Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Po mestu vse polno burk

Po mestu vse polno burk

aplavdiram, eden redkih sestavkov, ki orisuje svet kot je – pisan, raznolik, lep …

p.s.: predsodke razbijamo s potovanji, branjem tematike – strokovna literatura…[/quote]
Tudi jaz poleg službenih in zasebnih potovanj prebiram strokovno literaturo – predvsem s področja varnosti. Zato pa že dolgo ne sanjarim več o multikulti harmoniji.

aplavdiram, eden redkih sestavkov, ki orisuje svet kot je – pisan, raznolik, lep …

p.s.: predsodke razbijamo s potovanji, branjem tematike – strokovna literatura…[/quote]
Lakota vojna kriminal itd ..tudi to je svet ne sam rozice v glavah idealistov
Sam vi ne hodite na taka potovanja kjer se to vidi niti ne berete strokovne literature o teh zadevah

Na našem koncu (daleč od Lj) jih je tudi kar nekaj. Če se jim da okrog hodit zadekane je to njihov problem. Mene v to nihče ne stlači in pika. Eno gospo sem pred leti dostikrat srečala v Šparu in je bila vedno zadekana. Zadnjič enkrat sem jo srečala po dolgem času….pa nobene rute nikjer. Očitno je končno dosegla, da jo je mož pustil pri miru in naokrog hodi kakor hoče. Od znanke mama tudi ne nosi več rute.


Kaj pa mislis da je. To je poklic ki se nikoli ne neha. Sem bila veckrat pri nunah in to je poklic ki zahteva celega cloveka. Sluzenje ni nic drugega kot poklic. Tudi ti nekomu sluzis in zasluzis denar. Vcasih delas odvisno od sluzenja ali dela dnevne pa nocne pa cepas dvojni siht pa dezurstva.. Nuna je poklic fizicni intelektualni in duhovni 24 ur 7dni v tednu celo zivljenje razen ce izstopi.[/quote]

Biti nuna ali duhovnik je mentalno neravnovesje, kjer ti domislijski prijatelj razlaga kaj hoce od tebe. :)[/quote]

:-)))) res je.
in nosti burko, nikab, karkoli je že..je podobna finta, v današnjem času.

oni se bodo zelo težko prilagodili našemu liberalnemu načinu življenja..na svojem ozemlju so si enaki med sabo, tujci se morajo itak njim prilagajat in njihovim navadam.. tu pri nas, ko pa ženske na pol nage leta(j)mo okoli, pa bolj težko..slej ko prej se bomo začeli mi prilagajati njim..na svojem ozemlju..da jih ne bomo užalili, da jih ne provociramo, ne vodimo v skušnjave, ne travmiramo, da se čimbolj počutijo kot doma..itd.

Črnci ne sodijo v naše okolje ker niso prilagojeni za življenje tu. Oni so prilagojeni za življenje na vročini. Isto kot neke tujerodne živalske vrste in rastline, ki se jih IZTREBLJA…. Čudno, mar ne? Zakaj misliš, da bi moralo biti za ljudi pa kontra?

Tudi cigani ne sodijo v našo okolje, ker niso prilagojeni za življenje tu. Oni so prišli iz današnje Indije, Pakistana in bodo rabili še dolga tisočletja, ja tisočletja, da se bodo prilagodili, ker evolucija poteka počasi.

Zato je multi-kulti dobesedno norost, blaznost… dobesedno. Isto kot naselitev zajcev in mačk v Avstraliji, ko je na tisoče živalskih vrst izumrlo…. Zajci so se pa tako zaredili, da so v laboratoriju ustvarili kugo, da so se jih znebili… In nekaj podobnega se bo zgodili tudi s človeškom. Nepredstavljivo? Niti ne, če ni več kotička na zemlji, kamor bi lahko šel….

Ti s tujim imenom in veliko širino srca, a lahko spokaš! Tja, kjer so enako širokosrčno kot ti! Mene pa motijo takele bejbe, ki mislijo, da so multi kulti- na žalost za moj denar!


Točno to so prepričani ti slepi zagovorniki. Da jih imajo ti zatravmiranci za bedake, jim še ni potegnilo.

A potem nekdo iz neke doline pod Triglavom tudi ne sme it na Primorsko živet, da ga ne skuri?

p.s. Včasih res ne vem ali se zajebavate ali ste res tako neumni.

Črnci ne sodijo v naše okolje ker niso prilagojeni za življenje tu. Oni so prilagojeni za življenje na vročini. Isto kot neke tujerodne živalske vrste in rastline, ki se jih IZTREBLJA…. Čudno, mar ne? Zakaj misliš, da bi moralo biti za ljudi pa kontra?

Tudi cigani ne sodijo v našo okolje, ker niso prilagojeni za življenje tu. Oni so prišli iz današnje Indije, Pakistana in bodo rabili še dolga tisočletja, ja tisočletja, da se bodo prilagodili, ker evolucija poteka počasi.

Zato je multi-kulti dobesedno norost, blaznost… dobesedno. Isto kot naselitev zajcev in mačk v Avstraliji, ko je na tisoče živalskih vrst izumrlo…. Zajci so se pa tako zaredili, da so v laboratoriju ustvarili kugo, da so se jih znebili… In nekaj podobnega se bo zgodili tudi s človeškom. Nepredstavljivo? Niti ne, če ni več kotička na zemlji, kamor bi lahko šel….[/quote]

Aja, sej res, ko bo toliko ljudi na zemlji bo kuga prišla sama od sebe….

Danes ponoči je bil članek ob polnoči v Večeru, da dobimo še 60 migrantov? Naj si jih Fistravec vseh 60 naseli domov in naj jamči za njih. Me res zanima, če bo raja še dolgo tiho?

Vile v roke, gnojeve škornje na noge, pa gremo nad Turka!

Saj to je približno domet raje, kajne?

Včeraj zvečer na prešercu, predvčerajšnjim na Tromostovju in prešercu, vsak dan na Zmajskem mostu, pred magistratom, po stari Ljubljani….Ampak to so turisti.
V resnici pa na Trubarjevi (kjer se začenja Vzhod in stari prebivalci pospešeno prodajajo svoja stanovanja), pa v okolici Kotnikove in tamkajšnjega azilnega doma (kjer je količina bradatih kar velika), pa na Rudniku v Supernovi in leklerku, pa ….. v BTC- ju, pa ….. možakarji v 3/4 hlačah in maxi bradi in ene 3 tete v popolnoma črnem, pa rajda pamžovja za njimi. Nisi še nikoli videla? Slabo gledaš!

Črnci ne sodijo v naše okolje ker niso prilagojeni za življenje tu. Oni so prilagojeni za življenje na vročini. Isto kot neke tujerodne živalske vrste in rastline, ki se jih IZTREBLJA…. Čudno, mar ne? Zakaj misliš, da bi moralo biti za ljudi pa kontra?

Tudi cigani ne sodijo v našo okolje, ker niso prilagojeni za življenje tu. Oni so prišli iz današnje Indije, Pakistana in bodo rabili še dolga tisočletja, ja tisočletja, da se bodo prilagodili, ker evolucija poteka počasi.

Zato je multi-kulti dobesedno norost, blaznost… dobesedno. Isto kot naselitev zajcev in mačk v Avstraliji, ko je na tisoče živalskih vrst izumrlo…. Zajci so se pa tako zaredili, da so v laboratoriju ustvarili kugo, da so se jih znebili… In nekaj podobnega se bo zgodili tudi s človeškom. Nepredstavljivo? Niti ne, če ni več kotička na zemlji, kamor bi lahko šel….[/quote]

Ludje sprejemajo živalsko raznolikost obenem pa trdijo,da smo vsi ljudje enaki.
To je tako kot,če bi rekel,da sta tiger in lev isto sranje.
Ne govorim o tem kdo je boljši,govorim o naravnih zakonitostih.
Ljudje smo si različni,zato smo si ustvarili džave,da lahko živimo po svojih merilih.
Afrika je 1000x večja od Slovenije.
Mogoče Slovenci silimo tja?
Imajo opcijo oditi v katerokoli Afriško državo kjer bi lahko bili med svojimi,oni raje gredo v Evropo,ker vedo,da bodo tujci lepše poskrbeli za njih kot njihovi.
Pa smo spet pri dilemi,da smo Evropejci “zaplankani”.
Naravne migracije razumem,tudi poslovne razumem,te kolonizacije Evrope pa ne podpiram,ker vsi vemo,da to vodi v nižji standard,povišanje kriminala,terorizma in destabililzacijo Evrope.
Tole lahko pelje en čas,ko pa bo prišlo do določene točke pa se bo folk uprl in bodo spet državljanske vojne v Evropi in novo vzpostavljanje mej.

Samo eno vprašanje imam glede nošenja teh burk.

Ko pišete, da se bo treba prilagajat narodu, ki zapoveduje nošenje teh oblačil, pa mislim prav na črno obleko do tal, zakrit obraz, odprtina za oči samo.
Ali bi lahko na primer v Sloveniji kjer je veliko samskih žensk

, dol v muslimanskem svetu jih najbrž vse pospravijo sultani, pa tudi hodijo ven samo v spremstvu svojih mož ali pa več takih žensk skupaj…

lahko tukaj samske ženske Slovenke se prilagodile in se oblekle v to črno obleko z odprtino za oči in hodile po ena sama naokrog, tako kot sedaj pogosto ali bi si morale najti nekega pastirja za izhode oziroma druščino še kakšne tako oblečene Slovenke?

Pa tudi, če se ne bi bilo treba prilagajat samo informativno me zanima, ali bi izpadla čudna in sumljiva, če bi se v burki sprehodila po Ljubljani ali kjerkoli drugje, sama brez spremljevalca ali spremljevalk?
Npr. mi je zelo všeč oblačilo in praktično sploh za pozimi ko mraz in veter brijeta po obrazu.


Če boš imela čez rame ak47, ti ne bo nihče težil:-)))


In še strežno osebje je iz Pakistana ali pa Indije in niso muslimani! Torej so une, ki tole lepijo neumne ali pa nič ne razumejo! Upajmo samo, da tile turisti, ki begajo po Sloveniji, tukaj ne bodo ostali! Upajmo!

Prihajajo iz ilegale iz vseh lukenj. Zdaj čutijo, da je njihov trenutek. Še sanja se nam ne, koliko tega sranja je že pri nas. Desetletja. Zdaj so pa pogumni ratali.

Prepovedat!!!

Včeraj zvečer na prešercu, predvčerajšnjim na Tromostovju in prešercu, vsak dan na Zmajskem mostu, pred magistratom, po stari Ljubljani….Ampak to so turisti.
V resnici pa na Trubarjevi (kjer se začenja Vzhod in stari prebivalci pospešeno prodajajo svoja stanovanja), pa v okolici Kotnikove in tamkajšnjega azilnega doma (kjer je količina bradatih kar velika), pa na Rudniku v Supernovi in leklerku, pa ….. v BTC- ju, pa ….. možakarji v 3/4 hlačah in maxi bradi in ene 3 tete v popolnoma črnem, pa rajda pamžovja za njimi. Nisi še nikoli videla? Slabo gledaš![/quote]

In te tete so vse dejansko v burkah? Hja, potem ali sem res slepa ali pa ti ne veš, kaj je burka.

p.s. Eno sicer redno srečujem, ampak je še vedno ena, jih ne štejem xy, ker sem jo srečala ob različnih urah/dnevih :p

Ja, na žalost je res. MI se bomo morali prilagoditi NJIM, drugače bodo naše glave padale:(( Poglejte, kam je “multi-kulti” in nespametna demokracija ter politična korektnost pripeljala Evropo in Evropejce. Do sem.

Meni se pa dopade oblačilo in mi res ni jasno zakaj ta vik in krik. Mislmi, da ima to pokrivalo kar precej pozitivnih lastnosti:
-nimaš problemov z izbiro oblačil
-nimaš problemov s frizuro, ven greš tudi če imaš mastne lase
-ni se ti treba šminkat
-če imaš viška kg se jih skrije pod to oblačilo
-noben ne ve kdo si, lahko hodiš in opazuješ druge
-pozimi daje dodatno toploto, tudi čez glavo in obraz

Bolj kot razmišljam bolj mi je všeč to oblačilo.

Ja, na žalost je res. MI se bomo morali prilagoditi NJIM, drugače bodo naše glave padale:(( Poglejte, kam je “multi-kulti” in nespametna demokracija ter politična korektnost pripeljala Evropo in Evropejce. Do sem.[/quote]
Pa se ne bomo! Se bomo borili, da ne bomo postali takšna greznica. Raje ostanem brez glave kot pa da živim manj vredna od živali. Če bo res hudo, bomo pa mi tisti z jopiči pod burkami.

Problem je, ker tudi ti ne veš, kdo so drugi. Zakaj predpostavljaš, da samo ti nosiš to oblačilo?

Se strinjam.
Ženske so se za zahodu več kot 100 let borile, da lahko nosimo hlače, da je uporabnost oblačil pred “moralnimi” pravili. Tega ne dam za živo glavo. Zahod je svoje ženske zasužnjeval s stezniki, dolgimi krili, muslimani pa z zakrivanjem in temperaturam neprimernimi oblačili.
Zdaj bi nam res prav prišel tisti zakon, ki je bil nekaj časa na tapeti, a je padel skozi. Prepovedat zakrivanje obraza. Enako, kot je prepovedano hoditi okrog nag. Pa res uveljavljat in rees visoke kazni predpisat. Agresivno postavljanje zase je edino, kar muslimani razumejo. Je oni psiholog vse razložil kako in kaj. Kratek povodec. Pika.

New Report

Close