Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Petarde …. neee!

Petarde …. neee!

Samo da ni bilo tisto….gor pogledi dol se usedi… 😀

Ma malo se mi spi ja….ta dopust ne traja še dovolj dolgo in sploh nisem prešaltal iz delovnega na bolj divji bioritem… 😀 Tako, da sem se vse dni kar zgodaj spravil v posteljo in se potem zbujal ob “nenormalnih” urah in ponoči z zamašenim nosom 😛 in same take…ah ja… 😀 :D[/quote]

Ne, ni bilo tisto :))))))))

Ygjnb, če me slučajno zmanjka – srečno novo leto 🙂 In se tipkava naslednje leto, upam…

Upaš? Kaj je zdaj to…..nek nepotreben dvom sem zaznal v tej besedici… 😀 😀 Samo sva pa “zasmetila” tole temo ni kaj…. 😀 😀

Upaš? Kaj je zdaj to…..nek nepotreben dvom sem zaznal v tej besedici… 😀 😀 Samo sva pa “zasmetila” tole temo ni kaj…. 😀 :D[/quote]

Tole temo sva enostavno ugrabila:))))
Eh, te pol urce bom pa že še pokonci:)

Prava ugrabitelja…. 😀
Ej ne morem verjeti….pravkar smo ostali brez elektrike….ocitno bom docakal prvo novo leto v temi v svojem zivljenju…. 😀 😀 Se dobro da je baterija na telefonu se na 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}… 😀 😀

Prava ugrabitelja…. 😀
Ej ne morem verjeti….pravkar smo ostali brez elektrike….ocitno bom docakal prvo novo leto v temi v svojem zivljenju…. 😀 😀 Se dobro da je baterija na telefonu se na 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}… 😀 :D[/quote]

Ooooo…romantično… 🙂 upam, da imaš kakšno kurjavo, ki ni odvisna od elektrike!

Uff imam kar pravo temperaturo v sobi :)))))….še celo kak kos obleke bi se dalo dol dat no… 😛 😀

Ej Red Sonja….vse naj naj v letu 2016 tudi tebi….kaj naj recem…obilo zdravja predvsem… :)))

Ej Ygjnb – vse najlepše v novem letu tudi tebi……

moooaaaaaaa……jutro ti…..macka…. 😛 :))

New Report

Close