se bomo jutri zjutraj
spet skupaj tuširali, prinesem jaz moj gel za tuširanje,
vonja po zeleni trati!!!!!! In po zvončkih s kronico!!! Eh, pripravite se!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hudič veš..ko enkrat v glavo nekej dobiš..pol..ma je hudo…tud klinčk ne pomagajo..a ne Marija?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, ne, ni šans! Jaz sem že notri padla. Meni
danes, ljuba moja muca, ni več pomoči. Upam samo,
da si me ne bo želel kdo od blizu opazovati, ker bo
videl le nekaj zelo smešnega …… eno babo, ki kao
da žveči tobak!!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

…… in oči ji zavija gori nekam, in obnaša se,
kot bi jo malce trencljalo, in slači jopico, pa jo
spet oblači, pripravlja se tako, kot da bi imela
iti pavkar pod tuš!!!!

Eh, vrageca, zdaj pa res moram že iti!!!

Pozdrav do jutranjega tuširanja.
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A zdaj ves zakaj sem te tako vztrajno iskal? Ker si prava muca!!!!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

uhhhh veš kak me greje pri srčku tale tvoj stavek…*********+++++++++++***********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha ha ha 🙂 Marija, takrat smo res neki reševal, ja 🙂 samo tisto ni bil kombi ampak šlepar, ki se je prekucnil s ceste…. ene 50 metrov pod cesto, pa smo morali v vsem tistem dežju takrat, pospravljati naše izdelke…. A da ste me pogrešal takrat? Pa v kabini včeri tud… Ejjjjjjjj, sej to pa prov paše… ko veš, da te nekje pogrešajo :)))) No, vseeno, Marija, lepo dobro jutro tebi in vsem, ki se boste danes še drenjali v tuš kabini…. Ampak, je pa že navsezgodaj orenk soparno…. v kabini!

Dobro jutro!

Jani

Marija , dobro jutro..
Dobro jutro vsem !

O, Štumpi, prijatelj moj ljubi, pozdravljen
spet med nami. Daj, zaupaj se nam, če imaš
težave, bomo skušali skupaj nekaj sklanfati,
kot je včasih dejal Tof! Mogoče ti bo samo malo,
za spoznanje lažje!
In eno lepo sončno dobro jutro, Štumpi!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro !

Hay, mišek moj, enega toplega klinčkovega
cmočka na tvoj mili gobček za dobro jutro!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mhm, je zadišalo, pa tako pasalo :))
Zajček vrača cmokca na tvoja lička !

Aha :))) Dobro jutro vsem skupaj 🙂

hej

New Report

Close