Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Petek je…jupijaje…

Petek je…jupijaje…

‘jutro srčki!

Zame sicer nič kaj lepo,a se bom pobrala…službe ne bo…bog ve zakaj ne…
Pijem kavico in vas berem od včeraj.
Kako smo kaj na ta petkov jutranjik??? Jaz sem z izjemo zaradi službe, kar OK….
Ste počeli kaj lepega zvečer…danes imamo zajtrk če se ne motim…
Jutri boste pa lahko vzganjali nočije kajne????

Mejte se lepo,koš sladkih cmokov za vsakega od Vas….

P.s.
Sprevržko,a bo kaj z mojim slikcami????

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

… tudi z moje strani.
Kako ste kaj spančkali?
Cmok cmok

trilči!
Sorry zaradi službe…bova pač dva tukaj z istim problemom….ampak pride dan!
Nekje spodaj sem že napisal,da mi je tvoj server zavrnil pismo,zdaj sem ti poslal samo eno slikco s tekstom od včeraj.naj bi jo imela gor,ampak je velike velikosti,zato se ti bo nalagala počasi.
Jih imam pa ogromno takih…
Lepa si in fejst se imej!
Sp

…sladko,pa sem se vseeno zbudila z razbolelim hrbtom…Pa ti??

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Velja,bom verjetno tudi morala spraznit svoj mail-box ali pa se bom ustvarila enega samo zate…
In smo se ponoci kaj razgibali???;))))))))))))))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilči!Aem lahko iskren?Jaz spal v dnevni sobi(še Francija ni bilo),žena pa na drugem koncu hiše v spalnici.Ročnega dela ni bilo,samo še malo dela zvečer pred PC-jem,dokler nisem zaspal kot ubit,saj sem prejšnjo noč res malo spal.
Lepa si
Sp

Kaj pa si vštimal,da si bil v dnevni…ponavadi (filmsko) spijo moški v dnevni,ko so nekaj “nelepega” naredili…
A te kot moškega lahko nekaj vprašam???
Zakaj moški vedno (skoraj) vse asociirajo na sex???
Primer: v biljardnici pr kolegu se menimo o prehrani in jaz rečem,če ima kdo predlog,katera beljakovinska hrana je dobra za zvečer po teku in vajah za mišice…in skoraj vsi moški so se sladko nasmejali in eden je pripomnil: tiste v tekočem stanju,he he he…Pa kaj je to vpliv pomladi ali to pač tako mora bit…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

trilči!
Zdaj se mi je posvetilo,zakaj na žalost na tvoj mail nikoli ne boš mogla dobit teh slikic:vsaka je več kot 1 MB velika in hotmail(saj imaš hotmail,a ne?) dopušča samo velikost postov do 1 MB!
Evo,mi spet vrača pošto namenjeno tebi!Sorry,če bi imela od siola ali od volje,bi lahko že uživala v res enkratnih fotkah…prav za tvojo ranjeno duše bi bile zdaj!
Če pa imaš še kak drug mail(hja,kdo ga pa nima),mi ga pa pošlji.Ti ne bo žal materiala!
lepa si
Sp

Pol pa še probaj [email protected] (ma 2 MB)…mislim,da bo šlo…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

To delamo samo tisti,khm…normalni moški s takimi frustracijami.Tisti,ki imajo doma vse pošlihtano,so običajno tiho…..
Tako je,sorry.
In vedno bo!
Sp

Ma saj ni sile,se nasmejiš in povprašaš po pomanjkanju…pol pa so tiho!
saj so drugače vredu dečki…
kaj boš danes lepega-dobrega kuhal? kako se ti je potem po(ne)srečil tale tvoj ješprenj…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilči, lepo jutro, žal mi je zaradi službe, ampak saj veš nobena stvar se ne zgodi brez razloga in vsaka slaba stvar je za nekaj dobra, nič nisi ti kriva, s teboj ni nič narobe, pač ta služba ni bila zate in te nekje čaka boljša, naj te te besede potolažijo, pa veš kaj đusek je tu, pomaranča in banana, saj veš danes jaz častim, samo škoda da je to takole, kje siiiiiii, pridi na zajtrk!!!

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dokler ni prišla nevihta,je žena hvalila na polna usta ta moj…ješprenj.Neskromno,mi je kar uspel.Za danes pa nimam ideje,kaj skuhat.
Glede nas,dečkov(no eni smo že malo sivi) je pa točno tako,starejši kot smo,bolj nas daje(lastne izkušnje) in dokler je še moč za to,zakaj pa ne?
Živiš samo enkrat in zakaj bi se moral odpovedovati kar naprej?
Zapomni si to,ker to vsak prej ko slej pogrunta,samo da smo eni malo pozni v tem :-(((
Lepa si
Sp

Ja, živiš samo enkrat….. tako me spominja na… ah, prav imaš, dečko, dajmo uživat, vsak trenutek nam je podarjen, pa se, žal, tega premalo zavedamo!

Cmoka…itd.

Se strinjam s teboj (živiš samo enkrat)…včasih je treba kar zaegoistit…no pa vsaj en moški (jih poznam zelo malo),ki se znajde v kuhinji…mi je všeč…verjetno se tako znajdeš tudi v “postelji”…he he he…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ja Trilči,v posli bi pa jaz rad mel hAAAAAAAAAAAremmmm!!!!
Zahteve in potrebe so velike,pač
Sp

recimo,koliko je to harem? 5-10 ali 10-20 ali….neskončno…a bi jih lahko vse zadovoljil…v posli si bolj egoist ali misliš na partnerko-ke????

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Obupno željo imam: v troje ali pa kvadro.
sam uresničlo se pa verjetno….BO,jebemti,sem že rekel,da ne bom več cagval tu!
Lepa si
Sp

kao: same ženske ali je lahko še kakšen moški zraven….recimo finec…hi hi hi

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ne boš verjela:lahko sva dva moška in ena ženska,čeprav bi bilo seveda obratno bolje.Edino en pogoj bi postavil,če bi bla dva desca:mojo rit bi moral on pustit pri miru!
Lepa si
Sp
P.s.:kako se pa tebi zdi ta ideja?

Že od nekdaj takšna želja…ampak ne vem če bi sfolgala dva moška,mogoče raje dve ženski,so bolj nežne rokice in ženska točno ve,kaj ženski paše….se ti že lušta????????????

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilči!Ti si naša!Še kaj napiši,pa organiziram seanso….uh,me že meša
Lepa si
Sp

… nekaj podobnega… na žalost… ampak dan je lep in bom vesela še naprej….
enako tebi, čauči

…ne vem…lahko pa si predstavljam,kako me boža nežna ženska roka po prsih in močna moška roka po bedrcah navzgor,vse do…mmmmm…mešanica dvoje različnih poljubov….ekstaza…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Sonči,jest sem tud še tešč.A imaš kaj špehca?
Lepa si
Sp

New Report

Close