Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pobesnela mama hčerine prijateljice

Pobesnela mama hčerine prijateljice

Dobili smo nenapovedan obisk, ki je prihrumel tako, da sem mislila, da bo vrata iz pantov dol snelo. Bila je mama hčerkine prijateljice. Mislila sem, da sta najmanj komu glavo odtrgali. Pobesnela mama misli, da je moja hči najbolj umazana in pokvarjena deklica kar jih je, da bo pokvarila njeno hčerko in ne vem kaj še vse mi je nalajala. Dobila ju je namreč v kopalnici, ko sta ena drugi brili intimne predele. Deklici sta stari 12 let. Meni to ni nič takega. Ona misli, da moja hči, njeno nedolžno punčico spravlja v razvrat, da bosta sigurno postali lezbijki in podobno, niti slišati ni želela, da je to verjetno razvojna faza. Mene sestra že iz najstniških let depilira, pa se mi zdi da sva izpadli čisto normalni. Hčerka mi pove veliko stvari, zato mi ni bilo jasno, da se ni prvo name obrnila, a po pogovoru, ki sva ga imeli, je problem očitno pri prijateljici. Mamo je prosila, če ji kupi britvice, pa tudi slišati ni hotela, po njeno naj bi bila še premlada za te zadeve, zato se je obrnila na mojo hčerko, ki je bolj odprte narave. Punci sta plavalki in hčerkini prijateljici je bilo nerodno, ker ji je včasih kakšna dlaka pokukala iz kopalk, pa tudi po nogah naj bi imele precej vidne, zato je prosila najboljšo prijateljico za pomoč. Meni se to zdi zrelo, kar pa za obnašanje njene mame ne bi mogla reči. Neprestano mi je ponavljala, da njena hčerka že ni taka, o tem, da bi se morala z njo pogovoriti o dotični zadevi in odraščanju ni želela slišati. Po njeno se punci ne smeta več družiti. Moja hči zelo trpi, zaradi neresničnih obtožb in zato, ker se s prijateljico ne smeta več družit. Razmišljam kako bi lahko spametovala prijateljičino mamo, saj mislim, da obema dela krivico in nepopravljivo škodo. Mislim pa tudi, da bi se morala ženska meni in hčerki opravičiti za neprimerno obnašanje. Smili se mi njena hčerka.

 

uboga otroka.

ženske žal ne moreš spametovati, ker je za to enih 30 let prepozno.

razloži hčeri, da so nekateri odrasli žal zelo zelo ozkogledni

Meni osebno pa res ni jasno, zakaj bi se 12-letnica potrebovala depilirat.

Sem sama, smo tudi pri nas zelo odprti, pa mi vseeno na kraj pametni ni padlo, da bi me depilirala (kjerkoli) mama ali pa sestra ali pa prijateljica. Nikoli.

nova provokacija, kar domišljena, mislim, da se bo kmalu znašla na naslovnici kakšnega medija.

Odločit se je treba, v katero smer boš zavila: je zdaj to razvojna faza (česa) ali sta bili samo praktični. Mislim, ja, saj je zanimivo, uvod kar napet.

Odgovor na objavo uporabnika
Mary347, 11.11.2021 ob 11:13

Dobili smo nenapovedan obisk, ki je prihrumel tako, da sem mislila, da bo vrata iz pantov dol snelo. Bila je mama hčerkine prijateljice. Mislila sem, da sta najmanj komu glavo odtrgali. Pobesnela mama misli, da je moja hči najbolj umazana in pokvarjena deklica kar jih je, da bo pokvarila njeno hčerko in ne vem kaj še vse mi je nalajala. Dobila ju je namreč v kopalnici, ko sta ena drugi brili intimne predele. Deklici sta stari 12 let. Meni to ni nič takega. Ona misli, da moja hči, njeno nedolžno punčico spravlja v razvrat, da bosta sigurno postali lezbijki in podobno, niti slišati ni želela, da je to verjetno razvojna faza. Mene sestra že iz najstniških let depilira, pa se mi zdi da sva izpadli čisto normalni. Hčerka mi pove veliko stvari, zato mi ni bilo jasno, da se ni prvo name obrnila, a po pogovoru, ki sva ga imeli, je problem očitno pri prijateljici. Mamo je prosila, če ji kupi britvice, pa tudi slišati ni hotela, po njeno naj bi bila še premlada za te zadeve, zato se je obrnila na mojo hčerko, ki je bolj odprte narave. Punci sta plavalki in hčerkini prijateljici je bilo nerodno, ker ji je včasih kakšna dlaka pokukala iz kopalk, pa tudi po nogah naj bi imele precej vidne, zato je prosila najboljšo prijateljico za pomoč. Meni se to zdi zrelo, kar pa za obnašanje njene mame ne bi mogla reči. Neprestano mi je ponavljala, da njena hčerka že ni taka, o tem, da bi se morala z njo pogovoriti o dotični zadevi in odraščanju ni želela slišati. Po njeno se punci ne smeta več družiti. Moja hči zelo trpi, zaradi neresničnih obtožb in zato, ker se s prijateljico ne smeta več družit. Razmišljam kako bi lahko spametovala prijateljičino mamo, saj mislim, da obema dela krivico in nepopravljivo škodo. Mislim pa tudi, da bi se morala ženska meni in hčerki opravičiti za neprimerno obnašanje. Smili se mi njena hčerka.

 

[/quote

Meni se pa smilite ve odprte matere iz odprtih razmerij!!!! Kaki obcestniki ste, eno je osebna higiena in nega in pogovor o tem, drugo je izvajanje tega in pred kom in s kom. Odprti starši ste največ krivi za pedofilije, inceste za 4 stenami. Ta uboga mama je verjetno pač bolj zaščitniška, nič slabega ni v tem, ti odprta pa takoj na forum obelodanit svetu! Beda.

 

 

Imam 3 hčerke, podobno stare kot te dve iz te zgodbice.

Kako bi reagirala? Punco bi poslala domov, poklicala mamo, ji povedala mirno in lepo kaj se je zgodilo in jo obvestila, da želim, da sta punce do nadaljnega čim manj skupaj. In bi za to tudi poskrbela.

Oprosti, meni ni ok, da se pri 12 depilirajo po osramju.

Odgovor na objavo uporabnika
matih treh hčera, 11.11.2021 ob 12:45

Imam 3 hčerke, podobno stare kot te dve iz te zgodbice.

Kako bi reagirala? Punco bi poslala domov, poklicala mamo, ji povedala mirno in lepo kaj se je zgodilo in jo obvestila, da želim, da sta punce do nadaljnega čim manj skupaj. In bi za to tudi poskrbela.

Oprosti, meni ni ok, da se pri 12 depilirajo po osramju.

Ti je pa ok da jim pokukajo dlake izpod kopalk in se sošolci norca delajo? Pa iz kosmatih nog? To pomaga njihovemu razvoju?

Samo zmešane kure povezujete depilacijo s spolnostjo. Punca pač noče bit kosmata. Ve se brijete samo ko obstaja šansa da se date dol?

In ne ni največ hudih zgodb mladih pri “odprtih” al kako ste se izrazile. Najhujše so tam kjer rabi otrok skrivat stvari pred starši da ne znorijo. Si raje ne predstavljam kako bi dotična mati reagirala če bi ji hči zaupala da se jo je kdo neprimerno dotikal, ali pa da so ji všeč punce recimo. Pomoje bi mati v polje odpeljali. Seveda bi hči krivila za to.

Odgovor na objavo uporabnika
ja seveda, 11.11.2021 ob 11:30

Meni osebno pa res ni jasno, zakaj bi se 12-letnica potrebovala depilirat.

Sem sama, smo tudi pri nas zelo odprti, pa mi vseeno na kraj pametni ni padlo, da bi me depilirala (kjerkoli) mama ali pa sestra ali pa prijateljica. Nikoli.

Tole mi ni jasno, kar si napisala

…niti slišati ni želela, da je to verjetno razvojna faza….

 

Kaka razvojna faza pa je britje?

Ne predstavljam si, da bi moja 12 letnica ne bi bila se sposobna se sama zdepilirat, če bi bilo potrebno.

Ne pa da bi jo mama/sestra/prijateljica.

Dajte no.

 

Naše nimajo mame. Depiliram jih kar jaz. Že od prvega dne. Posebej me še opozirijo, naj ne pozabim na anus. Sedaj me je srednja prosila naj ji kupim tampone. Baje si jih na začetku ne znajo vstavit same….

Ne vem kaj bi ti rekla.

verjetno bi mene tudi kap, ce bi stopila v kopalnico in zagledala podobno sceno.

vsekakor se strinjam, da je najvecja odgovornost na mami te deklice.

v kolikor bi imela moja hci tezave zaradi porascenosti, najverjetneje bi jaz to ze prej opazila in ji ali predstavila depilacijo ali pa v primeru, da jo ne bi motilo psihicno pripravila na odziv sosolcev. No – na ta del jo pripravljam ze cel zivljenje, pa ne vezano na porascenost, ampak na drugo problematiko.

jah, zdej je kar je.

Nimam pametnega predloga.

poklici mamo in jo pelji na kavo in ji razlozi, da vcasih dekleta resujejo izzive lahje med seboj, kot s starsi.

da pa prepove druzenje, je pa nesmiselno, saj je eni in druhi odvzela najboljso prijateljico

Pa so pri dvanajstih res že tako kosmate, da se morajo depilirati?

Ja, ene so. Verjemi, iz lastnih izkušenj povem, da bi raje videla, če bi mi nekdo pri 12 pokazal, kako se znebiš dlak, kot pa da sem se celo puberteto skrivala pod dolgimi hlačami in krili, pa sosolci so me zafrkavali.

 

Z prepovedjo druženja bo mama dosegla nasproten učinek. Vsi smo bili v teh letih, eni manj občutljivi in drugi bolj. Ni se težko vživeti in razumeti, da se mladina dela norca z vsake malenkosti na sovrstnikih, nastajajo travme, sramotni vzdevki itd. Vse kar je prepovedano je še bolj zanimivo. Naj se ne čudi če kakšno noč ne bo našla hčere v sobi, ker se bo skrivaj dobila z “prepovedanim sadežom”.

Pusti jo, da se ohladi kak dan, zdajle je najbrž prevec razburjena za pogovor. Potem jo povabi na kavo in se z njo mirno pogovori. Če se bo hotela, če ne pa pusti, sebo že s časom pokazalo, kako je prav.
Se pa takoj pogovori s svojo hčerjo…

Tudi jaz mislim, da punci nista bili perverzni ali pokvarjeni – tvoja hci in prijateljica sta pac resevali tezavo z dlakami. Saj kot plavalki imata najbrz drugacen odnos do (nagega) telesa in se drug pred drugo ne skrivata. Na bazenu tušem ali v garderobi se veckrat vidi kak del telesa, ki ga sicer nešportniki ali malo bolj zadrgnjeni ljudje skrbno skrivajo. Ampak športnikom je to naravno in to nikakor ni razkazovanje.

sicer   pa – kaj pa ce bi se punci otipavali, kaj bi sele takrat naredila ta mama? Mislim, da bi bilo tudi to del odrascanja, saj mladi v teh letih marsikaj preizkusajo in raziskujejo.

Odgovor na objavo uporabnika
noja13, 11.11.2021 ob 16:11

Pa so pri dvanajstih res že tako kosmate, da se morajo depilirati?

O ja, ene so. Odvisno od genov in barve las.

tebi se pa že od daleč vidi, da bereš samo žajfnice in FB novice.

Kok ste vsi nori

To da se zeli briti je normalno ni povezano s spolnostjo in definitivno je za pocetje punc kvecjemu kriva mama, ker je ni na tem podrocju poducila oz podprla kar kaze da daje svoja nacela preko hcerine samozavesti in samopodobe. Gospa , ce je zenska tako kratka v glavo jo pustite na miru ne skusajte ji dopovedati stvari ki jih tako ali tako ne bo razumela in jasno povejte svojo hceri da s tem ni nic narobe.

Lep pozdrav

Jaz sem kupila električni brivnik, tudi nisem pustila z britvico, pol je pa začela od partnerja jemati :).

Pa še to: a vi kar uletavate v kopalnice najstniških hčerk?

Moja hči (22) mene (55) depilira. In jaz njo. Ne sicer po intimnih delih. Obe prišparava za kozmetičarko. Kaj je tu čudnega? Kako boš pa to razložila neki mami, nimam.pojma. Folk je šel v k… Jaz imam fotke mojih otrok, ko so bili prvič na kahlici. Danes bi me kdo obtožil, da sem pedofil/ka. Moje sožalje

Odgovor na objavo uporabnika
Ata treh hčerk, 11.11.2021 ob 16:05

Naše nimajo mame. Depiliram jih kar jaz. Že od prvega dne. Posebej me še opozirijo, naj ne pozabim na anus. Sedaj me je srednja prosila naj ji kupim tampone. Baje si jih na začetku ne znajo vstavit same….

Ata, nope, ni smešn.

    S to mamo je res nekaj narobe. Sem mislila, da sta vsaj divje sexali? Pa to ni nič takega. Koga naj pa vpraša?

Ja eni so zelo kosmati, še posebej kake temne punce. Moje so dobile menstro pri 11. Se pravi pri 12 si dokončno razvit in posledično kosmat. Kar je v bazeno v kopalkah lahko res grdo. Vsaj ino, ko gleda iz kopalk.

New Report

Close