Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Počitnice ob Kolpi

Počitnice ob Kolpi

Zdravo, je kdo bil poleti na počitnicah ob kolpi? Gledam app čisto ob meji, lep, slike app lepe, okolice tudi….potem pa berem komentarje pa pišejo da je voda umazana, da se rib ne da loviti, da ni varno, da se cigani sprehajajo naokoli,….. zdaj pa res ne vem 🤔

Hvala za odgovore

Učenje iz izkušenj drugih je najcenejša šola.

Čez morje in morski zrak ga ni . Tam se v trenutku počutim, kot, da lažje in bolj na polno diham. Kakšna Kolpa, ne pride v poštenost. Morski, ali pa kvečjemu gorski zrak, ti so prave počitnice.

Počitnice ob Kolpi niso za plehke, to so počitnice ki spočijejo telo in dušo. Lepa pokrajina, čista Kolpa, mir, zelenje predvsem pa prijazni ljudje.

Smo leto v kampu Podzemelj, v kampu v Damlju, Vinici. Kakšni cigani, smo pa dobili opozorilo enkrat v Damlju, da je medved v nližini😕. Pa ga ni bilo v kamp, škoda ga nismo videli. Probajte od vas in vaših zahtev je odvisno, kaj si boste ogledali, kje boste kolesaril ali hodili.

Odgovor na objavo uporabnika
Lina934, 26.04.2024 ob 07:49

Čez morje in morski zrak ga ni . Tam se v trenutku počutim, kot, da lažje in bolj na polno diham. Kakšna Kolpa, ne pride v poštenost. Morski, ali pa kvečjemu gorski zrak, ti so prave počitnice.

Kok si pa ti stara 🤪

Avtorica, kolpa je carska. Zame osebno pac ne iz sobe, spala sem vecinoma zunaj, ob reki. Ko se zjutraj prebudis oz te zbudijo race, odpres oci in vidis meglice nad vodo, ribe skacejo ven…noro. Kaksna je voda v kampu, nimam pojma. Vedno grem nekam na samo. Pa s kanujem je bilo eno lepsih dozivetij. Tam, kjer raftov in kricecih ljudi ni. Le pojdi pogledat 😁

Odgovor na objavo uporabnika
Bejz bejz, 26.04.2024 ob 08:32

Kok si pa ti stara 🤪

Avtorica, kolpa je carska. Zame osebno pac ne iz sobe, spala sem vecinoma zunaj, ob reki. Ko se zjutraj prebudis oz te zbudijo race, odpres oci in vidis meglice nad vodo, ribe skacejo ven…noro. Kaksna je voda v kampu, nimam pojma. Vedno grem nekam na samo. Pa s kanujem je bilo eno lepsih dozivetij. Tam, kjer raftov in kricecih ljudi ni. Le pojdi pogledat 😁

A te ni medo pohrustal za zajtrk    🤣🤣🤣🤣🤣

Najbolj turisticne tocke (Podzemelj, Big berry,…) zna bit guzva, tudi voda bolj motna/umazana. Imas pa ob kolpi cuda manjsih kopalisc, kjer si prakticno sam, voda vrhunska. Mi smo domacini, poleti vsak dan na Kolpi, tudi ce samo 2x zaplavat.

Odgovor na objavo uporabnika
skuštrana543, 26.04.2024 ob 07:40

Zdravo, je kdo bil poleti na počitnicah ob kolpi? Gledam app čisto ob meji, lep, slike app lepe, okolice tudi….potem pa berem komentarje pa pišejo da je voda umazana, da se rib ne da loviti, da ni varno, da se cigani sprehajajo naokoli,….. zdaj pa res ne vem 🤔

Hvala za odgovore

Ko sem jaz tam dol (bil rojen) živel so bili Cigani še civilizirani, ker je prišel miličar in nabutal celo vas, če je bilo potrebno ali ne. Sunili so kak krompir ali repo, spekli ježa v ilovici, nabirali gobe, borovnice in včasih kaj prodali, ali zamenjali za kakšne stare čevlje  ali oblačilo. Sedaj se jim reče Romi (Roma = človek)Vozijo opuščene smešne kripe in se jim prime na kremplje marsikaj.

A tudi moji Belokranjci niso več enaki. Če dobro plačaš te gledajo malce manj grdo, sicer si pa LJUBLJANČAN, ki se je prišel poceni nažreti in napiti. prodali ti bodo po najvišji ceni najnižjo kvaliteto.

Domačini vemo kje se je dobro poceni in veliko, ampak tam niste dobrodošli.

Torej turizem stane veliko in neznanje se drago plača!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1776, 26.04.2024 ob 08:47

Najbolj turisticne tocke (Podzemelj, Big berry,…) zna bit guzva, tudi voda bolj motna/umazana. Imas pa ob kolpi cuda manjsih kopalisc, kjer si prakticno sam, voda vrhunska. Mi smo domacini, poleti vsak dan na Kolpi, tudi ce samo 2x zaplavat.

A je tudi kak kotiček za nas brez kopalk?

Kolpa je za reveže, ki nimajo za na morje. Tam res nimaš kaj pametnega počet. Ne, hvala.

Večkrat sem v komentarjih tem zaznala, da  imate vklopljen autocorrect na telefonu. Dajte ga izklopit ali pa vsaj preverite, kaj pišete, preden oddate.

New Report

Close