Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Philips Lumea in podobni laserski odstranjevalci dlacic

Philips Lumea in podobni laserski odstranjevalci dlacic

Ali uporabljate te moderne laserske odstranjevalce dlacic in kako se obnesejo? Ali mocno boli?

Predvsem me zanima kako ucinkovit je pri tistih zenskah katere ste bolj mocno porascene in imate mocnejse dlake. Deluje vredu?

In kako je z bolecino ali boli? Vcasih sem za obraz hodila v kozmeticni salon na lasersko odstranjevanje je kar mocno bolelo, posebej na bradi okoli ust zabolelo tudi okoli zob.

ne sme boleti. samo prestavljati moraš iz mesta na drugo mesto. drugače te bo peklo. ne boli, ne peče. najbolj učinkovit je na temnih dlakah.

Najboljsa stvar, ki sem jo kupila v zivljenju.

Lahko poda svoje menje se kaksna zenska, katera ga uporablja in ima dejanske probleme s porascenostjo zaradi zdravstvenih tezav in kaksnih mocnih hormonskih zdravil, ki so ji povzrocile pretirano porascenost.

a to je za luliku gulit?

Temne dlake, svetla polt idealna kombinacija za odstranjevanje. Imam res močne goste dlake in s to napravico je šlo vse dol! Super zadeva.

TUdi mene zanima. Kako pogosto se pa to uporablja? Reimo, če naredš kakih 6 tretmajev, je potem še treba ponavljat ali kako je s tem?

Pa kako je s tem poleti? Menda ne smeš biti na soncu po tej zadevi? Recimo noge poleti, če nosiš kratke hlače, potem ne gre?

Kupila sem si ga pred 5.leti. Že po enem letu uporabe mi je uspelo skoraj povsem odstraniti dlake, po drugem letu pa popolnoma. Potem mi dve leti ni bilo potrebno nič. Letos pozimi sem 2x ponovila postopek. Obvezno pa se izogibaj področju brčic pod nosem, saj lahko dobiš temne madeže-pigmentacijo.  In potem ko te opeče sonce, ta del potemni. Moj velik problem je bil bikini in pazduhe, sedaj vse gladko. Ja, se splača.

2kolegici si skupi kupita  .

Ker je drago.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zadovoljna uporabnica, 13.08.2022 ob 20:42

Kupila sem si ga pred 5.leti. Že po enem letu uporabe mi je uspelo skoraj povsem odstraniti dlake, po drugem letu pa popolnoma. Potem mi dve leti ni bilo potrebno nič. Letos pozimi sem 2x ponovila postopek. Obvezno pa se izogibaj področju brčic pod nosem, saj lahko dobiš temne madeže-pigmentacijo.  In potem ko te opeče sonce, ta del potemni. Moj velik problem je bil bikini in pazduhe, sedaj vse gladko. Ja, se splača.

Katerega Maš?

Philips Lumea Prestige

New Report

Close