Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Po ločitvi čisto podivjana

Po ločitvi čisto podivjana

Ne vem na koga naj se še obrnem po nasvet, na pamet mi pride samo ta forum. Oče in prijateljice so že dali roke stran, psihologinja pa pravi, da brez njenega sodelovanja ne bo šlo.

Gre za mojo mamo. Pred enim letom sta se z očetom ločila. Dejansko sta se razšla sporazumno in v prijateljskem odnosu. Par sta bila od šestnajstega leta, ona njemu prva punca, on njej prvi fant. Oče je po ločitvi spozna žensko, s katero imata kup skupnih interesov, gresta lepo počasi. Mama pa je druga pesem. Od dne, ko je ločitev uradna, ko jo je zapila s prijateljicam, je adijo pamet. Ker živiva v isti hiši vidim in slišim, več kot bi si želela. Po službi je ni nikoli direkt domov, moške menjava bolj pogosto kot spodnje perilo. Prihajajo stari, mladi in tisti srednjih let. Za vikende je odsotna, rajši je ne vprašam kje vse se potika. Stara je 46 let, je samska, zasluži dobro, s sestro sva samostojni, vnukov še ni. Ko se želim z njo pogovoriti, mi pravi, da sem zategnjena, naj se sprostim in uživam, ker v zakonu vse to odpade. Rada mi pove, da je bil zakon največja napaka, sploh, ker se je vezala tako mlada, da brezskrbnega mladostniškega življenja ni imela prilike. Jo skušam razumeti, pa vendar se mi zdi, da to ni življenje primerno za zrelo žensko. Če že živi razvratno, naj bo vsaj malo bolj diskretna. Skrbi me da si bo zafurala življenje, da bo prišla na slab glas, na koncu pa bo ostarela ostala sama in razočarana.

Hmmm…ampak da bi se posvetila sebi pa delala na tem, da se osamosvojis, gres tudi fizicno v odraslo zivljenje, brez dnevnega vpliva staršev pa ne gre?

 

Naj uživa, privošči ji, tebi je pa že čas, da odrasteš, spokaj od doma, da bo mami imela mir.

No ja, prosto fukarjenje naokoli zagotovo ne paše v brezskrbno mladostniško življenje.

Verjetno se je poročila zaradi reda in ne ljubezni, prave želje biti s tem moškim, pa jo je to malo pa pomalo požiralo, pa je sedaj dala na širom svoje mednožje marsikomu.

 

In še to-to da se ne kurbaš naokoli ne pomeni da si zategnjena! lahko si še kako vroča mačkica s svojim partnerjem /možem, ni ti pa v interesu svojega telesa delit kar z enimi ane.

Kot jaz razumem je, da imata z mamo vsaka svoje stanovanje v hiši, ne pa da živita skupaj, drži?

Sigurno ni lahko gledati svojih staršev kako menjajo partnerje, sploh, če veš, da gre samo za sex. Ne vem, obrni se stran, ne meni se kaj dela mami. Ona ni tvoja skrb. Je odrasla punca, odgovorna za svoja dejanja.

No ja, kdo bi pa z uzitkom gledal svoje starse, kako vsak drugi mesec pripelje domov nekoga drugega in se obnasa kot najstnik. Mama res rabi strokovno pomoc, ker se ni prebolela locitve, mogoce jo boli, ko vidi tvojega oceta srecnega z drugo. Pusti jo, naj sama pride do spoznanja, da jo menjavanje moskih ne bo osrecilo, cez 10 let bo pa imela slabo vest, da je tako ravnala, tudi vnuki ne bodo ravno ponosni na babico, ce bodo vsako toliko casa spoznali njenega novega ljubimca.

Lahko ji pa na fini nacin parkrat omenis, kako si vesela, ko vidis oceta, njenega bivsega, srecnega, ko je spoznal resno partnerko, in ko te mama poklice ter te ni doma, omenis da si z ocetom in njegovo partnerko. V glavnem omenjaj ji, da sta oce in nova zelo prijetna, delujeta zrelo, resno, ji omenis, da si ju kdaj tudi povabila na kak tebi pomemben dogodek, kak rojstni dan, njo pa recimo ne povabis in ce te vprasa, zakaj ne, ji kar povej, da ti je nerodno, ker se obnasa kot najstnica itd. Naj mama spregleda na grd nacin , ce ne gre drugace.

Dajte ji mir. Ženska je od 16ga leta za druge počela stvari. Za tvojega očeta, za otroke…..sedaj lahko živi zase. Živi še ti zase. Če ti ni všeč kaj počne v svoji hiši se odseli. Pač ima obdobje druge pubertete očitno in misli da živi še za vse kar je zamudila. Jo bo minilo. Ampak zaenkrat je pač to njeno življenje. Njena odločitev. Je pa še zelo mlada. Ne rabi sedaj živeti kot penzjonist zato da tebi ne bo nerodno. Tako kot ti verjetno ne želiš da se vtika v tvoje življenje, se ti ne vtikaj v njeno. Ni bilo dovolj da je 30 let življenja živela “tako kot se spodobi”? Resno, imej malo spoštovanja do nje kot osebe. Ni samo tvoja mami. Je tudi ženska. Kakšna se mora pa sama odločiti. Trenutno se še išče očitno. Kar ni nič čudnega za nekoga ki je pri 16ih začel “resno življenje” se it. Resno, ni dolžna tako živeti kot ti misliš da je prav.

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

Mama, očitno vroča MILFica je končno pričela uživati v življenju. Osvobodila se je verig zakona in začela življenje zajemati s polno žlico.

“Jo skušam razumeti, pa vendar se mi zdi, da to ni življenje primerno za zrelo žensko. Če že živi razvratno, naj bo vsaj malo bolj diskretna. Skrbi me da si bo zafurala življenje, da bo prišla na slab glas, na koncu pa bo ostarela ostala sama in razočarana.”

Življenje, če že, si je zafurala s (pre)zgodnjim skokom v zakonski jarem. Zato pa kot zrela ženska toliko bolj uživa, počne stvari, ki jih prej ni, dasiravno obratno kot večina, ki se seksualnih fantazij naužije v mlajših letih, kasneje pa se umiri. Najbolj si bo življenje zafurala s tem, da ga bo zaradi bojazni, da ne bi “prišla na slab glas” preživela po idejah drugih, obenem pa zapostavila lastno srečo. Prvič jo je stalo tridesetih let, bi želela, da jo tudi drugič in bo nakoncu res razočarana nad bridkim spoznanjem, česa vsega v življenju še ni okusila ali morda raje se dodobra naužila, pa če tudi… 🤗

Bistvo življenja je namreč skrito v HEDONIZMU❗

HUH ☺☺☺ … frajtonarce po 40…tem — jih je kar opravek handlati ☺
Si privoščijo vse svoje namišljene zamude in domišljije ☺☺☺

Kar pričakovano. Če se mlad ne znoriš, kasneje seka ven. Hoče nadoknaditi, skušaj jo razumeti, čeprav verjamem, da je vse skupaj neprijetno. Verjetno se bo čez čas unesla.

Kupite ji takle vibrator – če je njen IQ kolikortoliko, bo dojela:

 

https://www.aliexpress.com/item/1005003070271868.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7e317fcevzR8ho&algo_pvid=ec9db5c7-1219-4879-902b-77c77deec02e&aem_p4p_detail=20211017114026143611441373790022136285&algo_exp_id=ec9db5c7-1219-4879-902b-77c77deec02e-5&pdp_ext_f=%7B%22sku_id%22%3A%2212000023784182393%22%7D

 

Taksne zenske si v vecina primerov zavozijo zivljenje. Ce se mene vprasa, ji ni vec pomoci.

Fake. Brez veze se trudite

A morda kdo pozna kaksno zensko, da se po locitvi ni zacela kurbat. Jaz je ne poznam. Vse so iste.

Pusti jo pri miru. Ona je sedaj na svojem “duhovnem” popotovanju, kjer se išče. Pusti jo, da se sama najde. 😎

. https://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM

Odgovor na objavo uporabnika
Midnight Lady, 17.10.2021 ob 20:59

Taksne zenske si v vecina primerov zavozijo zivljenje. Ce se mene vprasa, ji ni vec pomoci.

Zavozijo si ga s tem, da živijo po “navodilih” drugih, hkrati pa zapostavljajo lastno sreča, dasiravno je ta v altruističnem deljenju seksualnih fantazij.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 17.10.2021 ob 21:22

Zavozijo si ga s tem, da živijo po “navodilih” drugih, hkrati pa zapostavljajo lastno sreča, dasiravno je ta v altruističnem deljenju seksualnih fantazij.

To pa je sreča, da vozis domov pred otroka vsak mesec drugega loverja. A ce si je zelela bit v mladosti striptizeta, prodajalka ljubezni, ji boste sedaj predlagali, naj izživi sedaj taksne fantazije. Da bi bila vsaj bolj diskretna, ce jo ze tako srbi.

Odgovor na objavo uporabnika
Kata HN, 17.10.2021 ob 18:13

Ne vem na koga naj se še obrnem po nasvet, na pamet mi pride samo ta forum. Oče in prijateljice so že dali roke stran, psihologinja pa pravi, da brez njenega sodelovanja ne bo šlo.

Gre za mojo mamo. Pred enim letom sta se z očetom ločila. Dejansko sta se razšla sporazumno in v prijateljskem odnosu. Par sta bila od šestnajstega leta, ona njemu prva punca, on njej prvi fant. Oče je po ločitvi spozna žensko, s katero imata kup skupnih interesov, gresta lepo počasi. Mama pa je druga pesem. Od dne, ko je ločitev uradna, ko jo je zapila s prijateljicam, je adijo pamet. Ker živiva v isti hiši vidim in slišim, več kot bi si želela. Po službi je ni nikoli direkt domov, moške menjava bolj pogosto kot spodnje perilo. Prihajajo stari, mladi in tisti srednjih let. Za vikende je odsotna, rajši je ne vprašam kje vse se potika. Stara je 46 let, je samska, zasluži dobro, s sestro sva samostojni, vnukov še ni. Ko se želim z njo pogovoriti, mi pravi, da sem zategnjena, naj se sprostim in uživam, ker v zakonu vse to odpade. Rada mi pove, da je bil zakon največja napaka, sploh, ker se je vezala tako mlada, da brezskrbnega mladostniškega življenja ni imela prilike. Jo skušam razumeti, pa vendar se mi zdi, da to ni življenje primerno za zrelo žensko. Če že živi razvratno, naj bo vsaj malo bolj diskretna. Skrbi me da si bo zafurala življenje, da bo prišla na slab glas, na koncu pa bo ostarela ostala sama in razočarana.

Ostarela bo itak ostala sama in razočarana, to je skoraj neizogibno, ker desce itak večinoma prej pobere, zato ker zdaj uživa, ne bo nič bolj nesrečna potem. Treba je izkoristit mladost, kolikor je je še ostalo, tako kot ti je rekla, da v mladih letih ne sprobaš različnih qrcev je največja napaka in nepopravljiva škoda, ne glede na to, kaj devičniški kiklarji v cerkvah pridigajo.

Ti pa tudi – če si dovolj stara, da tako temo odpreš, potem se lahko tudi sprijazniš, da je tvoja mama iz mesa in krvi in ima peechko za užitek, lahko ji rečeš samo hvala, da si je vzela pavzo od kavsa in je tebe vmes ven stisnila. To je to, živi svoje življenje, ne svoje mame komandirat.

Odgovor na objavo uporabnika
Na koncu ji bo zal, 17.10.2021 ob 21:55

To pa je sreča, da vozis domov pred otroka vsak mesec drugega loverja. A ce si je zelela bit v mladosti striptizeta, prodajalka ljubezni, ji boste sedaj predlagali, naj izživi sedaj taksne fantazije. Da bi bila vsaj bolj diskretna, ce jo ze tako srbi.

Saj veš kaj pravijo: “bolje pozno kot nikoli!” Pa naj se izživi dokler ji je to v veselje… 🤗 Kaj pa je s poklicem striptizete in prodajalke ljubezni narobe⁉️ Dekleta v tem biznisu lepo zaslužijo, kar pa jim je lahko odlična odsokočna deska za nadaljne življenje.

Sicer pa, kot sem že napisal, prvič jo je stalo tridesetih let, naj jo tudi drugič in bo nakoncu res razočarana nad bridkim spoznanjem, česa vsega v življenju še ni okusila ali morda raje se dodobra naužila, pa če tudi… 🤗

Hedonizem hedonizem…

To su oni koji su izgubili nadu. Nevem kako tocno pise… Da jih ikakvo dobro ceka….

Kaksen hedonizem? To je hlastanje za drobtinicami. To je tebi zivot? To je tebi uzivancija?

 

A ves kaj je uzivanje? Da se gres hedonizem?

En te masira. Drug te z palmovo vejo hladi. Tretji ti nosi za pit. Cetrti te pa sprasuje ce rabis se kaj.

Enkrat sem gledal enega… Je vzel pokec denarja pa vrgel cez okno hotela v monaku. Ja.

 

A ti? Ides na bon u ankaran in si mislis jesam jak/a… To je život! Da vsak petek ko oddelas teden gres ven? To je tebi hedonizem? Da si kalkuliras in sestevas koliko lahko zapravis da bodo poloznice poplacane?

Jaaaaaadno.

 

Ja. Ko reala. Sej se ne da vsega napisat. Tezko zivis ti. Zato pa ti “odklop” in beg od problemov in realnosti toliko pomeni. Aj da bi bilo da zivis za svojih 5 minut… Niti to. Za 5 sekund.

Nisi skontal.. Da to ni pravi zivot.

Pa seeej te razumem. Sej je vecina taksnih.

Bolje danes drobtinico kot pa jutri z polno zlico.

Naj te opomnim poba, da je tudi “prifukana pot do vrha”, kakor si jo enkrat poimenoval, vseeno pot do vrha. Zadnjič sva se v eni izmed tem prerekala ravno o zaslužkih v povezavi z žgečkljivimi vsebinami pa si to početje vehementno obsojal kot nekaj slabega četudi je precej donosno.

Se pravi, če združiš prijetno s koristnim, te to v življenju lahko daleč ponese in v tem še uživaš… Grozno, kaj?

 

Če ti rata.

Ne znaš drugače. Tamle na borzi piiiii… Ti pa😂…

Leta se nabirajo. Mrdi malo. Da ne boš odslužena 😬😉…

 

Sej piše. Poniženje. A tamo još gore. (težje ne gor)

 

To je tista veš… Hmmm.. I dont have skill. I dont have brain.

What i could offer? 😬😂

 

Dze su ti te pare? 5 lajkov na objavo? Heh… Kontaktiraj sorajo. Gres malo u dubaj da serjejo po tebi…

Pot do vrha je pot do vrha ne? Od blata do zlata😬😂

Sta fali… Itak noben ne bo vedel. Bos lahko bila osabna in glumila kako si ti ah in uh. Sej noben ne bo vedel da so srali in scali po tebi. Pa tudi ce bi… Itak bos na vrhu…

 

Zanimivo koliko imajo nekateri tercialci za povedati zoper določene gospodarake panoge, hkrati pa niti besedice čez intelektualno prostitucijo, ki smo jo priča vsak dan, tudi na MONu in to vsakodnevno.

Od puritanske morale se ne da živeti, prav tako ne prinaša napredka. Pri tem tercialskem pojmu, gre za hroščka v možganih, ki je blazno destruktiven in nazadnjaški. Osebam vzbuja nelagodne občutke, jih ogradi ter oddaljuje od uspeha. Nekateri se mu popolnoma podredijo, klasičen primerek tega pa vidimo na primeru določenega komentatorja sodelujočega tudi v tejle temi.

Res ne razumem, pa kaj ljudje danes mislijo, da se moralo da dobro prodati, da jo tako skrbno negujejo, ali kaj?

Se strinjam, da je izgubila kompas in da pretirava.Zdaj bi rada vse nadoknadila, česar v mladosti ni doživela.Se pa strinjam, da bi morala to izvajati diskretno in ne vsem na očeh.

Je pa očitno, da ne zna živeti v ednini in zato si išče partnerja.Ker je imela v mladosti samo enega, sedaj šele pravzaprav spoznava moške.In to zelo aktivno.

Se pa ni treba bati zanjo, da bo ostala sama.Ker ne bo.Prej ali slej bo dobila nekoga.In upajmo, da bo pravi.

Do takrat pa ne moreš drugega, kot da se enkrat postaviš pred njo in ji z utemeljenimi in odločnimi besedami poveš, naj vendar vse skupaj malo poskrije, ker ti več ne veš, ali si njena hčerka ali boš zdaj njena mama in boš morala delati red pri hiši, da ne bo šlo čez mejo dobrega okusa.In normalnega življenja tudi zate.

New Report

Close