Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pivo, sex in….

Pivo, sex in….

Odlomki iz knjige Sex od A do Ž

Alkohol: pivo, vino , žgane pijače…

“Moški pogosto občutijo večje poželenje kadar so pod vplivom alkohola, a ironično je, da alkohol zmanjša njihovo sposobnost za spolni odnos. Erekcijo je težje doseči, pa še takrat ne traja zelo dolgo”
(moje mnenje: to velja bolj za redne pivce, vsaj po izkušnjah o vplivu malo alkota na erekcijo)

” Ljudje pijejo iz različnih razlogov-da se sprostijo, da imajo občutek nadzora, da jih okolica sprejme, da se noro zabavajo….
A v takšnem stanju je verjetneje, da se boš spustil v spolna početja, ki bi se jim trezen izogibal. Po dejanju se zato lahko počutiš neumno, v zadregi, jezen, prizadet ali prestrašen, zlasti če se ne spomniš, kaj si počel.”

Moj bivši, ko je bil nažgan, je potreboval celo večnost, da je končal…………sem ponavadi že skoraj zaspala zraven. Brezvezni sex.

iz lastnih izkušnjah – če sem pijana, meni nikol ne pride. zato mi je eno laško dost, v kolikor se namerava kaj dogajat : )

želja ful velika, ampka telo kot da ne čuti.

žal te moram razočarat-če bi vsi tako pili kot jaz bi se celotna alkoholna industrija sesula skupaj

jaz pa raje kakšen kozarček rdečega, pa so vsi čuti …… eh, saj ni važno *_*

nisem tebe imela v mislih ob tem;) gabrijel:)

Zate si mislim, da moraš bit kar fajn dečko…tud s kakim pirov v riti:))))

ja potem imam pa vse tako zelo rad-kar naenkrat so vsi moji prijatelji-no zjutraj ne več-ko moram škodo plačat

Z nobeno postavko se ne morem strinjat.

pa zaj?

leta letijo - iščem stevardeso

in kaj piješ ti?

leta letijo - iščem stevardeso

ampak je pa lepo bit nalit..hahaha

leta letijo - iščem stevardeso

ej, nisem bil pijan že skoraj dve leti, s tem mislim pijan, rahlo okajen je pa nekaj drugega- in šnops trga gate-kašen whisky, kašna vodka-šnops vlada

od alkota?
Rdeče ali črno vino ob hrani (teran, cviček, merlot, kak kabernet, refošk:))
Pa vodko s pomarančnim sokom za zvečer;)
Ostale pijače mi pa ne sedejo!

Drugače pa najraje vodo, včasih s cedevito, ali kakim naravnim sokom.
No pa Nes kafe:) al pa kak dober kapučin, moccao…kakao:)
Kaj sladkega, čokoladnega, karamelnega….s kančkom čiste, mlečne smetane:P

pijana še nisem sexala:) še to moram povedat :))))

od sexa?

haha….mirelči…ti me dražiš sto na uro

leta letijo - iščem stevardeso

nč ti nočem…..

od sexa pijana……:)
moram priznat, da se mi včas res kar v glavi vrti, imam tresoče noge in roke….in …ja…..lahko smo pijani tudi od sexa:))))
Isto je k pr alkotu, že si, pa še bi:)))) odvisen mal rataš…se strinjaš?

Enako, bejbi, enako!

pijan, pijan, pijan, pijan ko vsaki dan, pijan pijan, pijan o ljubca saj nisem pijan-šmarnica je večna, je hišica nesrečna, kjer je pijanček hišni gospodar

kaj?

POHVALI ME!!!!!!!!!!!!!!

povej..priznaj……..heheheh….naj se moji frendi slinijo….jaz pa..upsss……..skoraj me zaneslo…

danes bo vroče….pri tebi ali meni?

leta letijo - iščem stevardeso

dans pri tebi.

New Report

Close