Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu plašnice dol!

plašnice dol!

Mi je dala mislit jessica (vsaj mislim, da je bla ona) v temi o moških in tangah … ona bi se vprašala o tipovih nagnjenjih, če si gospod drzne nosit tange.
Imamo res previsoke ograje postavljene okrog svojih vrtičkov? Pa ne zmoremo pogledat preko?

Kolkokrat se srečujete s takimi traparijami? Prijateljica, s katero sva bolj redko v fizičnem stiku, je bila skoraj izobčena iz širšega družinskega kroga (no, sicer se ona zaradi tega ne bi kaj dosti sekirala – že itak velja za seksualnega manijaka :-))), ko sva se po dooolgem času spet dobili in se (hm, meni je to logično pa njej tudi – pa ti dotiki nimajo nikakršnega seksualnega podtona) stiskali in poljubili na lica.

Običajno me taka zaplankanost jezi, me pa na trenutke tudi zaskrbi – od zaplankanosti pa do onemogočanja drugačnih (in se tle hitro vprašam – kdo določa, kdo je drugačen?) ni prav dolga pot.

ja, maš prav. V bistvu gre za prvo obliko nestrpnosti.

Meni je glede dotičnega posta bilo še toliko bolj hecno, ker na eni strani tako komentira tange, po drugi strani pa prisega na moško depilacijo :-)))

Zdepiliran moški je pa meni fuj od fuj…..
Reeeeeeeeeeeeeeees!
Malo urejen, pristrižen…. ampak zdepiliran po celem? Prosim, ne!

Tema je bla pa o reakciji ljudi….
Hja, velikokrat je čudna, res! Ljudje se bojijo vsega….

Samo en približen podatek, ker so mi vse natančnosti že pobegnile z glave:
V ZDA umre na cestah ne vem kolikokrat več ljudi kot zaradi spolno prenosljivih bolezni! Grozljivo razmerje, žal se ne spomnim natančno!
Pa vsi udrihajo preko seksa, nihče pa ne prepove prevoznih sredstev…..
In tako je povsod – kar spominja na seks, tudi prijateljski objem dveh žensk – PANIKA, lezbače mamo v familiji!!!!!!!!
Žal!

Thja Luna… okusi so pač različni ;-))))

V zvezi s čim?
Z lezbačami ali z depilacijo?
Vem, vem, dopuščam vsako mnenje!
Pol si pa ti na golo, al kako?

Trenutno ne… Je pa bol na kratko…

Kaj pa vem… ne upam na golo, kaj pa če mi ti prideš… (:-P)

Prav maš…..
Saj na kratko je pa prav luškano!
Da le nisi ko Brad Pitt pri dvanajstih!

hehehehe…. ma nisem taki lepotec (:-P)

“Da le nisi ko Brad Pitt pri dvanajstih!”

… in ti bi se počutla kot pedofil ;-))

No, saj…. ti pa res veš, kaj imam v mislih!

Hm…. kaki pa je bil Brad pri dvanajstih…… pojma nimam, verjetni čist luškan neuporaben mulc!
mm je pa moški….. in moški so uporabni, hihi…..

a si opazila, kako so moški tle na forumu skromni? No, ne vsi, pač pa sam taboljši 😉 Dobra taktika, ni kaj …

Joooooj, a pol je mm ta boljši?!?!?!?!?!?

thja, po pisanju sodeč ;-)))

Pol ga je pa treba ujet, da KIRa nauči, kako 7 minut za žensko pomeni glih tolko ko nič in da se v tem primeru sploh nima smisla zraven spravljat!

Tako je! Je pa že bolj pametno, da se na teraso počita in eno pivce zvrneta;-))

Kuhano vino, mater…
Pri meni je tako mrzlo, da mi še pivce ne bi pasalo!

Ti, p****, a ti pokažem kaj je 2, 3 ali 4 ure?!?

Ti o mrazu, mene pa kar razganja ob misli na divji sex!

Glej ga, glej … zdej se bo pa tko ponujal kot oni Matjaž ;-)))

Nikoli nisem dajal oglasa! Jaz kar v živo, sam da jo ima! Aja, saj jo ima vsaka!

Ja, to ja!
3x na teden po 3 ure, pol pa lahko mirne duše parkrat vmes tudi samo po 7 minut!!!!!

Vidiš da vem kaj ti paše? Ni čudno, ne bi bila prva Štajerka!

Nekje sem bral, da so tisti, ki kritizirajo oz. se grejo homofobe sami prikriti homoseksualci. S kritiko navzven namreč dokazujejo sami sebi katere stvari so za njih pravilne in katere ne. Če pomislim na nekatere naše politike… 🙂 No, edino Juriju priznam, da je “Jack”! 😉 Pa tudi tisto telefonijo mu rade volje plačam!!!

Pisanje nč ne dokazuje ;-))))

New Report

Close