Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pobuda….

Pobuda….

…za sex….
Nekaj mi povejte; dragi sexologi!; ali pri vas ponavadi da pobudo večinoma moški?

Kakor kdaj. No, večinoma jaz, posebno zato, ker me tle tak zakurte, pol pa kosila ni čas kuhat

Če je močan zajterk, tak ni treba kosila jest….

Enako prihaja, z obeh strani. Pa dost ni treba. Je obema ZEEELOOOO všeč.

This is fu..... good day!

Ja po mojem bo kar držalo, da dajejo pobudo v glavnem moški, kar je velika škoda. Vsaj jaz imam take dosedanje izkušnje. Dobro saj so tudi izjeme, vendar sem prepričan, da smo pobudniki v večini primerov prav moški – NA VELIKO ŽALOST!!! Vendar pač tko je, nas ni treba veliko spodbujat al prosit za to, že najmanjša pobudica s strani ženske je dovolj. Smo očitno veliko bolj preprosto ustvarjeni za to, pri ženskah mora klapat veliko več stvari, da se sproži tisto stikalce.

Jezus, z mano je pa potem nekaj narobe…… včasih me moj že prav pisano pogleda……….. no, saj ga pripravim, ampak jaz bi pa tudi malo enega, ki bi sam od sebe na mene skočil…………
Nazadnje sva na njegovo pobudo……….. ne vem več………

Ne nič ni narobe, hvala bogu, da je tko, ne verjamem, da te pisano gleda, lahko je sam zadovoljen in srečen, da ima tako žensko. Da ne bo pomote, najboljš je, če je ta pobuda 50:50. Ne mi rečt, da je pri teb ravno obratno, pa, da on redko kdaj da pobudo, ker potem to spet ni to:-)

Običajno ga jaz prehitim….
Že cel dan se mi to po glavi mota, potem pa seveda zgleda, kot da je pobuda moja

Odvisno od luninenga časa 😉

Ne razumem čisto, čigava je potem dejansko pobuda, ker si napisala, da zgleda tako, kot da je pobuda tvoja:-)

Oba. Nonstop….;-))

Kolk časa sta že skupaj?:-)

Dobra 4 leta. Zakaj?

No ja zato, kr na začetku sta ponavadi pobuda in sex mal bolj intenzivna z obeh strani. Ker je pri vama očitno še vedno tako, lahko samo čestitam. Upam, da se bo tako nadaljevalo še naslednja 4 leta 😉
LP

Jaz bi še dosti dlje, upam, da mož tudi….;-)).

Pa hvala za čestitke!

Backa je ugotovila, da imaš mišičasta stegna….mmmmmmm, sladka, ravno prav kosmata, močna……… prijetna za božanje……….. da roko kar samo potegne bolj gor……
..na ritko………….tudi mišičasto, ravno prav okroglo, čvrsto…………..
….pa še naprej gor po hrbtu…….do ramen, močnih, širokih, na katera se da tako prijetno prilepit ustnice in z jezičkom risati vzorčke………..
…..pa še bolj gor po vratu, pa za ušesa……….

Potem te pa še obrnem…………….in se mi razkrije raj na zemlji………….

KAKO POTEM NAJ NE ZNORIM IN NE DAM POBUDE???????????

Kar takoj bi te spet zmotila doma, ampak tokrat me ne bi prinesel dlje od predsobe………..
Kako vroče ustnice imaš………………

NA POMOČ!!!!!!!!!!!!!!!

Ja ja itak, dosti dlje – nisem vedel, da si poročena 😉

Ob takih lepih stavkih bi ti še marsikdo drug prihitel na pomoč!

Sploh ne dvomim….

Ti bi tudi, a ne?!?!?!?!? Vem, da bi, ker si prijazen!

ma kje, tolikokrat jo dam jaz, da se mi zdi da on niti na vrsto ne pride:)
Ko pa me tako “poredno” pogleda al pa čisto nežno poboža, kar navalim ampak tukaj smatram da da on pobudo:)

Ne zato, pač pa zato, ker si super dobra rib´ca! In ker točno veš kako se temu streže!

Spet en srečen par, dobro saj vem, da čist vsakokrat verjetno ni ravno tko naj, naj, kakor napišeš, ampak res lepo, če ti že samo z pogledom in nežnim božanjem nakaže, kaj si v bistvu oba želita. Ravno v tem je point, da ni treba osebo ravno prosit in ne vem kako nakazovat kaj si želiš, ker potem je že prav brez veze. Važno je, da že z malimi gestami to nakažeš (hote ali nehote – spontano) in potem vidiš odziv, ki se, če je vse o.k. potem samo še stopnjuje z obeh strani, a ni tko? :-))

ma veš v čem je štos, da ko se po 4-6mesecev v letu ne vidiš, je tisti pogled vedno kot prvi in ti njegov dotik še vedno prinese metuljčke v trebuhu:) in si ga noro želim že 5-to leto
Seveda ni vedno naj naj, včasih je samo naj!;)

4 – 6 mesecev v letu?? Potem te pa čisto razumem, kako je pa takrat, ko ga na žalost ni :-(, se da potrpeti?

Ja, kako se strinjam s tabo!

New Report

Close