Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Peteeek je ☝️😀

Peteeek je ☝️😀

Amebe so izvzete, za njih je tako vsak dan enak.

Bo lepo, lep podaljšan vikend. Tud kaka ribičija bo že na vrsti. Do 30. aprila imam še cajt soma dobit, potem se zapre.☝️

Sicer pa vstal zgodaj, zakuril, kofe skuhal in potem grem še malo nazaj, nekje do 7.ure. Kaže na kar obetaven dan.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 29.03.2024 ob 04:55

Amebe so izvzete, za njih je tako vsak dan enak.

Bo lepo, lep podaljšan vikend. Tud kaka ribičija bo že na vrsti. Do 30. aprila imam še cajt soma dobit, potem se zapre.☝️

Sicer pa vstal zgodaj, zakuril, kofe skuhal in potem grem še malo nazaj, nekje do 7.ure. Kaže na kar obetaven dan.

Jutri Vrag🤗

Zgodn si.. kdaj spiš sploh?

Petek je, dans bomo jajca farbali😁😁

Kam boš pa šeu na soma?

Dobr dan bo ja. Uživaj😉

Dobro jutro in lep dan, vikend, praznike!

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 29.03.2024 ob 06:32

Jutri Vrag🤗

Zgodn si.. kdaj spiš sploh?

Petek je, dans bomo jajca farbali😁😁

Kam boš pa šeu na soma?

Dobr dan bo ja. Uživaj😉

Ufff, spal včeraj skor cel dan, potem cel večer, celo noč. Dost je blo. Je cajt, da sem zdrav in v pogon.☝️😀

Na Savo bom sel ce bo vreme. Mal se bom tu okoli hiše igral z drevesi. Sicer je bila rahla ploha zjutraj, ampak mislim da bo lepo. Na šiht skočim mimogrede. Tako da bo.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 29.03.2024 ob 06:39

Ufff, spal včeraj skor cel dan, potem cel večer, celo noč. Dost je blo. Je cajt, da sem zdrav in v pogon.☝️😀

Na Savo bom sel ce bo vreme. Mal se bom tu okoli hiše igral z drevesi. Sicer je bila rahla ploha zjutraj, ampak mislim da bo lepo. Na šiht skočim mimogrede. Tako da bo.

Jutro srček. Neverjetno. Kaj veš, da sem se tudi jaz odločila, da se bom danes odpravila za Savo. Vidiš da sva povezana, kot bi si misli brala. Morda nama je usojeno, da se danes srečava. Na lica ti bom dala topel poljub.

 

ljubeča Freda

Odgovor na objavo uporabnika
Freda Dolenšek, 29.03.2024 ob 07:21

Jutro srček. Neverjetno. Kaj veš, da sem se tudi jaz odločila, da se bom danes odpravila za Savo. Vidiš da sva povezana, kot bi si misli brala. Morda nama je usojeno, da se danes srečava. Na lica ti bom dala topel poljub.

 

ljubeča Freda

Idiot od debelega avtističnega pedofila, vsak dan se isto ponavljaš mastni črv.

Jst že včeraj pospravila, tako da danes samo še pirhe nardimo in meso se skuha. Potica bo kupljena. Nimam tolk moči v roki, da bi jo zvaljala.

Odgovor na objavo uporabnika
takle, 29.03.2024 ob 07:26

Jst že včeraj pospravila, tako da danes samo še pirhe nardimo in meso se skuha. Potica bo kupljena. Nimam tolk moči v roki, da bi jo zvaljala.

Jaz bom pa letos šel mimo pirhov in prekajenega. Ne eno ne drugi mi ne paše, že ob pomisli se mi kar dviguje v želodcu. Pa saj, nič ne bom zamudil.

tale post sem čakal ves teden. 😊😊😊

 

Pridna. Js mam dans še zg. Štuk. Nimam tut ne še tiste prave energije. Sm že super, pa spet kak dan čudna.  Pa nism cepljena. Videt name haarp vpliva.. mogoče celo izbruhi sonca.. kkrkol sitno😠

Vrag ja fajn, ko uloviš bo piknik😁 vreme bo malo mešano na žaru. Pustimo se presenetiti😉

Pupa tut teb lep vikend😉

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 29.03.2024 ob 07:30

 

Pridna. Js mam dans še zg. Štuk. Nimam tut ne še tiste prave energije. Sm že super, pa spet kak dan čudna.  Pa nism cepljena. Videt name haarp vpliva.. mogoče celo izbruhi sonca.. kkrkol sitno😠

Vrag ja fajn, ko uloviš bo piknik😁 vreme bo malo mešano na žaru. Pustimo se presenetiti😉

Pupa tut teb lep vikend😉

Poglej jo. Juhej prijateljica! Kako si? Sem prav vesela, da te vidim.

Misliš da bo nehalo pokveka, ko je ja samo povedalo , da se je poimenovalo s fredo. Pa še kar ne neha. Ne moreš vedet kako to pri defektu funkcionira, če sploh kaj. ☝️😁

Pejd kuhat žepco

…folk, zgodnja jutra so najlepša …še dobro, da sem tako “narejena”, in izkoristim zgodnjo uro sebi v prid …

…vsem lep podaljšan vikend…

 

Odgovor na objavo uporabnika
ahmm, 29.03.2024 ob 08:08

…folk, zgodnja jutra so najlepša …še dobro, da sem tako “narejena”, in izkoristim zgodnjo uro sebi v prid …

…vsem lep podaljšan vikend…

 

To ti dam pa čisto prav. Najlepše se je odpraviti pozno spomladi na travnik, ob zori, ko je vse še sveže. Takrat prav čutim, da mi zemlja daje svojo energijo.

Ljubezen nikoli ne umre.

Treba malo muzke vnest v temo.. lažje se kj nardi tk😀

..https://youtu.be/Xvh_0CuMMtM?si=85nv6JzpJFTAX-Qn..

Vreme ni tako dobro, kot smo zjutraj upali. Kazalo je na dobro, zdaj je res mešano na žaru, ampak začimba veter daje vsemu skupaj veliki minus.

normalno da ni. Če se pa monklje na vse zgodaj pričnete zbirat na temu forumu 😮

Se zbirajo za modregavraga in ne tebe, je to zabolelo?

Rees jee peteek 😎

niti malo. Samo se ve veselo zbirajte za koga pač želite. Lahko tudi za Darkota. Samo ne pol jokat, da imamo slabo vreme.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 29.03.2024 ob 06:37

Dobro jutro in lep dan, vikend, praznike!

Ja kaj se pa ti tukaj siliš? Kaj ne opaziš, da te nihče ne porajta? Tudi odzdravil ti ni Vrag, takoj se je posvetil drugim.

Pojdi tja, kjer te imajo radi.

Se kdo zabava na današnji petkov večer?

New Report

Close