Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Petarde …. neee!

Petarde …. neee!

Pri radiču si poleg grenek, čuden pozabila še, da je malo tak….kosmat al neki… 😀 😀
Radič še na drug način? Ga ni čez okisan mlad radič pa lepo dve jajci noter. 😀
Aja kaj pa stročji fižol? Nevem kak je sploh lep slovenski izraz….fižoleti no… 😀 Enkrat so mati zunaj hladili kuhan stročji fižol in sem vzel eno pest tistega in jedel, pač nič okisano…pa me vidi sosed in mu je skoraj želodec obrnilo, kaj zaene gliste jem… 😀 😀 😀

Glede drugega sporočila pa….saj veš kaj je rešitev….grrrr kako me iritira to prav ne morem ti povedat….to namreč, ker ne morem vsega tule napisat…škoda… :/

:P[/quote]

Vem, ampak zaenkrat tako…
Saj tudi jaz, imam vprašanja, ki niso za cel mon, čeprav tudi ZS po moje kdo bere 🙁

Stročji fižol imam rada, me je pa tale tvoja zgodba v smeh spravila… bogi sosed :))))

Ok, bom nehal težit…čeprav aaarrrgghhh…si praskam prste… 😀 😀 Ma ZS…če že kdo bere….vsaj ne berejo VSI…. 😛 😛

Haha, sem ga potem kar malo provociral s tistim fižolom… 😀 😀 In….ni se mi smilil… 😀 😀

Ej….kakijev sladoled si že jedla? 🙂

kakšne veze imajo petarde in vajino prehranjevanje? :)))

Moraš biti ali Red Sonja ali pa Ygjbn pa razumeš potem…..mogoče. 😀

Madona, še svoj lasten nick sem narobe napisal… 😀 😀

Ok, bom nehal težit…čeprav aaarrrgghhh…si praskam prste… 😀 😀 Ma ZS…če že kdo bere….vsaj ne berejo VSI…. 😛 😛

Haha, sem ga potem kar malo provociral s tistim fižolom… 😀 😀 In….ni se mi smilil… 😀 😀

Ej….kakijev sladoled si že jedla? :)[/quote]

Ne, kakijevega sladoleda pa še ne.
Komaj sem tole povedala, malo se mi sline cedijo po tipkovnici…
Posušen kaki…mmmm…..

Moraš biti ali Red Sonja ali pa Ygjbn pa razumeš potem…..mogoče. :D[/quote]

Ja, mal sva zašla…ampak saj nihče ne bere več te teme?

pokajo zunaj, nimajo časa brati 🙂

vidva kar, upam na kakšen uspeh

Ej, to je nekaj kar enostavno MORAŠ probat. Če si vsaj malo…sladka…. :)))

Še meni so se sline pocedile zdaj uhhh….res dobra stvar, njami njami. 😛 Samo dostikrat naredijo napako, ker je preveč zmrznjen….ne sme bit tak, mora biti malo mehek…mmmmmmmm…. Dobro…zakaj sem se moral zdaj spomnit na ta kakijev sladoled? Mater…. 😀 😀 😀

Ej, to je nekaj kar enostavno MORAŠ probat. Če si vsaj malo…sladka…. :)))

Še meni so se sline pocedile zdaj uhhh….res dobra stvar, njami njami. 😛 Samo dostikrat naredijo napako, ker je preveč zmrznjen….ne sme bit tak, mora biti malo mehek…mmmmmmmm…. Dobro…zakaj sem se moral zdaj spomnit na ta kakijev sladoled? Mater…. 😀 😀 :D[/quote]

:)))
Jaz pojem marsikaj, boš ti povedal, kateri sladoled je za polizat 😉

Dragi neznanec / neznanka “lahko poveš?” – hvala za prijaznost 🙂

saj sem dala smeške zraven: kakšne veze imajo petarde in vajino prehranjevanje? :)))

https://www.youtube.com/watch?v=8DyziWtkfBw

Te peljem enkrat na kakijev sladoled….boš videla da je odličen 😛 :P. Aja ne, bojiš se da sem serial killer….o ti šment… :/ 🙁 Bom moral spet aktivirat dhl ampak….če se bodo tako obirali kot z burjo, bo v škali ostalo vse kaj drugega kot kakijev sladoled….

Te peljem enkrat na kakijev sladoled….boš videla da je odličen 😛 :P. Aja ne, bojiš se da sem serial killer….o ti šment… :/ 🙁 Bom moral spet aktivirat dhl ampak….če se bodo tako obirali kot z burjo, bo v škali ostalo vse kaj drugega kot kakijev sladoled….[/quote]

😀 😀 😀

Serial killer, ja – samo taki vabijo na dobrote (da te zavedejo)…potem pa vsi sosedje po televiziji govorijo: pa tako prijazen, neškodljiv je deloval…

😀 😀 😀

Ma DHL ne dela, nič ne dela, naš poštar je totalno zbegan, koneeec….bom mogla sama priti po burjo 😛

saj sem dala smeške zraven: kakšne veze imajo petarde in vajino prehranjevanje? :)))

https://www.youtube.com/watch?v=8DyziWtkfBw%5B/quote%5D

Saj sem resno mislila glede prijaznosti…sem videla smeške in še tole dobro muziko…lepo praznuj 🙂

Ma za kakijev sladoled se splača tud malo začetnega strahu premagat…. 😛 😛 😛 Prav sline se mi cedijo…mogoče bi bilo res boljše, da se ne bi spomnil na to no… 😀 😀

No, za komarje sem pa mogoče res serial killer…malokateremu uspe…. 😀 😀

Ma za kakijev sladoled se splača tud malo začetnega strahu premagat…. 😛 😛 😛 Prav sline se mi cedijo…mogoče bi bilo res boljše, da se ne bi spomnil na to no… 😀 😀

No, za komarje sem pa mogoče res serial killer…malokateremu uspe…. 😀 :D[/quote]

Aaa, to je privilegij primorcev…ker še nikjer drugje nisem kakijevega sladoleda zasledila? Ali pa sem planila po drugh stvareh in nisem opazila – možno 😛

Komarji me pa vsako leto živo požrejo – sladka kri?

Ma sladoled imajo marsikje…pomoje….nisem opazoval…še…. 😀 😀 ampak je pa definitivno drugačen če ga ješ na primorskem ali pa v kaki megleni ljubljani npr… 😀

Komarji te živo požrejo? Sem vedel da rabiš enega serial killerja…. 😀

Ma sladoled imajo marsikje…pomoje….nisem opazoval…še…. 😀 😀 ampak je pa definitivno drugačen če ga ješ na primorskem ali pa v kaki megleni ljubljani npr… 😀

Komarji te živo požrejo? Sem vedel da rabiš enega serial killerja…. :D[/quote]

Da boš klofal po meni?? 😀 😀 😀

Ma klofal ravno ne bi po tebi no….kaj drugega rajši………………………………….. 😀

Komarje pa lepo v pest loviš….ker če klofaš po zidu so hitro freske v sobi… 😀 😀

Ma klofal ravno ne bi po tebi no….kaj drugega rajši………………………………….. 😀

Komarje pa lepo v pest loviš….ker če klofaš po zidu so hitro freske v sobi… 😀 :D[/quote]

😀

Jaz kar freske delam – so prehitri zame 🙂 Ponavadi jih itak ne vidim drugače, samo ko pristanejo..potem pa POK!

Grem mal ven gledat, če so slučajno zvezde…

Jaz sem tudi freske delal….samo potem ko je bilo treba sobo pobelit pa mi niso bile več tako zanimive… 😀 😀

Zvezde so….kar poglej in se prepričaj…..da me ne boš potem spet obtožila da sem te nategnil… 😛 😛

Jaz sem tudi freske delal….samo potem ko je bilo treba sobo pobelit pa mi niso bile več tako zanimive… 😀 😀

Zvezde so….kar poglej in se prepričaj…..da me ne boš potem spet obtožila da sem te nategnil… 😛 :P[/quote]

Pri nas niti ene …kako si to vse k sebi zvabil 🙂

Aaammmm….kam si pa gledala? Je treba v nebo gledat a…. 😛

Aaammmm….kam si pa gledala? Je treba v nebo gledat a…. :P[/quote]

:)))))))))))

Sem se skoraj prevrnila od intenzivnega gledanja GOR :)))

Mal me spanec grabi…postelja vabi…a bom zdržala? Si ti kaj zaspan?

Samo da ni bilo tisto….gor pogledi dol se usedi… 😀

Ma malo se mi spi ja….ta dopust ne traja še dovolj dolgo in sploh nisem prešaltal iz delovnega na bolj divji bioritem… 😀 Tako, da sem se vse dni kar zgodaj spravil v posteljo in se potem zbujal ob “nenormalnih” urah in ponoči z zamašenim nosom 😛 in same take…ah ja… 😀 😀

New Report

Close