Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pizdu….

Pizdu….

….. mater!!!!!!!!!!!!!!

Smo ga dal.. tadruzga… končno… še je neki pravice majku jim norveško!!!!!!!

se opravičujem ampak ne smem upit tuki :)))

ajd!!

Jaz pa v spodnjem štuku navijam, hihi…..
Hojla, Jani, greva nazaj pesti držat!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Ma….Je*** jst vse živo španskemu sodniku!!!
Ampak so se fantje izkazali…….sploh v drugem polčasu…….Svaka jim čast!!
Sem ponosna na njih…..
A j(e)bi ga…..Nimamo sreče..:-((

ni nč nucal.. očitno smo pozabil enga obrambnega nekje.. doma :)))

jutro Lunca!!!

kaj pa vem… al nimamo sreče al pa premal pameti v obrambi… ampak.. pr tolkih priložnostih pa dat samo 2 gola… grrrrrrrrrr…

jutro dasa!!

Danes….ko sem bila bolj “mirna”….sem si ogledala ponovitev…..Saj vem,da naše obrambe skor ni bilo….Dobil smo zlo “naivne” gole…..grrrrr…..Ampak najlažje se je na sodnike razpizdit….:-)))…Sinoči po drugem golu …sploh čist na koncu …..so naši začel brezglavo bezljat po igrišču….in sem takoj vedela….da so tiste 4 minute podaljška predolge….in da bo padel gol!:-((
Športna sreča je opoteča…..in sinoči je pač nismo imeli……Je zgleda vso srečo pokurila že takratna Katančeva izbrana vrsta!:-))
V sredo je treba zmagat!

Ne zdržijo naši 90 minut konstantnega tempa igre…..popustijo in takoj pade kakšen gol…..Sem se spomnila zdaj na uno tekmo z YU….ko smo vodili tri gole….in potem..če bi menda tekma trajala še kakšno minuto več….bi verjetno izgubili….So moje glasilke ble zanič kakšna dva dni še po tem…:-))
Ajd…..Fantje so se boril…Svaka jim čast…….Ne smemo bit preveč razočarani…..In dejmo gledat naprej….

Hehe….to je bil moj skromni ženski komentar igre….:-)))

Ampak še nism prespala dost……ne sme još niko da me dira!

Aja…..dober večer…Jani!
🙂

New Report

Close