Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek počasnost pogovorov

počasnost pogovorov

ali samo meni dela tak počasi ali drugim tudi.
videl sem da enim da trikrat isto temo gor tak da nisem edini, ki mu dela počasi.

imam pa kabelski dostop.

ali je kaj na tem?

Ja tudi jaz imam kabelski dostop in v casu službe, to je od 8 do nekako 15 ure je tule gor za znoret, dela kot polz. Po 15 uri, pa se počasi normalizira. Ja če se ne motim je tole preobremenjeno?!

Hvala enako tudi sam imam kabelski priklop,bo verjetno že nekaj na te

Kabelski priklop je zanič.Jaz imam ADSL in sem zelo zadovoljna.

kako upaš reč,da je kabelski priklop zanič?Kaj delaš reklamo ADSL?
Sem na kabelskem i netu in lahko rečem,da vse poteka izredno hitro , tudi z med.over.netom nimam problemov.Problemi nastanejo drugje.Kje?????
O tem bo pa Primož kakšno rekel.

Lp

Če ti jih veliko pove , da imajo probleme in da je zanič,jaz to verjamem.Tu na forumu pa se ne dela nobene reklame , ampak si povemo svoje izkušnje.A JE TAKO????RAZEN ČE TI MISLIŠ DRUGAČE?

Nekaj smo tudi spremenili in pričakujem vaš odgovor, če je kaj drugače.

primož

Je malo bolje, od danes naprej, a se vedno v casu od 8 ure naprej do nekako 14 je bolj počasi kot izven tega časa, je pa hitreje kot je bilo prejšnji teden.
No tako je pri meni.

pri meni pa vse,ob vsakem času, izredno hitro deluje ,čeprav sem na kablu.

Darja, kot,da mi niso znana razkrivanja izkušenj na forumu……….

sem pač povedala kar mislim .Pa kaj?

Darja, vsak ima svoje izkušnje. Lepo, da komu ADSL dobro dela, a vseeno jih ni malo, ki jim ne dela dobro – enako je na kablu. S količino uporabnikov se tudi poveča število bolj ali manj zadovoljnih – še največ je pa tistih, ki jim dela zadovoljivo in so zato tiho.

Ne moremo pa globalno reči, da je nekaj zanič, če nimamo popolne slike. Dvomim, da je v Sloveniji kaj dosti tistih, ki jo imajo – tisti, ki bi jo lahko imeli, so pa pogosto prodajalci tega in so torej težko objektivni.

Pozdravljeni
Moram priznati,da ni več toliko težav kot je bilo prej,zdaj gre kar hitro.

New Report

Close