Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pevec Linkin Parka je storil samomor.

Pevec Linkin Parka je storil samomor.

So what če ti ni všeč, ti pa jaz povem da v tej glasbi ne vidim črnine in mi je pustila zeelo zelo lepe spomine izpred 15 let.

So what če ti ni všeč, ti pa jaz povem da v tej glasbi ne vidim črnine in mi je pustila zeelo zelo lepe spomine izpred 15 let.
[/quote]

Seveda ni črnine, pisal jo je srečen človek, ki se je od sreče obesil!

So what če ti ni všeč, ti pa jaz povem da v tej glasbi ne vidim črnine in mi je pustila zeelo zelo lepe spomine izpred 15 let.
[/quote]

Seveda ni črnine, pisal jo je srečen človek, ki se je od sreče obesil!
[/quote]

Se zavedaš da je on 1/6 skupine? Sploh pa ni on edini pevec pri njih.

Seveda ni črnine, pisal jo je srečen človek, ki se je od sreče obesil!
[/quote]

Se zavedaš da je on 1/6 skupine? Sploh pa ni on edini pevec pri njih.
[/quote]

Glede na to, da si fanica, bi lahko vedela, kdo je napisal večino njihove glasbe 😉

So what če ti ni všeč, ti pa jaz povem da v tej glasbi ne vidim črnine in mi je pustila zeelo zelo lepe spomine izpred 15 let.
[/quote]

Seveda ni črnine, pisal jo je srečen človek, ki se je od sreče obesil!
[/quote]
Več je živih nesrečnih, kot mrtvih.


Uf ja, glasbo razpredalckat na ta nacin je bz ….po tvoje je potem festival metalske glasbe, ki se bo tradicionalno – kaksno nakljucje – ta konec tedna zgodil ob soči, ‘bazen’ potencialnih samomorilcev? Ves, koliko ljudi poslusa rock\metal glasbo? Ta glasba je ze sama po seb, kar se ritma tice, nezamennljiva.

Se zavedaš da je on 1/6 skupine? Sploh pa ni on edini pevec pri njih.
[/quote]

Glede na to, da si fanica, bi lahko vedela, kdo je napisal večino njihove glasbe 😉
[/quote]

Vsi so jo, je pa Mike Shinoda sigurno napisal več kot Chester.

https://www.youtube.com/watch?v=vjVkXlxsO8Q


Uf ja, glasbo razpredalckat na ta nacin je bz ….po tvoje je potem festival metalske glasbe, ki se bo tradicionalno – kaksno nakljucje – ta konec tedna zgodil ob soči, ‘bazen’ potencialnih samomorilcev? Ves, koliko ljudi poslusa rock\metal glasbo? Ta glasba je ze sama po seb, kar se ritma tice, nezamennljiva.
[/quote]

Ljudje smo različnih glasbenih okusov. HB, sicer nikoli ne bi marala glasbe, či bi poznali samo rock, metal in še punk.
Glede tega kdor posluša to glasbo in mojih izkušenj, so to dejansko ljudje, ki se nekako ne najdejo na tem svetu, izgubljeni sanjači ki pogosto posegajo po opiatih.


Uf ja, glasbo razpredalckat na ta nacin je bz ….po tvoje je potem festival metalske glasbe, ki se bo tradicionalno – kaksno nakljucje – ta konec tedna zgodil ob soči, ‘bazen’ potencialnih samomorilcev? Ves, koliko ljudi poslusa rock\metal glasbo? Ta glasba je ze sama po seb, kar se ritma tice, nezamennljiva.
[/quote]

Ljudje smo različnih glasbenih okusov. HB, sicer nikoli ne bi marala glasbe, či bi poznali samo rock, metal in še punk.
Glede tega kdor posluša to glasbo in mojih izkušenj, so to dejansko ljudje, ki se nekako ne najdejo na tem svetu, izgubljeni sanjači ki pogosto posegajo po opiatih.
[/quote]
A si prepričana, da nisi posvojena? Akademiki so po navadi odprti ljudje:-))


Uf ja, glasbo razpredalckat na ta nacin je bz ….po tvoje je potem festival metalske glasbe, ki se bo tradicionalno – kaksno nakljucje – ta konec tedna zgodil ob soči, ‘bazen’ potencialnih samomorilcev? Ves, koliko ljudi poslusa rock\metal glasbo? Ta glasba je ze sama po seb, kar se ritma tice, nezamennljiva.
[/quote]

Ljudje smo različnih glasbenih okusov. HB, sicer nikoli ne bi marala glasbe, či bi poznali samo rock, metal in še punk.
Glede tega kdor posluša to glasbo in mojih izkušenj, so to dejansko ljudje, ki se nekako ne najdejo na tem svetu, izgubljeni sanjači ki pogosto posegajo po opiatih.
[/quote]

Kaj naj rečem – ocitno imas zelo majhen reprezativen krog, in zato seveda ne more bit reprezativen: daj, pomisli, bi festival gostoval v tolminu ze toliko let, ce bi vladal kaos?

Zakaj me napadate, podala sem svoje mnenje?
In nikjer nisem napisala, da vlada kje kak kaos. A vam je res tako težko sprejeti drugačno mnenje?


Uf ja, glasbo razpredalckat na ta nacin je bz ….po tvoje je potem festival metalske glasbe, ki se bo tradicionalno – kaksno nakljucje – ta konec tedna zgodil ob soči, ‘bazen’ potencialnih samomorilcev? Ves, koliko ljudi poslusa rock\metal glasbo? Ta glasba je ze sama po seb, kar se ritma tice, nezamennljiva.
[/quote]

Ljudje smo različnih glasbenih okusov. HB, sicer nikoli ne bi marala glasbe, či bi poznali samo rock, metal in še punk.
Glede tega kdor posluša to glasbo in mojih izkušenj, so to dejansko ljudje, ki se nekako ne najdejo na tem svetu, izgubljeni sanjači ki pogosto posegajo po opiatih.
[/quote]

Zakaj se ga potem na narodnozabavnih žurkah, ki naj bi veljaje za vesele, ljudje nacepajo do konca? Jaz v tem vidim več še več temnega in črnega. Ali pa recimo tvoji skladatelji, ravno tako jih je bila polovica alkoholikov in nezadovoljnih s življenjem. Ljudje imamo vsi temno/svetlo plat in če po glasbi nekoga določiš da je depresiven ne veš veliko o glasbi.

Ne napadamo te:)) Samo povedat ti hočem, da če imaš rada glasbo/si glasbenica bi mogla tok poznat te stvari.


Ja ne, sploh ne, ti samo rečes, da so ljudje, ki pislusajo tako glasbo na opiatih, poisplosujes na polno. Daj, raje preveri, ce to dejansko drzi. Ni nobenih uradnih podatkov, ki bi tvoje sklepanje potrjevali.
S flašo paradirajo raznovrstni ljudje, dalec od tega, da bi bili rockerji vodilni – in to je drroga, ki je bistveno bolj razsirjena in skodljiva …
Pojdi po tolminu in ti bodo domacini povedali, kako miroljuben in prijeten je rockerski folk. Predsodke, ves, razbijas zgolj in le z osvescanjem in izobrazevanjem.

Mislim, a res ne razumete, ali nočete razumeti kaj sem napisala?
Ja, tudi moja starša ne poslušata te glasbe in sploh, odkod vam vedenje kakšno glasbo poslušam?

Pokojnik je zapustil za seboj nekaj kar večina akademskih v treh življenjih ne. Govorim o poklicnem področju .. G. Umetnik je vreden samo toliko kolikor ljudi ga je pripravljeno poslušati. Pa če se vi velecenjeni akademiki na glavo postavite tako pač je.
Počivaj v miru legenda

So what če ti ni všeč, ti pa jaz povem da v tej glasbi ne vidim črnine in mi je pustila zeelo zelo lepe spomine izpred 15 let.
[/quote]

Seveda ni črnine, pisal jo je srečen človek, ki se je od sreče obesil!
[/quote]

Teslo…

Če bi bil-a ti spolno zlorabljana kot 7-letni otrok, nebi pisal-a bedarij. Ai pa bi bila verjetno tudi na kateri izmed “drog”….

si otrok akademskih glasbenikov….a očiutno te je preskočil gen selektivnosti za glasbeno nadarjenost in talent…

Kaj pa te je motiviralo, da si se odločil opustiti droge in predvsem, da si vztrajal in zdržal proces preobrazbe – verjamem, da je bilo zelo boleče?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]For it was not into my ear you whispered, but into my heart. It was not my lips you kissed, but my soul. (Judy Garland)[/i]

Kaj pa te je motiviralo, da si se odločil opustiti droge in predvsem, da si vztrajal in zdržal proces preobrazbe – verjamem, da je bilo zelo boleče?
[/quote]

Pri drogah so samo dve poti, ali te uničijo ali pa jih popolnoma opustiš in spremeniš življenje kot Basko l

Vaš link

Dal nam je musko – bil je osamljen. Kljub množicam, kešu……. je pa živu tok, kot mi naumo nikol. In čist dost je 40 let. Zakva bi posedal po klopcah slep in gluh?

Na jetra mi greste, k travmirate rip, rip…… on je REŠEN!! Kaj pa mi??

a je sploh še kaj dandanes kar je dovoljeno brez zgražanja, pa kaj vam je ljudje? Se niti poslovit ne smemo od njega al kaj. Všeč nam je bil, musko njegovo imamo radi, spomini, kaj ne smemo napisat počivaj v miru? Ko bo tebi umrl nekdo od bližnjih predstavljaj si da pride nekdo do tebe in ti reče da ne smeš izreči sožalja, da kaj travmiraš. Zamisli se malo.

a je sploh še kaj dandanes kar je dovoljeno brez zgražanja, pa kaj vam je ljudje? Se niti poslovit ne smemo od njega al kaj. Všeč nam je bil, musko njegovo imamo radi, spomini, kaj ne smemo napisat počivaj v miru? Ko bo tebi umrl nekdo od bližnjih predstavljaj si da pride nekdo do tebe in ti reče da ne smeš izreči sožalja, da kaj travmiraš. Zamisli se malo.
[/quote]

Musko maš večno!
Od človeka, ker nisi imela nikol nč z njim – pa nehaj/te travmirat. Pljunil bi na to! Naj odide v miru.

New Report

Close