Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pijana ženska-mati?

Pijana ženska-mati?

Opisala si dogodek, ki si mu bila priča. Kot jih vsakodnevno pišemo same. Seveda smo se – marljive kot smo- kot vedno razdelile, na vsaj dve skupini. Na zgražajoče ter na tiste, ki dogodek odobravajo. Zato se ne gre pretirano sekirati zaradi stanja razdeljenosti. Sama sem med prvimi. Čeprav se mi je še nekaj let nazaj dogajalo podobno…žuri, pijače, večerje, alkohol…(res, da nisem imela majhnih otrok). Tudi za hip se nisem ustavila in se vprašala kako debilno zgledam. Nisem utegnila. Ker sem bila v družbi enakih in podobnih. Danes se mi to ne more zgoditi niti v sanjah.
Danes mi to zgleda totalno mimo, bedno, sploh največji poden, če je ženska nažgana. Če dodam še srceparajoč element materinstva je zgodba menda končana.

Lp

Ja uredu, pa dlakocepi če želiš. Eni pač na žalost ali pa na srečo nimajo drugega dela. Da sem napisala da gledam oddajo od začetka še ne pomeni, da vsak dan točno ob določeni uri prižgem tv in bog ne daj kdaj zamudim! Dej nehi no! Če bi bilo kaj na tam bi si najbrž kupila dostop na te njihove strani in jih opazovala 24 ur dnevno. Lepo te prosim. Mam preveč dela, da bi se obremenjevala z eno oddajo, ki u bistvu ne napeljuje na nič pozitivnega. Kar se pa Bara samega tiče, je pa kot vsak drug lokal, le da je trenutno in. Pa?
Sem ži mislila da sva sklenili premirje, pa vidim da ni ne duha ne sluha o tem.
Tudi prav. Pametnejši odneha.
Lep pozdrav.

Kufetk, točno to, kar napišeš, se vedno nate spravijo in skritizirajo, pa če boš napisala o sebi ali o kom drugem.
Ta forum že dolgo ni kar je bil.
Tudi nima smisla se ukvarjat z osebki ki žalijo in provocirajo na osebni ravni. Seveda so to vsi ti ki menjajo vzdevke.
Odveč je tudi povedati da razne doktorice in abrahamovske večne asistentke tu solijo pamet in sprevračajo dejstva. Svoje znanje pa kao urijo na bibliji in se nam krohotajo. Celo tako daleč da božični in velikonočni čas pobrkljajo.

Najbolj žalostno je pravzaprav dejstvo, da imam občutek, da jih večina sploh ni brala pozorno, preprosto so tekmovale katera bo povedala na bolj nizkoten način kaj si mislijo o drugače mislečih. Najlažje je nekoga, ki je zgrožen nad dogajanjem obtožiti vsakodnevne hoje v cerkev, kot da bi nam njeni nauki kaj škodili!? Res ne razumem današnjih nazorov. Torej je danes bolje biti pijana mati, kot pa to dejstvo obsoditi kot neprimerno vedenje ženske, ki vzgaja nadaljne rodove. Nevem no. Bojim se da nas ne čaka preveč lepa prihodnost, ko pa je sedaj čisto fino it ven, se do daske napit, vlačit okrog… Naslednja faza takšne ženske je ponavadi pretepanje otrok, ker saj vemo, nima več časa za prespat svojega pijanskega tigra.
Žalostno. Pa še to nizkotno duhovičenje o vtikanju nosov….
Hvala

Oprosti Kufetek, ampak če kdo tukaj žali, potem si to ti. Torej pravite, da forum ni več tak kot je bil?! Ja kakšen pa bi naj bil, da vsi tulimo v isti rog? Zakaj pa bi? Vsak ima pravico do svojega mnenja, seveda tudi ti. Ti si napisala svoje mnenje, videnje, svojo zgodbo in ker se nismo vsi strinjali s teboj, smo najslabši… Jaz te nisem v nobenem sporočilu žalila, le strinjala se nisem s teboj – ti pa žališ na celi črti.

Moja poanta ni bila zagovarjati alkoholike in pijane starše, temveč da te ženske enostavno ne poznaš in je ne moreš kar obsoditi kot slabo mater na podlagi nekaj sekundnega pogovora. Tvoje pripombe postajajo vedno bolj žaljive in nesramne. Jaz samo trdim, da delaš iz muhe slone. To je isto kot, če bi jaz trdila, da so kar vsi starši, ki kadijo slabi in vse graje vredni, da jih je potrebno prijaviti na CSD….

CSD pa kliči, ko boš videla to žensko, kakorkoli zlorabljati otroka. Potem je tu druga zgodba.

Preberi pa poste SG, ker so zelo dobri in prinašajo zelo dobra sporočila, le malce je treba pomisliti ob njih, da jih razumeš.

Lep dan v službi še naprej!

lp,

N.

Se enkrat si preber svoj prvi post in bos vidla kako napadalno si zacela temo. Ni cudno, da si imela tak odziv.

kufetek, kako ap lahko veš, da je otrok sploh njen otrok – lahko je sosedov, vkraden dokument – lahko je njen otrok KI GA NI VEČ.

Joj tako lahko je obsojati in dajati mneenja

Vendar velikokrat vidim kako kakšna punca napije ter se nastavlja prijateljicam da bi sle skupaj domov .
Pa vendar pridejo mimo kakšni pijani moški ki se naslanjajo nanje .
Ponavadi se punca odpne srajco da jo moški prime za telo .
Vendar če moški kadi potem punci ponudi cigareto da bi probala vleči .
Če je glazbi se dekle naslanja na moškega ter se oba poljubljata kakor mož in žena ali pa začenjata seksati .
Ko gresta v grmovje se tam vležeta na klopco ter lizeta po telesu .

Ahahahhahahah
Joze ti si car

Tako pijancevanje ni vredno nikogar, se manj starsev. In kje je bil oce ta cas? Tudi pijan, kje drugje?
Standardi sprejemljiega padajo, in to se odraza na medsebojnih odnosih, na otrocih in na celi druzbi. In ene to se zagovarjate? Kaj pozitivnega vidite v tem?

New Report

Close