Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pobesnela mama hčerine prijateljice

Pobesnela mama hčerine prijateljice

Odgovor na objavo uporabnika
fasinantno, 11.11.2021 ob 15:36

Odgovor na objavo uporabnika
matih treh hčera, 11.11.2021 ob 12:45

Imam 3 hčerke, podobno stare kot te dve iz te zgodbice.

Kako bi reagirala? Punco bi poslala domov, poklicala mamo, ji povedala mirno in lepo kaj se je zgodilo in jo obvestila, da želim, da sta punce do nadaljnega čim manj skupaj. In bi za to tudi poskrbela.

Oprosti, meni ni ok, da se pri 12 depilirajo po osramju.

Ti je pa ok da jim pokukajo dlake izpod kopalk in se sošolci norca delajo? Pa iz kosmatih nog? To pomaga njihovemu razvoju?

Samo zmešane kure povezujete depilacijo s spolnostjo. Punca pač noče bit kosmata. Ve se brijete samo ko obstaja šansa da se date dol?

In ne ni največ hudih zgodb mladih pri “odprtih” al kako ste se izrazile. Najhujše so tam kjer rabi otrok skrivat stvari pred starši da ne znorijo. Si raje ne predstavljam kako bi dotična mati reagirala če bi ji hči zaupala da se jo je kdo neprimerno dotikal, ali pa da so ji všeč punce recimo. Pomoje bi mati v polje odpeljali. Seveda bi hči krivila za to.

Kako kosmata je lahko punčka pri 12? Pri 12 je ja še otrok. Jaz sem pri 13 dobila menstruacijo. Nobene dlake nikjer. Da ima pri 12 že cel gozd pa dvomim. Prav tako se nobena moja kolegica, prijateljica, sošolka ni brila pred 14, 15 letom. Jaz sem mamo pri 17 prosila, če mi kupi britvico, pa je tudi ponorela. Pri SEDEMNAJSTIH!!! Sem si potem na skrivaj sama kupila. Če ni tole provokacija, potem je bil pač bolj eksperiment dveh punčk, ki sta mogoče odkrili prve dlačice in malo preizkušale. Poleg tega, kje pri 12 dobijo denar za britvice? Raje se vprašajte, če slučajno ne uporabljata iste in pride do kakšne infekcije.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6397, 11.11.2021 ob 16:18

Ja, ene so. Verjemi, iz lastnih izkušenj povem, da bi raje videla, če bi mi nekdo pri 12 pokazal, kako se znebiš dlak, kot pa da sem se celo puberteto skrivala pod dolgimi hlačami in krili, pa sosolci so me zafrkavali.

 

Samo povem, da tudi ženske dlake niso vsem grde.  To vsesplošno goličavje žensk pa tudi moških je vedno bolj  bizarno in sploh ni lepo.  Čudno, da lase bi  imela pa  večina in si jih nekateri še nasajao, da je bolj gosto.

 

Odgovor na objavo uporabnika
s34ftz, 13.11.2021 ob 18:17

Samo povem, da tudi ženske dlake niso vsem grde.  To vsesplošno goličavje žensk pa tudi moških je vedno bolj  bizarno in sploh ni lepo.  Čudno, da lase bi  imela pa  večina in si jih nekateri še nasajao, da je bolj gosto.

 

Haha, točno to. Je enkrat moja kolegica rekla, da se je vedno brila na nulo. Potem pa je imela enega fanta, ki ji je rekel, da on ne bo seksal s punčko in, da naj si pusti vsaj malo bolj široko črto. Od takrat naprej si brije samo še bikini linijo.

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 13.11.2021 ob 16:40

Kako kosmata je lahko punčka pri 12? Pri 12 je ja še otrok. Jaz sem pri 13 dobila menstruacijo. Nobene dlake nikjer. Da ima pri 12 že cel gozd pa dvomim. Prav tako se nobena moja kolegica, prijateljica, sošolka ni brila pred 14, 15 letom. Jaz sem mamo pri 17 prosila, če mi kupi britvico, pa je tudi ponorela. Pri SEDEMNAJSTIH!!! Sem si potem na skrivaj sama kupila. Če ni tole provokacija, potem je bil pač bolj eksperiment dveh punčk, ki sta mogoče odkrili prve dlačice in malo preizkušale. Poleg tega, kje pri 12 dobijo denar za britvice? Raje se vprašajte, če slučajno ne uporabljata iste in pride do kakšne infekcije.

Ojoj … pa kako so lahko pri 12ih že poraščene. Imam doma 12-letnico, ki ima ornk grmiček med nogami in pod pazduho, menstuacijo pa že eno leto. Že lani sem ji rekla, če ji bodo začele dlake kdaj presedat, naj ne ustvarja z britvico sama, ampak naj me prosi za pomoč in bova uredili. No letos spomladi me je prosila, če ji pomagam zdepilirat noge, ker ji je nerodno v kratkih hlačah okoli hodit in sva uredili zadevo. Še preveč živo se spomnim sebe pri teh letih, ko sem bila ravno tako poraščena, pa mami tudi slišat ni hotela, da bi se pobrila in sem se pred valeto na skrivaj po nogah in pod pazduho … valda na suho, da me je vse peklo in bilo vneto … kaj bi takrat dala za prijateljico, ke bi mi povedala kako in kaj.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Žblj, 13.11.2021 ob 18:27

Ojoj … pa kako so lahko pri 12ih že poraščene. Imam doma 12-letnico, ki ima ornk grmiček med nogami in pod pazduho, menstuacijo pa že eno leto. Že lani sem ji rekla, če ji bodo začele dlake kdaj presedat, naj ne ustvarja z britvico sama, ampak naj me prosi za pomoč in bova uredili. No letos spomladi me je prosila, če ji pomagam zdepilirat noge, ker ji je nerodno v kratkih hlačah okoli hodit in sva uredili zadevo. Še preveč živo se spomnim sebe pri teh letih, ko sem bila ravno tako poraščena, pa mami tudi slišat ni hotela, da bi se pobrila in sem se pred valeto na skrivaj po nogah in pod pazduho … valda na suho, da me je vse peklo in bilo vneto … kaj bi takrat dala za prijateljico, ke bi mi povedala kako in kaj.

 

Eno je mama, drugo pa dve enako stari, ki verjetno to delata prvič. In eno je pogovor ali pa se magari kupi knjigo, revijo – recimo Smrklja, kjer je veliko na to temo. Drugo je pa, da ena drugi to delata, dve po vsej verjetnosti enako nevedni najstnici.

Moji kolegici je druga kolegica vstavljala tampon. Par let kasneje sta se obe zunaj slačili pred vsemi, tudi pred fanti.

Zakaj bi ju sošolci zafrkavali? Saj je pokosmatenost ja lepa in znamenje zrelosti!

Očitno nimata samozavesti.

 

Da ju bodo sedaj zafrkavali zaradi otroških lulik bo bolj logično!

Odgovor na objavo uporabnika
Naravno je lepo, 13.11.2021 ob 19:05

Zakaj bi ju sošolci zafrkavali? Saj je pokosmatenost ja lepa in znamenje zrelosti!

Očitno nimata samozavesti.

 

Da ju bodo sedaj zafrkavali zaradi otroških lulik bo bolj logično!

Sošolci so sošolci, zafrkavajo vedno, ko vidijo možnost za to, bolj kot ne zato, da se zabavajo. Poleg tega – kakršni starši, takšni otroci.

Imaš prav. Poglejte malo ameriško sceno. Vedno več manekenk in igralk je kosmatih.

Deklice si naj še kakšen laser umislijo, po možnosti tak, da bodo na koncu imele samo še dve, tri dlačice. Ko bodo imele kakšno slavno vzornico, ki je kosmata bodo pa jokale kje imajo one dlake.

Kaj res ne vidite, da je na tem portalu 99% zgodbic izmišljenih? To samo z namenom, da se klika in da se narod krega. Kot že zadnji dve leti v celotni državi… Nekateri pa s tem fajn služijo.

Moja žena se vedno spodaj na nulo brije. Sem ji že rekel da kakšno špurico pa bi za hec lahko pustila, pa tudi slišati noče. Medtem ko jaz pa moram imeti šumo. Ji je tako všeč. Niso vse dlake grde 😁

Odgovor na objavo uporabnika
Zvonko490, 14.11.2021 ob 12:15

Moja žena se vedno spodaj na nulo brije. Sem ji že rekel da kakšno špurico pa bi za hec lahko pustila, pa tudi slišati noče. Medtem ko jaz pa moram imeti šumo. Ji je tako všeč. Niso vse dlake grde 😁

Ti pa moraš imeti šumo? Imaš srečo, da imaš tako ženo. Pri kateri drugi bi še jajca depiliral, ne samo svoje šume!

Odgovor na objavo uporabnika
Ena poznavalka, 14.11.2021 ob 12:46

Ti pa moraš imeti šumo? Imaš srečo, da imaš tako ženo. Pri kateri drugi bi še jajca depiliral, ne samo svoje šume!

Daj nisem rekel da mi ni všeč. Hehe.. Vem to. V mladosti je ena zahtevala da sem spodaj na kojaka

Nic narobe s tem.. sama sem se z depilacijo srecala glih nekje okoli 12 leta. Mami prosila ce mi lahko zrihta  nekaj s cim bi si zdepilirala/pobrila noge. Brez problema sva se pogovorile in uredile.

New Report

Close