Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poceni in lepo spodnje perilo

poceni in lepo spodnje perilo

napocil je cas, ko bo potrebno obnoviti zbirko spodnjega perila – modrcev namrec po porodu ne spravim vec gor 🙁

kam naj grem, da ne bo predrago, pa da ni ravno plasticno ?;-)

to tud mene zanima…

V h&m imajo veliko izbiro pa tudi dragi niso. Kvaliteta pa je čisto zadovoljiva. Imajo res veliko barv im modelov. če ne najdeš nič pa pojdi v Emporium vendar so cene tam vsaj na “potenco” višje. V Lj. pa greš lahko še v Namo ali Maxija.

Punce! Beti Metlika ima v Lj. razprodajo -70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.. Bežigrajski podhod… verjele ali ne tam so modrci po 300,00 sit! Kvalitetni, zaradi ukinitve programa!

Šibam…..

Nama, New Yorker, Emporium…Beti za moje pojme nima kvalitetnih stvari, sem si kupila en športni modrc pa je bil že po dveh pranjih čist razvlečen, isto pižamica- ima sicer ful luškane tiste s kratkimi hlačami, ampak se razvleče.

mana je pri nas v Nm sem ravno to naredila pred nekaj dnevi, sem kupila vse bombažno in vsi kosi so bili pod jurja

pa zelo meodernih dizajnov

pa bospet en cajt mir

sem imela že preperele nekatere gate, kar prozorne 🙂

Če bi rade bombaž, bolj šprtne variante po resnično sprejemljivih cenah, pojdite v Venus.

Imajo vse sorte modelov, le čipke niso ravno njihova močna stran.

LP

hvala za informacije…kje pa je Venus ?

Venus ( LJ. Šentvid ) ima tudi zame super bombaž po super cenah.

p.s. jaz imam tudi veliko njihovega perila s čipkami pa je vse o.k., tem da gate vedno kuham!
Lep večer

New Report

Close