Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Petek je in vržem karte

Petek je in vržem karte

Bom kdaj nasla sluzbo, v kateri bom zadovoljna in uspesna?

Odgovor na objavo uporabnika
Samskost, 19.04.2024 ob 17:53

Kar lep čas sem že samska, pa sprašujem, če se mi v bližnji prihodnosti nakazuje srečanje z nekom, s katerim bi bila možna resna zveza, ne samo avantura.

Lahko še meni pogledate, prosim?

Bo hči naredila fakulteto katero je vpisana in ali bo dobila fanta.  Hvala

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno8, 19.04.2024 ob 19:09

Ali se bo kaj izboljšala zadeva, ki me žalosti?

V kratkem se boste imeli lepo. Vidim zvestobo in mir. Doma bo vse v redu. Ne sekirajte se.

Hvala in veliko sreče.

Odgovor na objavo uporabnika
Vida517, 19.04.2024 ob 19:12

Bom kdaj nasla sluzbo, v kateri bom zadovoljna in uspesna?

Boste, brez dvoma.

Zdravo zanima me ali se mi bo kdaj javil nekdo s katerim sva se pred leti sporekla in zdravje ,hvala

imam partnerja, ki ima trenutno težave s financami. pustil je službo in zdaj dela na enem svojem projektu – kako mu kaže? mu bo uspelo? bo kaj več denarja v vezi? me je upravičeno strah ali naj samo zaupam?

Odgovor na objavo uporabnika
Samskost, 19.04.2024 ob 19:15

Lahko še meni pogledate, prosim?

Preveč razmišljati o tej smeri.zato  ste napeti. Delajte in mislite na kaj drugega in potem bo prišla tudi ljubezen. Zaenkrat je videti zastoj. Razbremenite se.

Bom uspela obdržati sedanjo službo in zatreti mobing? Hvala vam.

Odgovor na objavo uporabnika
tezave933, 19.04.2024 ob 19:19

Zdravo zanima me ali se mi bo kdaj javil nekdo s katerim sva se pred leti sporekla in zdravje ,hvala

Ne vidim, da bi se javil.

Odgovor na objavo uporabnika
finance :(, 19.04.2024 ob 19:20

imam partnerja, ki ima trenutno težave s financami. pustil je službo in zdaj dela na enem svojem projektu – kako mu kaže? mu bo uspelo? bo kaj več denarja v vezi? me je upravičeno strah ali naj samo zaupam?

Videti je, da je nekaj izgubil, ampak to kar dela zdaj se bo obrestovalo in kaže na veliko denarja.

Odgovor na objavo uporabnika
Služba, 19.04.2024 ob 19:30

Bom uspela obdržati sedanjo službo in zatreti mobing? Hvala vam.

Trenutno kaže na težave, ki bodo trejale se nekaj časa. In vi boste morali poskrbeti zase in se boriti.

Odgovor na objavo uporabnika
Hci moja, 19.04.2024 ob 19:16

Bo hči naredila fakulteto katero je vpisana in ali bo dobila fanta.  Hvala

Pozabila ste me. Hvala

Moj zakon.

Hvala

Hvala! Upam, da bo kaj iz tega, ker to je pa res tako pokvarjen, hudoben, izkoriščevalski,……. človek

Res se nameravam upreti. Prosim, še eno.. Mi bo letos uspelo diplomirati?

Kje bom dobila službo in kdaj? A jo sploh kdaj bom? Sem že v srednjih letih in me res nihče noče  zaposliti. Seveda  iščem vedno brez vez.

Odgovor na objavo uporabnika
Ostanem ali grem, 19.04.2024 ob 18:24

Ostanem v tej službi ali jo zamenjam ? Hvala.

 

Prosim še jaz. Ostanem v tej službi ali grem. Pozabila ste me. Tudi pri meni je problem mobing s strani nekaj hudobnih žensk. Vodstvo pa me delno podpira. Sicer pa daje prednost hudobnim, ker so močnejši. Nimam nobenega občutka razen negotovost!

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ostanem ali grem, 19.04.2024 ob 20:10

 

Prosim še jaz. Ostanem v tej službi ali grem. Pozabila ste me. Tudi pri meni je problem mobing s strani nekaj hudobnih žensk. Vodstvo pa me delno podpira. Sicer pa daje prednost hudobnim, ker so močnejši. Nimam nobenega občutka razen negotovost!

 

 

V službi trpite, imate okoli sebe slabe ljudi. To bo še malo trajalo.pomagala vam bo ena ženska z nasvetom. Kasneje se bo situacija obrnila v vašo korist, saj vas bo nekdo pozitivno presenetil. Vse bo dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
mene pa zanima služba, 19.04.2024 ob 20:08

Kje bom dobila službo in kdaj? A jo sploh kdaj bom? Sem že v srednjih letih in me res nihče noče  zaposliti. Seveda  iščem vedno brez vez.

Trenutno slabo kaže. V poletnem času pa se vam bo ponudila možnost.

ali napredujem v sluzbi oz dosežem svoje ambicije. Hvala

Lahko še meni prosim:

Nekdo mi je stalno v mislih. Ali tudi on misli name? Hvala

Odgovor na objavo uporabnika
Služba, 19.04.2024 ob 19:52

Res se nameravam upreti. Prosim, še eno.. Mi bo letos uspelo diplomirati?

Hm.. za to se boste morali boriti sami, učiti ..odvisno od vas samih. Vidim ljubezen, morda bo nek moški vplival na vas, novo poznanstvo…

Odgovor na objavo uporabnika
Mikica502, 19.04.2024 ob 20:34

Lahko še meni prosim:

Nekdo mi je stalno v mislih. Ali tudi on misli name? Hvala

Je to nekdo iz službe? Komplicirano, vidim ljubosumje.

New Report

Close