Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Plačljiva kontracepcija, nov napad na ženske

Plačljiva kontracepcija, nov napad na ženske

POnavadi je tako, da mora ženska kar lepo sama kupiti kondome. Drugače se konča s teženjem moškega kako bo on pazil.[/quote]

Nič ne mora mora mora. F.uk ni zrak, voda ali hrana, nujne materije za preživetje. Nič baba ne mora kavsat, če noče. Ne daš mu fukat, pa je.[/quote]

Verjameš ali ne, ampak jaz uživam v seksu. Sem pač ženska in ženske znamo uživat.


fuj 🙂



Nič ne mora mora mora. F.uk ni zrak, voda ali hrana, nujne materije za preživetje. Nič baba ne mora kavsat, če noče. Ne daš mu fukat, pa je.[/quote]

Verjameš ali ne, ampak jaz uživam v seksu. Sem pač ženska in ženske znamo uživat.[/quote]

Nobena pri zdravi pameti ne uživa v poniževanju pohotnega desca. Ti si samo mazohistka, ki doživlja določena mračnjaška zadovoljstva v bolečini in sramoti seksa, ki ti ga fukfehtar nudi. S tem se ni za hvalit okoli.

v sosednji temi eden prosi, če bi ga verniki s svojo gorečnostjo pustili pri miru in vsi vprek (verniki) vpijejo, da se nikoli in nikdar ne vmešavajo in vtikajo v nevernike.
Ta tema je živ dokaz, kako razmišljajo verniki – kontracepcija plačljiva, itak naj jo plačajo ženske, ker so že v svoji biti kurbe in radodajke, vse “poštene”- beri verne ženske pa znajo biti vzdržne oz. so srečne za vsakega otroka, ki ji ga Bog da. Bog nam pomagaj:-)

Lahko malo več napišeš o tem?
Hvala.

Če bi bilo včeraj bi bilo prekasno! Ja kaj si pa mislila fukara neodgovorna, da ti bojo v nedogled drugi tvoje užitke plačevali??? Nazaj si jo drži pa ne boš imela nobenih problemov! Sicer pa imaš dildo miljon sort

Če jaz plačam za plombo, zakaj ne bi ti za tabletke?


fuj :)[/quote]

Samo res, ne moreš verjeti, da se enim zdi seks gnusen :). Pa, da mislijo, da ženske ne uživamo v seksu :). Kako grozne smo, a ne :).

jah, saj zelite iti po vzoru Z Evrope naprej. Jaz v Z Evropi placam za tabletke za 6 mesecev 80 eur in se to je ceneje, ce bi kupovala manjse pakiranje me pride cez 100 eur za 6 mesecev.


A veš, kaj me pa najbolj razPIIIIP? Ko nekdo zagovarja kratenje pravic in svoboščin z utemeljitvijo, da bo ljudem to koristilo. To ti je ista fora kot tisto, ko je neka Špela do konca življenja depresivna, ker je naredila splav in je zdaj treba vsem ženskam na svetu prepovedat splav, da ne bi bila slučajno še katera depresivna. Res misliš, da so tvoje zdravstvene težave zadosten razlog, da bi meni in vsem ostalim Slovenkam vzeli brezplačno kontracepcijo? Mislim, kaj bo pa drugače, če bo po novem 10 evrov škatlica? Bojo tabletke kaj manj škodile? Ne, kvečjemu se bo zgodilo to, da bodo manj škodljive tabletke dostopne tistim z denarjem, revnim ženskam pa tiste tabletke, za katere vse vemo, da niso v redu – ker bojo tiste pač še nekaj časa zastonj.

Mislim, res no, kakšen argument. Mladi ljudje recimo nosijo brezplačni zobni aparat in nekateri od teh mladih ljudi lahko imajo hude težave zaradi alergije na kovino. Kaj bo zdaj pomagalo, če bo zobni aparat za plačat? Bo manj alergij, manj zobnih aparatov, manj krivih zob? Kaj?? Jaz sem nosila zobni aparat kot odrasla in sem ga plačala par jurjev in sem tudi imela težave z alergijo. Nič ni pomagalo.

Če je za 6 mesecev, kako imaš potem lahko večje ali manjše pakiranje?


Moški moramo že zdaj sami plačevati kondome, če jih želimo imeti. Zdi se mi primerno, da tudi ženske plačujete, če moramo moški plačevati. Zakon naj bo za vse enak. Ni mi ok, da se favorizira en spol nasproti drugemu.[/quote]

To ni favoriziranje žensk, če nasrkajo z nosečnostjo, splavi, rojstvom. Za ženske so posledice seksa hujše, moškim pa ponavadi bolj dol visi. Zato ne more bit za vse enako, ampak se mora sorazmerno zaščitit. Zato je prav, da imajo kakšno možnost več.


A veš, kaj me pa najbolj razPIIIIP? Ko nekdo zagovarja kratenje pravic in svoboščin z utemeljitvijo, da bo ljudem to koristilo. To ti je ista fora kot tisto, ko je neka Špela do konca življenja depresivna, ker je naredila splav in je zdaj treba vsem ženskam na svetu prepovedat splav, da ne bi bila slučajno še katera depresivna. Res misliš, da so tvoje zdravstvene težave zadosten razlog, da bi meni in vsem ostalim Slovenkam vzeli brezplačno kontracepcijo? Mislim, kaj bo pa drugače, če bo po novem 10 evrov škatlica? Bojo tabletke kaj manj škodile? Ne, kvečjemu se bo zgodilo to, da bodo manj škodljive tabletke dostopne tistim z denarjem, revnim ženskam pa tiste tabletke, za katere vse vemo, da niso v redu – ker bojo tiste pač še nekaj časa zastonj.

Mislim, res no, kakšen argument. Mladi ljudje recimo nosijo brezplačni zobni aparat in nekateri od teh mladih ljudi lahko imajo hude težave zaradi alergije na kovino. Kaj bo zdaj pomagalo, če bo zobni aparat za plačat? Bo manj alergij, manj zobnih aparatov, manj krivih zob? Kaj?? Jaz sem nosila zobni aparat kot odrasla in sem ga plačala par jurjev in sem tudi imela težave z alergijo. Nič ni pomagalo.[/quote]

Ja, če ti škodi, se lahko potem sadisti bolj naslajajo, ker si duplo nasrkal zarad tiste stvari. Si plačal in ti je škodilo. Tako gre ta logika.

Če bi bilo včeraj bi bilo prekasno! Ja kaj si pa mislila fukara neodgovorna, da ti bojo v nedogled drugi tvoje užitke plačevali??? Nazaj si jo drži pa ne boš imela nobenih problemov! Sicer pa imaš dildo miljon sort[/quote]

Kako naj jo pri posilstvu nazaj drži?

POnavadi je tako, da mora ženska kar lepo sama kupiti kondome. Drugače se konča s teženjem moškega kako bo on pazil.[/quote]

Nič ne mora mora mora. F.uk ni zrak, voda ali hrana, nujne materije za preživetje. Nič baba ne mora kavsat, če noče. Ne daš mu fukat, pa je.[/quote]

Ne daš, pa te posili. Se še nikol ni zgodilo.

Davkoplačevalci vam ne zapovedujemo, da morate fukat, torej vam nismo dolžni niti kontracepcije plalevat. Če nimate za anti – baby pilule, vam ni treba niti kavsat. F.uk je luksuz.



Nič ne mora mora mora. F.uk ni zrak, voda ali hrana, nujne materije za preživetje. Nič baba ne mora kavsat, če noče. Ne daš mu fukat, pa je.[/quote]

Ne daš, pa te posili. Se še nikol ni zgodilo.[/quote]
Kako, saj že par let beremo, da nikomur več ne stoji?

Aja, tale tabletka je pa dopustna? in sploh ni ene 10x bolj invazivna? KAj pa če jo posiljevalec še ugrabi, drži kje itd. Aii pa od panike ne ve, kaj storit? Pač, če se hoče vnaprej zavarovat, naj se vnaprej zavaruje. Občutek varnosti je pač veliko vreden, ne pa da moraš po posilstvu še za to skrbet, ko si itak na tleh. Pač ne razumeš zadev, ne znaš premislit vseh možnosti. So razlogi, zakaj so do zdaj bile brezplačne. Pa Slovenija ni nikoli pokala od dnarja.[/quote]

Ja bohpomagej, a zdej se naj pa ženske zaradi male verjetnosti posilstva celo življenje posiljuje s škodljivimi kontracepcijskimi tabletkami??? Nosečnost in splav je v primerjavi s spolno prenosljivimi boleznimi in poškodbami še najmanj… in ja, ženske smo v današnjem času razgledane in vemo, da obstaja tabletka PO.[/quote]

Posiljuje? Vsaka se SAMA odloči. Kaj ti ni jasno? Obstaja tabletka po, ki je 10x bolj invazivna in jo je treba HITRO vzet. Ene so pa rade prej zaščitene, kaj ti ni jasno, kje je tu prisila? Ne, nosečnost in splav v primerjavi z večino SPB ni karneki, ampak veliko bolj invazivna, tud dražja.

Posilstva ne obstajajo.

Posilstva ne obstajajo.[/quote]

Posilstva nimajo nobene veze s tem, če dajete krake narazen pred vsakim pofukljom. Če hočeš kavsat, si še sama tablete kupuj. Jaz s tvojim fukom nimam nič, zato tudi nočem imeti nič kot davkoplačevalec s tvojo kontracepcijo. Naj ti jo plačuje tisti, ki te kavsa.


V petem razredu smo se učili, kako se definira živo bitje. Še zdaj vem:
dihanje
prehranjevanje
rast
razmnoževanje
odmiranje.

Seks ni luksuz. Je osnovna človeška potreba in značilnost, tako kot dihanje ali hrana.


V petem razredu smo se učili, kako se definira živo bitje. Še zdaj vem:
dihanje
prehranjevanje
rast
razmnoževanje
odmiranje.

Seks ni luksuz. Je osnovna človeška potreba in značilnost, tako kot dihanje ali hrana.[/quote]
Je sicer butasto, ampak sama si tako zastavila.
Sex ni enako razmnoževanje.
Tukaj vsem manjka ena drobcena stvar – odgovornost.

Če je za 6 mesecev, kako imaš potem lahko večje ali manjše pakiranje?[/quote]

ce kupum naenkrat dobim ali 6 x za en mesec v eni skatlici ali pa 2x za 3 mesece, zadnjic je bilo celo 6 x za 1 mesec v skatlicah, torej 6 skatlic s selotejpom skupaj, kupljeno naenkrat. Ce grem veckrat placam pac vec in ker to vem kupim samo se naenkrat.

Posilstva ne obstajajo.[/quote]

Posilstva nimajo nobene veze s tem, če dajete krake narazen pred vsakim pofukljom. Če hočeš kavsat, si še sama tablete kupuj. Jaz s tvojim fukom nimam nič, zato tudi nočem imeti nič kot davkoplačevalec s tvojo kontracepcijo. Naj ti jo plačuje tisti, ki te kavsa.[/quote]

Seveda nimajo, od posilstva pa res ne moreš zanosit.

A zdaj boste razlagale, da kontracepcijo papcate zato, da ste ziher, če vas bi SLUČAJNO kdo posilil? Ne se bat, takih kokoši noben noče.

New Report

Close