Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pevec Linkin Parka je storil samomor.

Pevec Linkin Parka je storil samomor.

Jaz se jih spomnim predvsem tam iz obdobja, ko so ti nu metal bandi pojedli pop musko. Korn, RATM, Disturbed, Linkin Park… Lepi časi! Ful se je spremenilo vse od takrat. Kot da bi blo že 100 let nazaj.
https://www.youtube.com/watch?v=M8UTS2iFXOo

On je bil vedno zadet, vi pa norci v enih letih……kam to pelje??

Mi smo migali na Bony M, Majkla, Samanto Fox, Bitlse, Dennya…….. sam to je bla muska!
Pa še so fotri norel, k so bli še na Slaku.

Očitno ni vse OK, če fantje goveje muske dočakajo 90 let. Eni +vaši+ pa umirajo pri 27 letih in mal kasnej.

Goveji fantje so pa na litru šnopca vsak dan kar je najslabše kar je možno

a je sploh še kaj dandanes kar je dovoljeno brez zgražanja, pa kaj vam je ljudje? Se niti poslovit ne smemo od njega al kaj. Všeč nam je bil, musko njegovo imamo radi, spomini, kaj ne smemo napisat počivaj v miru? Ko bo tebi umrl nekdo od bližnjih predstavljaj si da pride nekdo do tebe in ti reče da ne smeš izreči sožalja, da kaj travmiraš. Zamisli se malo.
[/quote]

A misliš, da njegovi bližnji berejo izraze sožalja na MON-u?

Hvala za lepe besede. Kot sem napisal nehal a m zato, ker mi vec noben ni hotel tega predpisovati. Ce bi bilo po mojem, bi se kar nekaj casa jemal. Recimo zacel sem z 50 mg tramala. Na koncu sem bil na 800 mg tramala, oksikodonu, xanaxu. Ampak nikoli zadet, nikoli noben ni opazil, ker sem s casoma tako toleranco razvil. Se pravi rabil sem toliko, da sem dobil tisti fini normalen obcutek, da grem z lahkoto skozi vsakdanjik, da me stresne situacije ne spravijo iz tira. Pa bil sem zelo kreativen takrat, verjetno zato, ker sem se stalno zelo dobro naspal. Ko sem en vikend nekam sel in sem pozabil zdravila, sem mislil, da me bo pobralo. Totalna gripa. In potem sem nasel psihiatra in on je res imel ful znanja o tem. Je rekel, da ne bo toliko polio oblem dol s tega priti. Bolj bo problem, kaj bos namesto tega uporabljal, da se bos pocutil normalnega. Ful se je spoznal na razpolovne case zdravil, kako se ti spreminjajo z manjsanjem odmerka in to je pri teh drogah ful pomembno. Ker drugace se vedno prestrasis odtegnitvenega sindroma. Odvajal sem se zelo pocasi, skoraj leto fni. Zlorabljal s pa dve leti.
Poleg vsega kar sem prej napisal, da mi je pomagalo. Pozabil sem omeniti mojga dragega kuzka. Res ga imam noro rad in on mi je ful pomagal. On je bil razlog, da sem zacel zjutraj ob sestih pred sluzbo na sprehode hodit in gledat kako sonce vzgaja. Pa toliko lepega ti da pes. Nepozabne trenutke, totalno veselje nad majhnimi stvarmi. Pa tisti obcutek, da si za nekoga odgovoren in da ti vraca brezpogojno ljubezen. Skratka vsem vam priporocam kako zival, ce imate bolj bedna obdobja v lajfu.

Se opravicujem slovnicne napake, ampak mi kar telefon nekaj sam popravlja…

No, jaz ti sicer zares čestitam, ampak vsekakor se pa ne pridružujem apelu, naj si ljudje v težavah omislijo žival. Trenutno se iz take, ene same zgodbe izgubljenih ljudi, išče dom za psico, podobno NO + njene mladiče, pitbullko + njene mladiče, odraslega večjega psa. Vsi trije odrasli psi so življenje preživljali na ketni. Vsi maldiči so nesocializirani. Poleg tega je zraven v kompletu še kup mačk – stanje trenutno še nedoločeno…

Jaz pa poslušam mozarta pa beethovna vsak dan a lahko zdaj medaljo dobim ker me to naredi nekaj posebnega, bolj inteligentnega in sem več kot očitno med top intelektualci današnje družbe. Kaj se današnja mladina gre da posluša kar koli razen avsenikov pa slaka? Kje je muska iz leta 1950 ne pa to danes ki ima samo slab vpliv na ljudi…


Ta je zadeta k mamba! :-))))
In take babe smrdljive morš jutr vohat okol sebe…………??? A se skriva doma? Pa mal psov pa je potolažena….. grauža!


Ta je zadeta k mamba! :-))))
In take babe smrdljive morš jutr vohat okol sebe…………??? A se skriva doma? Pa mal psov pa je potolažena….. grauža!
[/quote]

No, če bi bilo ti malo manj zadeto, bi morda dojelo. Vsaj malo, če že ne vsega.


Ta je zadeta k mamba! :-))))
In take babe smrdljive morš jutr vohat okol sebe…………??? A se skriva doma? Pa mal psov pa je potolažena….. grauža!
[/quote]

No, če bi bilo ti malo manj zadeto, bi morda dojelo. Vsaj malo, če že ne vsega.
[/quote]

Te je on naučil, da si srednji spol? 🙂 In zdaj marljivo ponavljaš. Butara stara povešena!

To bo, ja :)))))

hjaaaa, na to res nisem pomislil. recimo da je imel moj kuža izredno srečo z mano in jst z njim 🙂 ampak res, jst sem recimo tudi poskrbel zato, da če več jst recimo ne bi mogel za njega skrbeti, da bi ga prevzela sestra ali pa starši. pač to smo se že takrat takoj na začetku pomenili, ampak upam, da tega seveda nikoli ne bo treba.

Pa še eno veliko motivacijo za opustitev je bila moja punca. Pač opiati niso ravno znani potem, da bi pomagali pri seksu. V bistvu se sploh čudim, da sem lahko imel erekcijo takrat. Ker dejansko ne čutiš penisa. Na orgazem sploh pomislit takrat nisem mogel. Ko so bili odmerki čedalje nižji in je prihajal nazaj občutek in libido in tisti noro dober občutek, ko imaš orgazem … to je res bila pol motivacija.

ampak dovolj o meni. Ta tema pač ni namenjena temu.

skratka zelo mi je žal za tega fanta.

Moškega, če smo natančni.
Tebi vse dobro še naprej.

Dej se dela lepo, hijena! Kašna hinavka si. Sej se ne zavedaš?

Dej se dela lepo, hijena! Kašna hinavka si. Sej se ne zavedaš?
[/quote]

Ja? Vsekakor manj sekam mimo kot ti. Daj, sprijazni se. Bi bil že čas.

New Report

Close