Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Piki Miki

Piki Miki

Ojla,

kako si? Mi žal brez uspehov iščemo obljubljeni trpotec. Pri nas so že vse zelene površine več ali manj pozeble in trpotca ni več :(( Nimam več idej, kam naj grem še pogledat…
Srčno upam, da so tvoji prstki že manekenski in zdravi :)))) V nasprotnem primeru bi morda lahko izkoristila veze in navezala stike s kakšno od Primork tule?

Lep pozdravček,
Z.

Niso ok, kakšen dan je bolje, kakšen dan pa se me sliši preklinjat po vsej Lj; moj me pa ima tudi že poln kufer :(((

Saj nisem več pametna, nevem čemu bi tista milnata kopel pomagala (po nasvetu dohtarja). Težko se mi je zdaj spravit nazaj na urgenco.

Milnata kopel naj bi kožo zmehčala. Hm, če se možek prav dosti pritožuje, mu naloži kakšno izredno prijetno opravilo – npr. priprava kopeli in animacija med njo 😉 Nato mu obvezno naloži tlako, da ti vse skupaj očisti še s fiziološko, pa mal nogico ljubkuje 🙂 Pol se bo imel šele za pritoževat ;P

Potem si obupala nad prstom, ali še kaj obkladaš z zeljem in drugimi rcnijami…? Pa v grobem generalno še vedno ni nič boljše? Ti si čist brezupen primer hehehe ;))

Obupala, obupala: nad prstom in nad možem ;)))

New Report

Close