Najdi forum

Playa

Čir…
Torej sem bila v novem lokalu Jana……med Portorožem in Bernardinom nekje vmes,…..in moje oči so bile močno zdresirane, da bi opazile njega….in……..
njega ni….mater kak sem jezna……
ampak enega Plestenjaka pa sem vidla…Doro…..vsaj mamo, če se že sin potepa kje drugje……
Pa sej bom vajo ponovila, enkrat pa ja ga bom trefla,…hahahahahah….

ti kar………hahahahah………..par komadov njegovioh mi je všeč; samo on mi ni. Saj je simpatikus……..ampak ni moj broj. :)))

Pa rikverc….pa ne tako no…
da bi ga ti vidla ob otvoritvi njegovga lokala,…..torej
je sedel na belih blazinah, obdajale so ga bele zavesice, in on…….v črni srajci…..temne očalčka,…..tiste laske…….njami ej, da bi bil sam tam not v tistem prostorčku, bi še šla, pa kaj ko so trije bili,..pa me je mal zvilo,..hahahah

si zmerla falus?

ha ha ha…..ga je nekam tak zavil, da ga nisem niti opazla,..hahahahaha

Ej………….a je res topli?……….No, tak malo čveka, saj veš, ker je bilo toliko govora o tem že……..Mene namreč malo zebe.
:)))))))))))))

Joj ko bi jaz vedel kaj ti sploh hočeš? Mislim da niti sama ne veš kakšnega deda bi rada? Že zadnjič, ko si omenila Yula Brinnerja sem opazil da si cepljena proti izbiri moškega. Kaj te Plestenjaku manjka? Res da mi niti ena njegova pesem ni všeč samo babe se pa kar lepijo na njega. Meni deluje kot pravi moški. Morda pa ti gledaš samo to kaj ima moški v hlačah in denarnici? LP M.

Oprosti; nehaj mi s takimi že 1x. Imam pač svoj pogled in naj to ne bo tvoj problem!
Sploh pa nisem pleh *****, ali nora na denar; če bi bilo tako, potem bi mi bil tudi Plestenjak všeč.

rikverc……..en lep pozdravček, tu iz teh vročih, soparnih krajev,…
upam, da se kmal kaj vidimo…..

jaz tudi upam! :)))))
En cmok iz ledenega maribora! hahaha

Saj ne rabiš biti jezna, toda jaz še tako zahtevne ženske nisem videl. Tu čitam, ko te ženske vprašujejo in ti skoraj vsaki dan pišejo za mnenje o tem in onem filmskem igralcu in se še niti za enega nisi odločila. Seveda ti ne nudijo igralca toda nekaj v stilu tega človeka in ga ni moškega med igralci, ki ti bi bil všeč. Kvečjemu tu in tam kakšen pokojni? Sicer pa glede na to kako krasno ti izgledaš imaš tudi zato tako zahteven kriterij? Don’t worry be Happy

Je lušten lokalček? Ma kaj to je tam, ki sva zadnjič tisto gugalnico iz vode vlekle? hahaha

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

A te je minila fjaka? :)))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Crkujem od smeha…………….
Uživaj!

New Report

Close