Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Petek je in vržem karte

Petek je in vržem karte

Postavite samo eno vprašanje.

Zanima me partnerstvo, kako je in kako bo v prihodnje moja veza s fantom. 🙂 Je kaj, na kar moram biti bolj pozorna? Me mora kaj skrbeti? Bi morala kaj spremeniti? Kako nama kaže, bova trajala? 🙂

Hvala!

Kaj vzpodbudnega zame?

Ljubezen 😊 hvala

Odgovor na objavo uporabnika
Jazz, 19.04.2024 ob 17:13

Kaj vzpodbudnega zame?

Pride ljubezen v tem letu ali vsaj kakšna poletna romanca, upam, da ne s plavookim? Hočem rjave oči 🙂 Hvala!

 

Kdaj se bom znebila pijanega,pokvarjenega,parazita??

a bom še dolgo bila brez moškega?

zanima me, kako kaže moji vezi s partnerjem. 🙂

hvala!

 

Že nekaj časa iščem redno zaposlitev.

Kdaj se mi bo nasmehnila sreča?

Hvala 😀

Ali se bom kdaj srečala z nekom, ki je v mojih mislih, čeprav ne bi smel biti? Hvala

Pride ljubezen v tem letu ali vsaj kakšna poletna romanca, upam, da ne s plavookim? Hočem rjave oči 🙂 Hvala!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno001, 19.04.2024 ob 17:12

Zanima me partnerstvo, kako je in kako bo v prihodnje moja veza s fantom. 🙂 Je kaj, na kar moram biti bolj pozorna? Me mora kaj skrbeti? Bi morala kaj spremeniti? Kako nama kaže, bova trajala? 🙂

Hvala!

Trenutno ne vidim stabilnosti. In ja, odprite oči, ter poslušajte svoj notranji glas.

Kaj naj rečem. Pri vas vse štima in tudi v bližnji prihodnosti boste imeli srečo.

Pozdravljeni,

zanima me, kako mi kaže v partnerstvu? Sem v vezi.

Hvala za odgovor!

Lep večer.

Kar lep čas sem že samska, pa sprašujem, če se mi v bližnji prihodnosti nakazuje srečanje z nekom, s katerim bi bila možna resna zveza, ne samo avantura.

Odgovor na objavo uporabnika
Sreča505, 19.04.2024 ob 17:51

Kaj naj rečem. Pri vas vse štima in tudi v bližnji prihodnosti boste imeli srečo.

Za jazz

Odgovor na objavo uporabnika
Sanja693, 19.04.2024 ob 17:15

Ljubezen 😊 hvala

Tudi vi bodite malo bolj pozorni in poslušajte svoj notranji glas.

še meni prosim – za ljubezen. težave imam (celo življenje, ne le z njim) s predajo, partner pa je full-in in zelo resen z mano. je to to, naj se predam? 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
aprilaa, 19.04.2024 ob 17:21

Kdaj se bom znebila pijanega,pokvarjenega,parazita??

Trenutno res niste srečni. Stvari boste reševali z neko uradno osebo, sledi pozitivno sporočilo in na koncu sreča. To bo zelo kmalu, se pred poletjem

Se mi obeta kakšna slaba novica, kaj stresnega, da bi bilo kaj narobe z menoj ali mojimi bližnjimi?

    Kaj bo z B.O. sem ga dobro prebrala a je namenjeno da se srecama ali ni. Hvala

Kako resno bo razmerje z moškim, ki ga imam v mislih?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3237, 19.04.2024 ob 17:24

a bom še dolgo bila brez moškega?

Preveč se sekirate, žalostni ste in s tem samo oddajte negativno energijo. Mislite na lepe stvari, pa bo moški prišel, ko boste najmanj razmišljala. Bo, ampak proti koncu poletja.

Odgovor na objavo uporabnika
nejka917, 19.04.2024 ob 17:27

zanima me, kako kaže moji vezi s partnerjem. 🙂

hvala!

 

Zelo dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
Alin396, 19.04.2024 ob 17:35

Že nekaj časa iščem redno zaposlitev.

Kdaj se mi bo nasmehnila sreča?

Hvala 😀

Če prav vidim, ste trenutno zelo nesrečna. V kratkem se boste zabavali in tudi dobili službo zelo kmalu. Brez skrbi, ker bo vse v redu.

New Report

Close