Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pismo

Pismo

Popolnoma, Bea.
Cmok…na tvoje…….ustnice….

Hvala. S čim sem si to zaslužila?

S tvojim mnenjem…

Pa tudi..kar tako….

Me veseli. Hvala.
Si še v službi?

Aha….
Pa ti?

Mhm…

JA, TO PA RES!!!!!
Prostitutke povedo, koliko moških se z njimi samo pogovarja!
Ker to potrebujejo…. ker se pri njej lahko zjočejo, potožijo in pokažejo ranljive….
Žena tega ne bi razumela….

Aja, še moje mnenje o teh “naših”moških tule.
Pravzaprav mnenja nimam. Zakaj?
Na daljavo, v anonimni ilegali, se počutimo varne in gofljamo vsemogoče reči. In ni nujno, da smo iskreni…. lahko igramo vlogo, kakršno si v življenju želimo… nihče ne more presoditi, kakšni smo v resnici….

Če pa bi se morala zdajle odločit, bi pa rekla, da so večinoma kar odprti…. da sem prihajajo po nove stimulacije, po nove ideje, po sproščen in iskriv kanček strasti. In mislim, da so tudi doma taki – iskrivi, odprti, prijetni… ne predstavljam si namreč nekega zadrtega ženomrzneža, ki bi tule v debatah sodeloval…. potem pa se še naprej v gostilni hršil, kak mačo je!

S tem se strinjam tudi jaz. Dodala bi samo to, da verjetno ravno zaradi anonimnosti lažje pokažejo svojo nežnejšo stran.
Kaj misliš kakšne smo pa ženske tu? In zakaj smo tu?

Si mi že ušel?

Popolnoma se strinjam s tabo….odlično razmišljanje.
No, pa še tebi en CMOK na….

Po moje so razlogi precej podobni.
Iščemo iskrice…. iščemo ideje…. spoznavamo moški svet še skozi oči nekoga, ki ga sicer ne poznamo…. več upamo vprašat – in potem več vemo. Smo potem še boljše ljubice v reali.
Hihi, če po sebi sodim…. potem tudi vaši moški zaradi tega foruma kdaj debelo pogledajo, ko jih kar iz zasede napadete s pogledom, ki pravi:
“Če me glih zdaj ne pof*ukaš, se vržem čez balkon!”

Hvala!
Pa sem si ga le prislužila tudi jaz!
Si štejem v čast!

Ja pa tudi to je slušat, da bi včasih raje videla, da ¸bi jo po*ukal in odšel, kot pa, da posluša njegove probleme.

Glede moških tu gor se popolnoma strinjam. Me pa zelo zanima, kaj si moški mislijo o nas?

Mene tudi.
Dajte, fantje, povejte!

Ne, nisem, delo…včasih se malo nabere, pa nimam časa ….

Razumljivo. A šele popoldan najdeš čas za klepet?

:-))))
Sam ne daste, haha

Vi si ne vzamete…

Treba je najti pravi način,da dajo.

Sem vas brala…
imam rada moško moške in žensko ženske…
vesela sem, da sem doživela razmerja, v katerih sem trenirala svojo emocionalno nerazdajanje, kot tudi razmerja, kjer je lahko moja čustvena in strastna ženska nrav v popolnosti zaživela…
hočem povedat, da je naša življenska energija močno odvisna od partnerja, ki se mu in se on nam razdaja…

ja srečko, strinjam se s tabo… rada imam moške v možati luči in rada jih imam, ko se jim zgodi ljubezen…

en lep dan vsem…

Mater Lunca, saj se vendar ne poznamo osebno! Pa tako realistično si napisala!

Poljubčka ti pošijam!

No, se bom spet jaz najprej oglasil…izgleda, da drugih ni…ali pa nočejo razpravljat o tej temi…;)

Mislim, da so tukaj gor večinoma ženske, ki:
-se rade pogovarjajo o seksu,
-iščejo še nekaj drugega, drugačnega
-želijo slišati še, kako se seksa kje drugje
-izmenjava mnenj o seksu in drugih zadevah
-so verjetno v realnem svetu v družbi bolj mirne,..ko pa eksplodirajo…se jih ne da ustaviti
-imajo v sebi nekje skrito, da bi poskusile drugače, z nekom….drugim, kot s svojim partnerjem…mogoče trojček…
-mogoče iščejo potešitev, ki je doma ni
-jih že kratka erotična zgodba vrže “iz tira”
-…….

To je moje mnenje, …..;)
…same pozitivne stvari..pa ne zato, da bi bilo vam všeč….:)

Jutri lunca, mogoče bo več časa:-)))))

Ne, Bea…od jutra dalje…..občasno se pa res zgodi, da ne gre prej…

na, kaj naj sploh še pišem jutri??? Vse je napisal, skoraj vse…

New Report

Close