Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek počitniška prikolica in prijatelji

počitniška prikolica in prijatelji

To običajno pride zaradi tega, ker so ljudje ene navadne riti.
Najprej eni vabijo, drugi potem pridejo. Nakar se po možnosti povabijo kdaj še sami, tisti prvi pa nimajo jajc reči, da tokrat pa ne.
Jaz sem vedno direktna, povem kakor je. Imamo prostor za 6 oseb, ampak hočem svoj mir, tudi če sva samo dva. Saj so me spraševali in sem lepo rekla, da bodo dobrodošli, kar je res, le bivanje si naj uredijo drugje.

Se popolnoma strinjam s tabo, sama nikoli ne vabim prijateljev dol, ker imam rada svoj mir. Oddam jo pa samo svaku, za en teden računam 200€. Sorry, saj jih je pet, drugač zaradi mene, tudi če so doma, jaz s tistimi 200€ ne zaslužim ne vem kaj, sam glih zastonj pa tud ne bo, saj nisem sociala. Si pa ne zamišljam, da bi se sama prislinila takole zastonj zraven, če že ne bi hoteli denarja, bi pa kupila kaj za v prikolo.

Meni pa samo to ni jasno, kako lahko sploh se greste tako najemanje – a imate odprt pavšal, brez seznama oseb, ki tam lahko bivajo? SE to sploh še da? Svakinja ima prikolico, v njej prijavljene poleg sebe še nečake, ostali plačujemo bivanje v kempu čisto po tarifah, ki veljajo za bivanje. Še elektriko plačujemo za vsak dan posebej, ker ni vključena v pavšal.
In ne cena 150 evrov za en teden ni prevelika.

vsem, ki mislite, da radi date, dajte s srcem. takoj, ko ni vec pravega srcnega obcutka, racunaj. jaz vsakemu ki mu kaj ponudi, povrnem ali vsja prispevam, ker vem, da vse nekaj stane. dam pac kolikor lahko in to ljudje cenijo. sem sama s kuzkom in bi bila vesela, ce bi lahko sla letos na morje za kak teden ali 10 dni. sem ze bila v prikolicah in kuzata v prkolco ne pustim, je pa v baldahinu in pridmno opazuje okolico, zvecer je pa pravi alarm ce se prkolci kdo prbliza (no, tko ce bi hotu kdo kej ukras – ne laja za vsako figo. zato vam pustim mail ce ste voljni jo oddat [email protected] pa veliko novih prijateljev vam zelim 🙂

Če jo oddajaš za ta denar in moramo plačati samo še takso jo vzamemo za cel mesec julij – sporoči.

Kje pa imate prikolico.

LP
Anja

New Report

Close