Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek plačilo na bolhi

plačilo na bolhi

Zanima me, kako se domenite za plačilo kupljenih izdelkov na Bolhi. Vam kupec nakaže denar in poštnino na TRR, Paypal račun? Kako poteka plačilo po povzetju?

najbl ziher je po povzetju, da pač k dvigne dobiš nakaznco pa keš

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Hvala 🙂

Ostali načini so manj varni? Paypal se mi zdi precej zanesljiv.

paypal še gre, sam spet odvisn kdo ga ma oz. lahko ma in kdo ne, kakršni koli podatki o tvojih računih pa niso lih varni

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

če karkoli prodajam zahtevam plačilo na moj tekoči račun in naslednji dan nesem paket na pošto..se mi je zgodilo, da sem paket poslala, kupec pa ga ni prevzel in nato sem imela dvojne stroške poštnine..
kdor hoče resnično stvar kupitin je resen bo denar itak nakazal vnaprej pa potem dobil željeno

Paypal boš na naši bolhi verjetno bolj težko našla. Po povzetju je tvegano za prodajalca, plačilo vnaprej za kupca. V vsakem primeru nekdo tvega. Plačilo po povzetju je svinjsko drago, kot prvo, kot drugo ti mora prodajalec zaupat, da boš paket prevzela, sicer plača dvojne stroške poštnine. In kupci potem jokajo, da niso vedeli, da bo tako drago in te obtožujejo, da si dvignil ceno.

Meni se zdi najbolj praktično, da kupec plača vnaprej na račun, prodajalec pošlje pa navadno.

Seveda pa se teh igric z višjimi zneski ne bi šla. Takrat pa samo osebni prevzem. Na bolhi ni čisto nobene varovalke, če prodajalec mrkne z denarjem.

New Report

Close