Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pi**a me jebe v glavo

Pi**a me jebe v glavo

Hey folk!

Toliko na hitro se vam oglašam iz faxa. Zdaj smo končali naš ustni izpit. In sicer smo ga pisali(ustni izpit smo pisali?!) in rezultati bodo jutri ob 8:00
Ponavadi je bilo tako, da če se piše izpit, da so rezultati bili objavleni že čez pol ure.
V tem prumeru pa komaj jutri…ma za popenit. Moji živci so na kraju,…Do jutri se bom spet sekirala in živčkala…

Hvala vam dragi moji da ste navijali za mene. Rezultati bodo jasni jutri. Po moje bi moralo biti. Samo so se prej sošolke zunaj menile, da če staremu dobesedno ne napišeš tak kot je v njegovi skripti. Vse vejice, vse besede isto, da baje samo črta…
Mu jaz jutri faco prečrtam, če me zaje**e in ne naredim.
Pridni ste in rada vas imam!

Zdaj se še šibam pripravljat za kolokvij.
Vi pa uživajte lepo vreme še za mene. Upam, da se mi bo to odrekanje obrestovalo, in da ne bo jutri planila v solze ko bodo rezultati.

C M O K ! ! !

Ne sekiraj se – naredila si. Ziher. In veš zakaj?! KER SMO MI DRŽALI PESTI.

Cmoka na lička.

Tvoj naslov je pa malo dvoumne sorte… sem se že ustrašila…:-))

delim mnenje z žverko…
častiš draga arči :)))

in mene tudi…….

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

ops…da ne bo pometo….
tisot moje…in mene tudi…se nanaša na častiš…..

cmokec

se opravičuijem…hehheh

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Draga Arči 🙂 zapoj si : nee nee seekiiiiiraajjj seee… mi smo s teboj!!

Arči , saj bo, mora iti in biti vse tako kot si želiš ti!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma saj bo,samo ne se preveč živcirat,samo da si pregurala….Srečno,cmoka…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

New Report

Close