Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pismo

Pismo

Moje mnenje je ,da ste kar zelo odprte in direktnein v bistvu zelo zabavne.Vse ste polne sladkih sexi besed.

Poljub si zaslužiš. Pa ne zato, ker bi mi bilo všeč, kar si napisal, temveč ker je res, če po sebi sklepam. No pa sem spet preveč napisala:)))

Poznam to. Bi pa velikokrat tole škatlo kar nekam zaklenila.:)))

:)))) Všeč! Predvsem tisto da smo mirne in se nas ne da ustaviti, ko eksplodiramo! No, pa tudi večina ostalih stvari kar drži. Pismo, me skoraj bolje poznaš kot moj mož! :)))

Hvala, Bea
paše……pa še kako paše….

Ti imaš več časa, za MON?

:)))))

Hvala enako…
Kako si kaj danes razpoložena?

Odvisno kdaj. Včasih bi si želela, da bi ga imela več. Običajno pa toliko kolikor si ga vzamem.

Se strinjam, včasih kar preveč “norimo” za temi škatlami….treba si je čas vzet…pa je.

Umirjena, malo lena… komaj čakam, da bo ura toliko, da grem domov. Še dobro, da sem zgodaj zjutraj izkoristila svoj potencial in v parih urah naredila tisto, kar bi pri naketerih trajalo dan ali dva.

Pa še kako dobro se poznamo!

V dušo!!!!!
V najbolj skrite in v najbolj “pokvarjene” predele možganov se poznamo!!!!
V sanje, v hrepenenja…. v želje in v strasti….

Mislim, da se prekleto dobro poznamo!!!!!

In doma boš deležna razvajanja in ljubezni tvojega dragega.Privoščim ti.

Tako je pri vsaki stvari. Že neštetokrat povedano: ” Vse se da, če se hoče. Potrebno si je vzeti čas, ki pa ga ne znamo. Žal”

Imaš kaj posebnega v planu, za popoldne…
ali samo lenarjenje…..
Madonca, zdajle bi pa res pasala kakšna vroča zgodbica, za konec delovnega dneva….ali pa kakšen vroč stavek..ali pa samo beseda…

Bi si želela ja.

Po tvojem pisanju sodeč, res

In ne boš deležna teh radosti v celoti.?az ti iz srca pošiljam poljub.

Opa!
KIR…. a je to res, da si nočete vzet????
Ampak to je pa že druga resna tema za debato!

Misliš, da ti mene ne poznaš??????

La Luna, dej odpri novo temo, pa kaj sočnega napiši…za začetek….

Osebno si ravno ukrast ne upam….

Saj veš: tisto podarjeno je najslajše! Samo kje se pa kaj ponuja? Virtualno edino, a od tega ne pride…..

Hja, da ne bomo zdaj narobe razumljene, ja…..

RADE IMAMO MOŽATE MOŠKE!!!!!
Ampak nam je prav, da pokažejo, da niso iz kamna!
Ja, ko se jim zgodi ljubezen na primer…..

Še dobro, ljubic@, da te mamo, ker bi nazadnje že izgledalo, kot da v resnici ženske hočemo neke copatke imet…..

No, pikico že, ops:-))))

Danes nima več smisla….
Bom pa, obljubim!

Bomo pa še o tem malo pobarali okoli, ni res??????
Ob priliki!

New Report

Close