Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pijača

Pijača

A je sirup, ki se ga meša z vodo, zdrava pijača? Primerna za otroke? aj menite?

Kje pa vse je umetno,pa nezdravi dodatki.

meni mnogo presladka zadeva, tudi če se ne spuščam v sestavo.

Ga sama kuham doma, pa vem, da kakšnih posebnih kemičnih substanc ne vsebuje. Je pa sladkorja, ohoho!
Jaz pijem vodo, moji pa si ga ponavadi privoščijo…

jaz ga pijem čisto na tenko razredčenega, le toliko da se voda na roza obarva .
mi paše da ma vsaj malo okusa.

najbolj primerna je voda. a če ne ne gre drugače, je najbolj pomembno da otroko pije. je pa bolje od gaziranih pijač

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Počasi umira kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan iste poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barvo oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

V kupljenih sirupih kar mrgoli E-jev (konzervans, ojačevalec okusa, barvilo, aroma…) Naša mala (2 leti) pije nesladkan čaj ali vodo.
Če se že odločaš za sok, ga naredi raje sama ali kupi jabolčnega pri kmetu (ampak moraš vedeti, kje!)

Lep dan,
Misxy

Tudi mi ne moremo brez sokov. Kupujemo pa sunquick sokove, ki so brez konzervansov umetnih barvil in umetnih arom (sladkorja pa je se vedno dost) . Sicer so malo drazji..ampak pomojem se splaca. Imas kar nekaj okusov; pri nas trenutno “zaziga” crni ribez, dobra pa je tudi limona, pomaranca. Tropski sadezi in mandarina pa mi ne potegneta. 1000x boljse od ostalih sirupov.

New Report

Close