Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu plašnice dol!

plašnice dol!

ja, maš prav … a zdaj hočeš povedat, da je pisanje eno, resnica pa nekaj čisto tretjega???
se mi je zdelo, ja ;-))))

Ne, to ne… Ampak morda teoretično… pač pišem tako kot pišem, v resnici sem pa prav sramežljiv fante ;-)))))

Jaz temu ne bi dejala zaplankanost, prej slovenska zavist in fofšija.Kajti največ negativnih debat in mnenj delijo ravno taki ljudje, zakaj že….o tem pa ne bi, bi morala napisati romane.

če pa nekdo normalno napiše tule svoje mnenje, se meni to ne zdi zaplankanost, mene osebno tange na moških ne rajcajo, prej odbijajo, tudi depiliranih moških ne maram in kaj zdaj, sem zaplankana;)), ne nism, povem le svoje menje, kar ne pomeni da je pravo, ali da sem zaradi tega nestrpna do takih ljudi, zaradi mene so lahko goli, naj delajo kar želijo…

Mene je spodaj pobrila! Kaj pa zdaj? Zaradi tebe lahko gol skačem okoli tebe, ti pa kot da gledaš Kremenčkove?

Dragi moj, če vama to paše, zakaj pa ne…mene to ne moti;)), če si pa dober tip, si te pa še z veseljem ogledam,če bi res gol skakal okoli mene… sam verjetno bi se res smejala, ker me pobritost na tiču spravi v smeh, ja kot Kremenčki;))

A v smeh, mamesto da bi te prijelo?

Prijelo…lulat…kakat…vidiš vse to in še več te lahko prime;))…pišem dvoumno kot ti, nea se jezi name…haha

samo afne guncaš, ko ti pa rečem pa nič!

Taka sem ko ti, usojena sva si;))

Očitno draga res!

New Report

Close