Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PLASTIČNI KIRURG – poklic prihodnosti

PLASTIČNI KIRURG – poklic prihodnosti

A ni v bistvu smešno, da si večina želi spreminjat (na videz) sebe?

Pia: odrezat tiča, Ivona večje joške……….

Pa da ne boste mislili, da tega ni med ‘normalno’ soseščino. Pa pustimo nategnjene babe ala Miša, Helena…..

Čisto navadne babe si dajejo povečat joške, dvignit veke, nategnit kožo okoli brade……….. Noro!

Jaz imam sorodnico – nč, dela v pisarni, srečno poročena….. si je dala operirat veke. Zdaj gleda ko kača!
Plačala ene par 1000 €! Jeaaaa, zdaj si lepotica.

Eno top bejbo poznam, ki si je dala povečat joške. Stara 30 let!!! Je trpela, ker je imela podložene modrce?!?

Eno sosedo, ki si je dala operitat nos,. Imela je takega kot Vita Mavrič ali Barbra Streinsand. Zdaj je taka, kot …………….kot prej!

Drugače pa cenim “pogum”! Peesda, mene je strah ginekologa, zobarja…… kaj šele, da bi šla prostovoljno pod nož. Za kogo klinca??

Hja je problem če se ne počutiš ok v svoji koži. Ampak ponavadi te dame po operaciji ugotovijo, da se ne počutijo nič boljše. In potem je šele problem.

so ti kirurgi to že davno ugotovili, zato pa imajo ves svoj podmladek poleg sebe 🙂

če moški ne bi padali na velike in umetne joške, tudi ženske tega verjetno ne bi tako množično delale… ponudba in povpraševanje 🙂

Amm, pa teli plastičarji odbijače tud zmanjšajo?

Pe večji problem pa naj bi obstajal, ko to izvajvaljajo osebe, ki so z vsem zadovoljne, pa na koncu še najmanj zadovoljne. Pa če že kera to pove, ki jo nič od njenega povedanega ne krasi.

Mogoče išče lepotnega, ki bo mal višje pogledal in lahko kaj sešraufal, če že ona ni bila, pa priložite sami, ker se njej dovoli, argument nazaj pa ne, če je le samo na istem. Da opazi razliko.
Verjetno je možganski kompeklest bolj inovaziven, ki ga ne moreš enačiti s primerjavami.

Saj bo bolje gospe, ko boste širše pogledale. Tudi globoko..

Smeršno je pa tudi, da že vsi ostali, ki ne rabimo popravkov, zaradi lastnih kompleksov žensk pademo tudi v te sfere, ne glede na domače dogodivščine nekaterih ostalih.

Tudi, se ti zdi da imaš prevelike? 🙂

Pe večji problem pa naj bi obstajal, ko to izvajvaljajo osebe, ki so z vsem zadovoljne, pa na koncu še najmanj zadovoljne. Pa če že kera to pove, ki jo nič od njenega povedanega ne krasi.

Mogoče išče lepotnega, ki bo mal višje pogledal in lahko kaj sešraufal, če že ona ni bila, pa priložite sami, ker se njej dovoli, argument nazaj pa ne, če je le samo na istem. Da opazi razliko.
Verjetno je možganski kompeklest bolj inovaziven, ki ga ne moreš enačiti s primerjavami.

Saj bo bolje gospe, ko boste širše pogledale. Tudi globoko..

Smeršno je pa tudi, da že vsi ostali, ki ne rabimo popravkov, zaradi lastnih kompleksov žensk pademo tudi v te sfere, ne glede na domače dogodivščine nekaterih ostalih.[/quote]

Gugl translejt?

Tudi, se ti zdi da imaš prevelike? :)[/quote]

hahaha, kok pa veš???

Jaz sem se dala operirat že pre davnimi 25 leti – najboljša odločitev mojega življenja, Ja, je bolelo, bilo je drago, ampak postala sem drug človek. Nič več posmehovanja ne ulici. Veste, ga slišimo, tudi če vi mislite, da ga ne. In boli, pa zbija samozavest. Hvalabogu za plastično kirurgijo, da popravi, kar je mati narava zamočila.
Nikoli pa si ne bi dala operirat gubic. To človeka bogati. Staranje je naravno. Bi si pa dala veke, ker mi zapirajo vidno polje. Samo me je strah efekta. Nočem izgledat nenaravno.
Ne obsojajte na suho. Če ima človek kompleks, je najboljša rešitev, da zadevo odpravi. Jaz potem nisem imela nobene operacij več, samo tisto, kar me je motilo od najstniških let dalje.

Tudi, se ti zdi da imaš prevelike? :)[/quote]

hahaha, kok pa veš???[/quote]

Sanjala sem o tebi, pa se mi je zdelo, da maš večje kot jaz 😛

V bistvu je ravno to problem. Ker je toliko primerov, ki naravnost bodejo v oči s svojo plastiko in se morajo skorajda izogibati sonca, da se ne stopijo, se vse meče v isti koš. Si že slišala, da bi kdorkoli obsojal Prevca, ker si je popravil brado? Jaz nisem. Po drugi strani pa se vsi posmehujejo znanki, ker si je prsi iz D košarice povečala na F, zdaj pa si jih je zmanjšala na B in hodi na terapije zaradi hrbtenice. No, meni je to zelo žalostno.

hahaha, kok pa veš???[/quote]

Sanjala sem o tebi, pa se mi je zdelo, da maš večje kot jaz :P[/quote]

O šit! Jah lej, sam zgleda da nauš nkol z- vedla ali so sanje resnične…

Sanjala sem o tebi, pa se mi je zdelo, da maš večje kot jaz :P[/quote]

O šit! Jah lej, sam zgleda da nauš nkol z- vedla ali so sanje resnične…[/quote]

Hja no, saj še raje potem ne zvem… Mam fobijo pred raznimi bavbavi in moškimi z velkimi odbijači 🙂

O šit! Jah lej, sam zgleda da nauš nkol z- vedla ali so sanje resnične…[/quote]

Hja no, saj še raje potem ne zvem… Mam fobijo pred raznimi bavbavi in moškimi z velkimi odbijači :)[/quote]

Ja hudiča koga sem ti pa naredu d maš fobijo pred menoj?

So odbijači podočnjaki?


Odbijači so spredaj, blatniki pa zadaj.

Hja no, saj še raje potem ne zvem… Mam fobijo pred raznimi bavbavi in moškimi z velkimi odbijači :)[/quote]

Ja hudiča koga sem ti pa naredu d maš fobijo pred menoj?[/quote]

Ja ne vem kako to začaraš, ampak ti kar velikokrat uspe 🙂


Odbijači so spredaj, blatniki pa zadaj.[/quote]
Tenx.

Ja hudiča koga sem ti pa naredu d maš fobijo pred menoj?[/quote]

Ja ne vem kako to začaraš, ampak ti kar velikokrat uspe :)[/quote]

Jbg, lepa dekleta ljubijo barabe… (ostale pa zabava Robi;)

Ja ne vem kako to začaraš, ampak ti kar velikokrat uspe :)[/quote]

Jbg, lepa dekleta ljubijo barabe… (ostale pa zabava Robi;)[/quote]

Pa kaj se ti pritožuješ, saj si barabica 😛

Vsi plastični kirurgi zagovarjajo, da mora človek sebe sprejeti točno tak kot je. Dokler časa človek ne bo na takem nivoju bodo pa delali operacije. Vsi kirurgi rečejo pa ne bomo delali tega, ko bo človek na tako visokem nivoju..Kot da je to edino delo na svetu za njih plastik fantastik.

New Report

Close