Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Plače programerjev v Sloveniji

Plače programerjev v Sloveniji

Jaz imam ponudbo iz Slovenije za 3,6 K bruto + se nekaj “bonitet”, ki so znacilnost Slovenije. Za vlogo vodje internega sw-razvojnega oddelka v za slovenske firme velikem proizvodnem podjetju (imajo celo interni razvoj).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

V IT firmi na obali, kjer delamo info. sisteme za zavarovalnice se plača giblje med 1200 neto do 2000 neto.. Večina nekje med 1200 in 1500 eur! Zasebno podjetje…

Z delom kot programerja nista zaslužila za nakup hiše brez kredita. Zaslužiti se je dalo s kriptovalutami… če si pred leti vložil nekaj sto Eur. Druga opcija je start-up podjetje. Dobiš denar, ga porabiš za nakupe in podjetje umre.

Star sem 23 let in delam 3 leta v razvoju programske opreme. Delal sem pri dveh podjetjih. Končano imam srednjo šolo.

Plača pri prvem podjetju je znašala 2.900€/bruto.

Plača pri zdajšnem podjetju znaša 3700€/bruto.

Mesečno naredim 2-3 nadure ker hodim malo prej v službo. Se pravi pomotoma.

Vsak vikend preživljam čas s prijatelji in družino. Naredil sem stanovanje in se vselil z dekletom.

IT je cenjena panoga, če imaš znanje in ga tudi iztržiš.

90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} izjav tukaj ne drži.

Dal sem vam samo primer da si predstavljate.

Lep večer. 🙂

Kaj eni sanjate, za 1500 evrov je potrebno ogromno znanja programskih jezikov.

Nekih 5000 na mesec pa vec pa tako v Sloveniji ni mogoce.

Razmere v IT niso roznate, tudi place niso presezek.

Ne vem kje vsi delate, na pol sužnji že. Že če si junior, pa če ti kdo ponuja pod 1000 eur, boljše da si na zavodu za zaposlovanje ter vmes nadgrajuješ svoje znanje.
Osebno sem junior razvijalec (web, magento, wordpress, php cms sistemi) in imam dobrih 1500 neto na mesec.

Pa še to, pred to službo sem delal na v klicnem centru pa sem prišel na dobrih 900 neto, ravno iz tega izhajam da niti kot junior ne bi vzel pozicije ki plača pod 1000 eur neto.

Se ti je pač ustal. Čak da pride kriza in noben več ne bo želel tvojga monkey joba… mam občutek, da si v neki mini firmici s par zaposlenimi ali par 10 zaposlenimi. Taksna firma danes je, jutri pa je že lahko papa. Še verjetneje pa je, da nakladas…

Se ti je pač ustal. Čak da pride kriza in noben več ne bo želel tvojga monkey joba… mam občutek, da si v neki mini firmici s par zaposlenimi ali par 10 zaposlenimi. Taksna firma danes je, jutri pa je že lahko papa. Še verjetneje pa je, da nakladas…
[/quote]

Se mi je usral. Med to krizo, ko večina doma svira kurcu, jaz imam se zmeraj delo 🙂
Zgleda je najboljše imet nek code monkey job hahaha 🙂

New Report

Close